z jakiego miasta jesteście ?

RasNup

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
274
Punkty reakcji
13
Wiek
30
Miasto
Grudziądz City
jak wyżej ; ]
i czy chcecie pozostać na Kujawach i Pomorzu do śmierci ? ; ]
Ja z Grudziądza, i planuje tu postać lub przesunąć się bardziej na północ w okolice morza lub trochę niżej na Wielkopolskę ; )
 

karlin

Forum king
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
744
Punkty reakcji
1
Miasto
Toruń
Ja jestem z Torunia.
Czy się przeniosę? Oj nie wiem, nie mam jeszcze jakiś planów.
Ale na pewno chciałbym podróżować po świecie ;]
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Z ok.Kielc jestem, najchętniej to wyjechałabym w ogóle z Polski i chyba tak zrobię w przyszłości ;)
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
ja z Torunia ale przywiązana szczególnie nie jestem więc przeprowadzka jest mile widziana . chętnie zobaczyłabym jakiś kawałek świata :)
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Jestem z małego miasta Ostrołęka. Tak, wyniose się z tego miasta i z tego kraju, bo nic mnie tu nie trzyma
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Ja z Aleksandrowa Kujawskiego, studia w Toruniu, wiec tam teraz wiekszość czasu spędzam. Kiedyś myślałam, ze tu zostanę, ale teraz widzę, że trzeba się wynieść.
 

olucha

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Narazie mieszkam 23 km przed Toruniem ale za rok się tam przeprowadzam i chce tam zostać już na zawsze;)

Dlatego w lokalizacji mam napisane Toruń:)

Z Torunia mam chłopaka. Zakochałam się w nim i w tym mieście.
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Pochodzę ze wsi położonej około 30 km od Grudziądza.Do Grudziądza chodziłem do szkoły a dokładnie do IV liceum ogólnokształcącego. Grudziądz to nawet fajne miasto i z roku na rok robi się bardziej zadbane i ładniejsze.
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
A ja Lubiewo, Bory Tucholskie... średnia wieś gminna. Uczę się w LO im. B. Nowodworskiego w Tucholi. Planuję studia informatyczne w Poznaniu, potem założenie własnej firmy webmasterskiej. Ot taki moje plany :p
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
z krainy Ozz
Ja jestem z Torunia. Póki, co studiuję tutaj, także przez najbliższe 5 lat się nigdzie nie wybieram :) A później, to się okaże. Mam sentyment do tego miasta i wiele wspomnień, ale czy zostanę (do śmierci jak to ujął RasNup) tego nie wiem :)
 
Do góry