Oszuści z Allegro KasiaMarek1987

smoko_2005

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam jestem założycielem tematu i jednocześnie jednym z oszukanych przez użytkownika KasiaMarek1987 założyłem to forum z myślą o samych oszukanych... Myślę, że będzie to najlepszy sposób na komunikowanie się...

Witam jestem założycielem tematu i jednocześnie jednym z oszukanych przez użytkownika KasiaMarek1987 założyłem to forum z myślą o samych oszukanych... Myślę, że będzie to najlepszy sposób na komunikowanie się...
ciekawa strona która ma wiele informacji na temat oszustw
http://www.smoldzino.eu/kasiamarek1987/

Witam jestem założycielem tematu i jednocześnie jednym z oszukanych przez użytkownika KasiaMarek1987 założyłem to forum z myślą o samych oszukanych... Myślę, że będzie to najlepszy sposób na komunikowanie się...


ciekawa strona która ma wiele informacji na temat oszustw
http://www.smoldzino.eu/kasiamarek1987/
Czekam na wypowiedzi i pomysły dotyczące tej sprawy

cos dziwne to forum, niby najwieksze w polsce...

cos dziwne to forum, niby najwieksze w polsce...
 

smoko_2005

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
UWAGA proszę zgłaszać wnioski na policję maX do 30 dni od daty zakończenia aukcji... jeśli ktoś zgłosi pozniej, może dostac odmowe przyjecia wniosku
 

sven991

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
ta pani jest złodzieiem mi juz 30dni od wpłacenia pienidzy i nic
 

LubaxD

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Taaaa . Zaależy ile zapłaciliście . Ja kupiłem komórkę za 2000zł . :grymasi: ;(
33618.png

33633.gif

33658.gif

33882.gif

33874.png

33883.png

33822.gif
 

duchpdg

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
1
dla wszystkich nie kumatych jak wiadomo taką osobę da się znaleść wystarczy przejść sie na psy i złożyć zawiadomienie po nr konta bankowego da sie ustalic właściciela konta (troche to trwa)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
UWAGA proszę zgłaszać wnioski na policję maX do 30 dni od daty zakończenia aukcji... jeśli ktoś zgłosi pozniej, może dostac odmowe przyjecia wniosku

Nie ma takiego ograniczenia. Kolega (w sumie ja byłem w to zamieszany, bo z mojego konta były kupiony telefon) zgłaszał oszustwo po ok. 40 dniach.

dla wszystkich nie kumatych jak wiadomo taką osobę da się znaleść wystarczy przejść sie na psy i złożyć zawiadomienie po nr konta bankowego da sie ustalic właściciela konta (troche to trwa)

Tylko, że nie zawsze taka osoba jeszcze jest w Polsce, albo pod adresem zameldowania :/
 

09091212

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
warto zainteresować także Rzecznika Praw Konsumentów za darmo to załatwiają i są nawet skuteczni - policja oczywiście przy większych kwotach tez jest wskazana .
 

kapyk

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dane Sprzedającego PaulinaTorniewska (18):

CENZURA
nie kupowac u tego allegrowicza...........oszust, złodziej,kontakt polega jedynie na tym, że po odebraniu słyszy się że ONA TOWARU NIE MA, BO NIC NIE WYSTAWIAŁA....http://allegro.pl/show_item.php?item=1155292994 ALE PIENIĘDZY TEŻ NIE ODDA!!!!!

Edit by Wloo: Sorry, musiałem usunąć dane, gdyby był to totalny oszust to można by to jeszcze zrozumieć, ale ona ma nawet 100% pozytywów.
 

igorelectronics

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Uwaga na sprzedawcę który sprzedaje na allegro pod nickiem: kusko_allegro.
Zakupiłem u tego sprzedawcy kilka drobnych rzeczy. Sprzedawca kazał sobie zapłacić ponad 30zł za przesyłkę przy wartości zakupionych przedmiotów na kwotę około 15zł. Wszystko by było OK gdy by na paczka nie była wysłana dopiero 2 tygodnie po wykonaniu przelewu listem ZWYKŁYM POLECONYM za 4,5zł !!! A to dopiero początek moich problemów. Po otwarciu przesyłki wszystkie przedmioty były zupełnie inne niż na załączonych zdjęciach i podanych danych technicznych w aukcji - ale pal licho machłem na to ręką. Sprzedawcy wystawiłem komentarze neutralne. Sprzedawca w odwecie dał mi komentarze negatywne !!! Próbowałem dodzwonić się do niego prubując po ludzku załatwić całą tą sprawę i dojść do jakiegoś porozumienia. Na początku sprzedawca wogóle nie odbierał telefonów, po jakimś tygodniu któregoś dnia raczył w końcu odebrać i przy próbie w sposób kulturalny załatwieniu tej sprawy zostałem wyzwany niecenzuralnymi zwrotami - naprawdę nigdy z podobnym chamstwem się jeszcze w życiu nie spotkałem.
Podsumowując:
- Sprzedawca jest ordynarny, każda próba załatwienia czegoś z nim przez telefon kończy się wyzwiskami pod adresem kupującego,
- Sprzedawca mocno i celowo zawyża koszty wysyłki w celu osiągnięcia dodatkowego zysku,
- Sprzedawane przez tego sprzedawcę przedmioty róźnią się od opisanych na aukcjach, często kiepskiej jakości,
- Kontakt mailowy i telefoniczny ze sprzedawcą jest prawie niemożliwy,
- Paczki są wysyłane z dużym opóźnieniem
- Sprzedawca nie potrafi przyznać się po męsku do swojej winy, na komentarze neutralne ze strony kupujących odwdzięcza się negatywami.

Dane sprzedawcy oszusta:
KUSKO S.C.
Rydygiera 8
01-793 Warszawa
+48790486826
kusko_allegro@wp.pl
 

09091212

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
coś czuje że będzie wysyp tego typu apeli o nieuczciwych sprzedawcach , a ja rok temu handlowałem na all.g.o i ilość nieuczciwych kupujących jest też zastraszająca , kupują nie płacą a ja czekam i towar przetrzymuję bo może jednak się odezwą - w ogóle to portal słabo reaguje na tego typu incydenty .
 

aDalbertus99

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
ABSOLUTNIE POTWIERDZAM ! ! !
OSZUŚCI, KRĘTACZE, NACIĄGACZE... BEZCZELNI.


Nie dość, że to oszuści to jeszcze bezczelnie kłamią na Allegro dając kontr-komentarze. Wycenili koszt listu priorytetowego 8.95 zł (Poczta podaje cenę - 3.60), a żądają po 4 zł za KAŻDĄ dodatkową sztukę. A chodziło o słuchawki po 3.99 zł/szt.
http://allegro.pl/sluchawki-douszne-3-5-czarne-mp3-mp4-gumki-zs2i-i1413846765.html

UWAGA NA ICH STRONĘ SKLEPOWĄ http://www.hityztv.pl/contact.php to pułapka na zbyt łatwowiernych. Mają ponad 13 stron z komentarzami negatywnymi o podobnym profilu (jak wyżej).

Chronią się kryjąc prawdziwe (czyli dodatkowe) koszty przesyłek w cennikach pomimo podania na stronie aukcji ile kosztuje dana przesyłka).
Na wzmiankę o nadmiernych kosztach przesyłek odpowiadają, że trzeba było czytać cenniki przesyłek na ich stronie allegro. W wymianie maili (mam zachowane wszystkie maile od nich) kłamią i kręcą.


Uwaga na sprzedawcę który sprzedaje na allegro pod nickiem: kusko_allegro.
Zakupiłem u tego sprzedawcy kilka drobnych rzeczy. Sprzedawca kazał sobie zapłacić ponad 30zł za przesyłkę przy wartości zakupionych przedmiotów na kwotę około 15zł. Wszystko by było OK gdy by na paczka nie była wysłana dopiero 2 tygodnie po wykonaniu przelewu listem ZWYKŁYM POLECONYM za 4,5zł !!! A to dopiero początek moich problemów. Po otwarciu przesyłki wszystkie przedmioty były zupełnie inne niż na załączonych zdjęciach i podanych danych technicznych w aukcji - ale pal licho machłem na to ręką. Sprzedawcy wystawiłem komentarze neutralne. Sprzedawca w odwecie dał mi komentarze negatywne !!! Próbowałem dodzwonić się do niego prubując po ludzku załatwić całą tą sprawę i dojść do jakiegoś porozumienia. Na początku sprzedawca wogóle nie odbierał telefonów, po jakimś tygodniu któregoś dnia raczył w końcu odebrać i przy próbie w sposób kulturalny załatwieniu tej sprawy zostałem wyzwany niecenzuralnymi zwrotami - naprawdę nigdy z podobnym chamstwem się jeszcze w życiu nie spotkałem.
Podsumowując:
- Sprzedawca jest ordynarny, każda próba załatwienia czegoś z nim przez telefon kończy się wyzwiskami pod adresem kupującego,
- Sprzedawca mocno i celowo zawyża koszty wysyłki w celu osiągnięcia dodatkowego zysku,
- Sprzedawane przez tego sprzedawcę przedmioty róźnią się od opisanych na aukcjach, często kiepskiej jakości,
- Kontakt mailowy i telefoniczny ze sprzedawcą jest prawie niemożliwy,
- Paczki są wysyłane z dużym opóźnieniem
- Sprzedawca nie potrafi przyznać się po męsku do swojej winy, na komentarze neutralne ze strony kupujących odwdzięcza się negatywami.

Dane sprzedawcy oszusta:
KUSKO S.C.
Rydygiera 8
01-793 Warszawa
+48790486826
kusko_allegro@wp.pl
 

m@rkus

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2011
Posty
20
Punkty reakcji
1
Jeżeli sprzedawca zawyża koszty przesyłki proszę zwrócić uwagę czy te koszty są wyszczególnione na paragonie. Jeżeli ich nie lub nie dostaliśmy paragonu możemy sprawę zgłosić do urzędu skarbowego.
 

gutrix

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Potwierdzam
Uwaga na tych oszustów
KUSKO S.C.
Rydygiera 8
01-793 Warszawa
+48793444409
capdevillaallegro@wp.pl

mają kilka kont na allegro, oczywiście Allegro umywa rece.
Dostali kase (80zł, ale zawsze) a towaru brak.

ABSOLUTNIE POTWIERDZAM ! ! !
OSZUŚCI, KRĘTACZE, NACIĄGACZE... BEZCZELNI.


Nie dość, że to oszuści to jeszcze bezczelnie kłamią na Allegro dając kontr-komentarze. Wycenili koszt listu priorytetowego 8.95 zł (Poczta podaje cenę - 3.60), a żądają po 4 zł za KAŻDĄ dodatkową sztukę. A chodziło o słuchawki po 3.99 zł/szt.
http://allegro.pl/sluchawki-douszne-3-5-czarne-mp3-mp4-gumki-zs2i-i1413846765.html

UWAGA NA ICH STRONĘ SKLEPOWĄ http://www.hityztv.pl/contact.php to pułapka na zbyt łatwowiernych. Mają ponad 13 stron z komentarzami negatywnymi o podobnym profilu (jak wyżej).

Chronią się kryjąc prawdziwe (czyli dodatkowe) koszty przesyłek w cennikach pomimo podania na stronie aukcji ile kosztuje dana przesyłka).
Na wzmiankę o nadmiernych kosztach przesyłek odpowiadają, że trzeba było czytać cenniki przesyłek na ich stronie allegro. W wymianie maili (mam zachowane wszystkie maile od nich) kłamią i kręcą.
 

Zdankiewicz

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
<p>Witam, zamierzam rozpocząć postępowanie karne przeciwko firmie KUSKO. Szukam osób chętnych do podpisania się pod zbiorowym pozwem. Okazuje się, że jest nas oszukanych dużo. Im więcej zgłoszeń, tym większe prawdopodobieństwo, że pozew odniesie skutek. Piszcie sms lub dzwońcie : 697 88 29 06. Niech naciągacze na drobne kwoty przestaną być bezkarni.</p>
 

leleszek

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Użytkownik Allegro ANDROKO1. W bezczelny sposób wyłudza pieniądze. Sprzedałem Panu telefon, po miesiącu okazał się zepsuty. Najpierw próbował naprawiać na własną rękę, ale zdecydował się na zwrot towaru. Oczywiście jak Bóg kazał obiecałem mu zwrot za telefon + koszt przesyłki zwrotnej. A klient za to straszy mnie policją, że za mało mu, że jego dziecko płacze i że mam mu zwrócić za przesyłkę do niego za telefon i przesyłkę zwrotną.
 

ciociaboo

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Odradzam robienia zakupów u:
Karolina Wiśniewska
Akacjowa 7c/4
72-100 Goleniów
zachodniopomorskie

Bezczelna oszustka, która wystawiła przedmiot, który wylicytowałam, ale nie dotarł. Na telefony i mejle nie odpowiada.
 

wkurzona1125

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Chciałabym ostrzec przed kontem TipsyNails na allegro!!! Dziewczyny prowadzą rzekomo firmę z akcesoriami kosmetycznymi, ale robią ludzi w KONIA ! Czeka się tygodniami na towar, nie odpowiadają na maile a jeśli skuszą się wysłać to co kupiłeś to dostajesz BRUDNY I UŻYWANY TOWAR!!! Robiąc przelew podajesz wszystkie dane niki itp. a one wmawiają, że nie było nic na przelewie (dostają same pieniądze)! ZOSTALAM OSZUKANA, firma jest beznadziejna!

Po licznych mailach i zdjęciach wyjaśniających mój problem dziewczyny przyznały mi racje &bdquo;co do parafiniarki, rzeczywiście ma Pani rację, urządzenie jest nie do użytku. Taka sytuacja zdarzyła się pierwszy raz. I za to jak najbardziej przepraszamy. Nikt specjalnie oczywiście, nie wysłał Pani produktu w takim stanie...

a później negatywny komentarz na allegro: &bdquo;przesyłka opóźniona z winy kupującego (przelew z poczty bez danych), towar wysłany 2 raz mimo naprawdę wątpliwej podstawy do reklamacji, dołożony gratis mimo, że wina była po stronie kupującego ... zdecydowanie odradzam tą osobę &rdquo;

Wina ze strony kupującego ? KPINA ! pisałam maile i dopiero po 3 tygodniach gdy zadzwoniłam i powiedziałam ze nadal nie dostałam przesyłki nagle magicznie wszystko się wyjaśniło i okazało się ze wiedzą do kogo należy rzekomy tajemniczy przelew. Sama wystawiłam im negatywa ale był on w 100 % uzasadniony!

Bezsensowne wymówki, wiadomo sprzedają chiński towar o niskiej jakości ale mogłyby chociaż nie kłamać na stronie i jeżeli mają zamiar wysłać za przeproszeniem u:cenzura:*ny towar (chodzi m.in. . o kratkę do parafinarki, paczka była otwierana w grupie znajomych którzy jednogłośnie stwierdzili ze jest brudna i obleśna) to niech o tym napiszą na allegro a nie robią z ludzi debili!

Naprawdę UWAZAJCIE!!!!!

TipsyNails
Sylwia Gołębiewska
Jugosłowiańska 43
60-149 Poznań
Polska
allegro@tipsynails.pl
 

piotrmaximus

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
iza0792 robi dobrą nutę do złej gry... proszę czytać od dołu cała historia robienia z mnie barana. Dalej nie wiem co mi przysłał kupiłem normalną manukę po wypłacie i to nie moja pierwsza manuka a to co mi przysłał zwykły miód za 100 zł. jak się nazywa ludzi co wprowadzają w błąd i biorą krocie...

Szkoda robić mnie dalej w balona i szkoda tych kilkuset zł na analizę bo jak ja dam do analizy to Pan nie uwierzy co dałem do analizy i odwrotnie. Niech pan na stronie AUKCJI pokarze na zdjęciu słoik sam pan się przekona jaka będzie reakcja. Jedyny taki w internecie. Fakty to niezaprzeczalne przesyłka szła dwa tygodnie bo wysłaliście gdzieś?, w mailu po pytaniu co z przesyłką odp była : wyślemy powtórnie w czwartek a wysłaliście w kolejną środę czyli 6 dni później zgodnie z pieczątką na paczce. Na moje pisemne pytanie jaki to miód i jak zapakowany dostałem odp. cyt. słoik jest złotej lub białej nakretki firmy hoyer ... ale opakowanie czesto bywa podarte gdyz taka cena jest włąsnie mamy ponad 200 miodów jednak przesyłka z nowej zelandi poobdrapywała etykiety w miodach dlatego taka cena za taka ilosc. pozdrawiam :)Czyli słoiki z manuka z podartymi naklejkami. Dotego pytam jaki miód mi przysłaliście MGO 400 czy MGO 500 i nie mogę się dowiedzieć. Trzy razy zostałem okłamany a pan odpisuje okazując niby dobrą wolę. Opakowanie nie jest firmy HOYER W poniedziałek jak się pan nie zreflektuje podejmnę wszystkie możliwe publikacje naszej korespondencji by nikt więcej nie dał się zrobić w konia. Niech Pan nie pisze że miałem czytać warunki aukcji jeśli Pana wypowiedzi świadczą iż nie wywiązał się Pan z wcześniejszych zapewnień. I to na pewno nie mi się należy negatyw.


Dnia 23 listopada 2012 13:38 miskaaa92 <miskaaa92@o2.pl> napisał(a):


Zawsze moze Pan go nam zwrocic a my przeprowadzimy analize w niezaleznym laboratorium na nasz koszt. Napewno wykaze test iz miod nie jest pakowany oryginalnie jesli Pan tak twierdzi, miod rozwekowac mogł sie od wysokiej temperatury, ale napewno nie był otwierany. Co do analizy laboratoryjnej to chetnie wykonamy ja dla potwierdzenia czy miod jest oryginalnie pakowany czy zawiera sladowe ilosci ogórków lub majonezu jakie Pan nam usiłuje udowodnic. Nie chcemy by Pan był pokrzywdzony.


Dnia 23 listopada 2012 8:16 piotrmaximus <piotrmaximus@tlen.pl> napisał(a):


A może określiłby Pan co za miód został wysłany MGO 400 czy 500 bo nie wiadomo wogule co mialo być w środku powtarzam słoik jak po ogórkach albo z majonezu jest taki sam z metalową nakrętką i był już otwarty. Jak by nakrętka trzymała to bym go na pewno nie rozwekował. Musze teraz kupić MANUKĘ w normalnym opakowaniu i EWENTUALNIE z TAKIM SAMYM MGO i porównam do tej pory używałem 250 i 400. Córka ma coraz większą ranę w buzi i sam PAN rozumi muszę będę musiał kupić nowy szkoda tylko że sto zł wyląduje w śmietniku. Mamy z Żoną żal oby nikt więcej nie dał się tak oszukać. Miałem nadzieje że to jakaś pomyłka przesyłka nie była na czas a o opakowanie pytałem miało być takie jak napisaliście w odpowiedzi a tak nie jest tylko etykiety miały być uszkodzone. CYT waszą odp. słoik jest złotej lub białej nakretki firmy hoyer ... ale opakowanie czesto bywa podarte gdyz taka cena jest właśnie mamy ponad 200 miodów jednak przesyłka z nowej zelandi poobdrapywała etykiety w miodach. Nie wierzę że macie 200 słoików. Zamiast oryginalnych opakowań można kupić miód w sklepie po 10 zł i powiedzieć że to manuka i sprzedawać po 100 zł. Ale to właśnie tak wygląda.


Dnia 21 listopada 2012 19:31 miskaaa92 <miskaaa92@o2.pl> napisał(a):


Jesli Pan otworzył miod przy listonoszu i było to dla Pana zdziwieniem nie trzeba było przyjmowac produktu. To nie jest słoik po ogórkach, moze Pan to sprawdzic w laboratorium analitycznym prywatnie to koszt około 400 zł za próbke. Mozemy to zrobic to na nasz koszt ale po potwierdzeniu autentycznosci zgłosimy sprawe by zwrocono nam koszta z PAna portwela. Pan wkoncu bedzie wnioskodawcą, nie ma problemu z taka analizą. Podkreslam jeszcze raz zgodnie z zasadami allegro - po zakupie przesyłki zgadza sie PAn z akceptacja moich zasad ktora sa jasne i klarowne - przesyłki spozywcze a zwłaszca po otwarciu nie podlegaja zwrotowi. Przeciez wszystko jest napisane i to przed kupnem, akcentowalismuy iz opakowanie nie ma etykiety co jeszcze mozemy zrobic ....


Dnia 21 listopada 2012 18:57 piotrmaximus <piotrmaximus@tlen.pl> napisał(a):


Niech pan sobie sprawdzi wszystkie dostępne opakowania miodu manuka jakie istnieją ale nikt nie sprzedaje miodu w słoiku polskiej produkcji po np ogórkach z metalową zakrętką widać że to nie oryginalne opakowanie a już na pewno nie od producenta. Pisał pan wcześniej że drugi słoik za połowę ceny ale w takim opakowaniu nikt nie uwierzy że to miód z importu. Proszę sprawdzić inne opakowanie macie ich podobno 200 albo sam pan padł ofiarą oszustwa. Czekam na propozycje n.w konsensusu. Świadkiem przesyłki jest listonosz oraz moja małżonka- zdziwienie było na ustach wszystkich.


Dnia 21 listopada 2012 18:46 miskaaa92 <miskaaa92@o2.pl> napisał(a):


Jesli Otworzył PAn słoik to nie ma mozliwosci zwrotu, wszelkie zazalenia i ewentualne podejzenia nalezy zrobic przed otwarciem produktu. Wg prawa polskiego nie podlegamy odpowiedzialnosci za ewentualne pogorszenie sie zdrowia PAna corki ale tez nie chcemy by to miało miejsce ze wzgledu na sam fakt posiadania dzieci przez nas i troske o bezpieczeństwo naszych najblizszych. Jestesmy skłonni do podjecia działan umozliwiajacych konsensus.


Dnia 21 listopada 2012 18:20 piotrmaximus <piotrmaximus@tlen.pl> napisał(a):





Dnia 7 listopada 2012 18:28 miskaaa92 <miskaaa92@o2.pl> napisał(a):


słoik jest złotej lub białej nakretki firmy hoyer ... ale opakowanie czesto bywa podarte gdyz taka cena jest włąsnie mamy ponad 200 miodów jednak przesyłka z nowej zelandi poobdrapywała etykiety w miodach dlatego taka cena za taka ilosc. pozdrawiam :)


Dnia 6 listopada 2012 23:56 Allegro <powiadomienia@allegro.pl> napisał(a):



Proszę się wytłumaczyć dzisiaj 21.11.2012r.z datą nadania 20.11.2012r. a nie czwartek jak było w odpowiedzi na ponaglenie nie otrzymanej przesyłki. Otrzymałem miód w zwykłym słoiku nie zabezpieczonym o smaku gryczanym. Wielokrotnie miałem miód manuka i nigdy nie przypominał miodu polskich pszczół. Moja córka jest silną alergiczką i miód manuka miała już wypróbowany aktualnie ma głęboką ranę w buzi i bardzo potrzebowałem tego miodu. A teraz nie wiem co dostałem czy mogę go podać dziecku jak się żle poczuje to nie będę wiedział z czego miód miał być j.w w oryginalnych słoikach zabezpieczonych z uszkodzonymi etykietami a nie w wcześniej otwartym słoiku. Jak mi się dziecko żle poczuje to co mam zrobić zgłosić do prokuratury zatrucie narażenie na utratę zdrowia a słoik dadzą do analizy? 100 zł to duża cena gdy się liczy każdy grosz dlatego zaryzykowałem na ten wasz miodek ale bez przesady-jeśli jakiś wasz pracownik podmienił albo oszukał na tym miodzie to proszę to wyjaśnić. Ja czekam na odpowiedź miód manukę albo zwrot pieniędzy. Czy dalibyście dziecku proszę się zastanowić?
 

morela80

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Facet idź lepiej z dzieckiem do lekarza a nie wygłupiaj się z jakimiś pseudo cudownym miodkiem i w dodatku jeszcze kupionym na allegro u nie wiadomo kogo. Dziwie się, że też ludzie jeszcze wierzą w takie głupoty, a może ja zaczne sprzedawać wodę z kranu i wmawiać że ma cudowne właściwości. Współczuję dziecku, że mam takich naiwnych i nie odpowiedzialnych rodziców, którzy zamiast udać się do lekarza to kupują jakieś świństwa na allegro myśląc, że to uzdrowi ich dziecko w 5 minut, a tym samym zaoszczędzą sporo pieniędzy bo wiadomo, że tradycyjne leczenie i leki są dużo droższe. Właśnie przez takich ludzi panoszą się różni oszuści sprzedający takie świństewka w postaci miodków itd....
 
Do góry