Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Buty na hale

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Arru40

Arru40

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 05 maj 2010 - 10:23

Szukam jakiś dobrych butów na hale. Interesuje mnie głownie Puma ale może coś nowego jest z nike i adidasa. Macie jakieś propozycje? Chce kupić buty które nie rozpadną sie po pierwszym meczu...
  • 0

#2 Guest_marco9512_*

Guest_marco9512_*
  • Goście

Napisano 05 maj 2010 - 18:10

Na Hale to Ci radze grać w butach do Futsalu. Są idelane na hale. Nie ślizgają się itp. Ale skoro chcesz takie normalne to polecam Adidas Predator Nike Laser II.
  • 0

#3 Arru40

Arru40

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 11 maj 2010 - 10:54

A znasz jakiś sklep lub hurtownie gdzie mozna je zalatwić za jakas dobra cene?
  • 0

#4 Guest_marco9512_*

Guest_marco9512_*
  • Goście

Napisano 11 maj 2010 - 19:05

Zależy gdzie. Widziałem w Poznaniu taki sklep ale nie pamiętam jak się nazywa. Może będą w takich sklepach jak Intersport itp. I one drogie raczej nie są ale gra się w nim znakomicie. Wystarczy zobaczyć byle jaki meczu Futsalu :)

Link do Allegro
http://allegro.pl/li...0&string=futsal

Użytkownik marco9512 edytował ten post 11 maj 2010 - 19:10

• 0

#5 backspace

backspace

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 680 postów

Napisano 17 maj 2010 - 13:15

Jak szukasz jakiegoś sklepu w necie to możesz sobie sprawdzić na sklep.extremesport.pl. Mają bardzo duży wybór sprzętu sportowego. A co do samych butów, to myślę, że "zwykłe" halówki Ci wystarczą. Mówisz, że puma Cie interesuje. To może takie halóweczki? Obczaj. Ja ostatnio kupowałem najki i też są dobre ;-)
  • 0

#6 Guest_marco9512_*

Guest_marco9512_*
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 20:57

Najki ? To jakieś gów** chyba :P
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 dzwiedz

dzwiedz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 27 maj 2010 - 21:54

nie wiem czemu tak myślisz ja gram w takich butach http://www.sklep.ext...oducts_id=18452 i jestem bardzo z nich zadowolony dobrze leżą na stopie i są bardzo wytrzymałe. Każdy trening w tych butach to sama przyjemność.
  • 0

#8 Guest_marco9512_*

Guest_marco9512_*
  • Goście

Napisano 28 maj 2010 - 15:39

Widać, że w piłkę grasz 10 dni. Takie buty to są gówna. Te buty są robione dla amatorów. Profesjonaliści grają w butach do Futsalu. Ale jak na hali się gra piłką normalną - na boisku a nie piłką halową to o czym gadamy ? Buty do Futsalu to czysta przyjemność kopnięcia piłki.
  • 0

#9 Adamo20

Adamo20

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 30 maj 2010 - 16:29

Ostatnio w sklepie BalticaSport ( www.balticasport.pl ) pojawiły się nowe butki to może coś Cie tam zainteresuje.
  • 0

#10 backspace

backspace

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 680 postów

Napisano 02 czerwiec 2010 - 14:52

Tyle, że autor tematu wcale nie napisał że jest profesjonalistą i potrzebuje "profesjonalnych" butów. Wiesz buty same nie grają. Jak ktoś jest dobry technicznie to nawet na boso zagra i nie potrzebuje specjalnych butów do futsalu, żeby być pro :P I nie każdego też stać na profesjonalne buty.
  • 0

#11 Guest_marco9512_*

Guest_marco9512_*
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 15:15

Buty do Futsalu jak się nie myle nie kosztują dużo. Poza tym halówki są do d*py. Na Hali się powinno grać piłką halową a do takiej piłki najlepsze są te od futsalu. No chyba, że się gra taką piłką jak na boisku co jest głupie to już lepiej kupić sobie marne halówki
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Pan Tofel

Pan Tofel

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 lipiec 2010 - 11:28

Z tego co wiem to też tutaj: http://www.sklep-pre...owe-Halowe.html można znaleźć buty na halę w dobrej cenie.
  • 0

#13 Guest_bone1906_*

Guest_bone1906_*
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2010 - 08:51

Ja widziałem halówki w okazyjnych cenach na tanisport.pl, mają duży wybór wszystkich znaczących producentów. Co do butów Nike i Adidas to wiadomo, że buty bardzo dobre, poleciłbym Ci także buty firmy Umbro, w ich przypadku cena idzie w parze z jakością. Co do Pumy, to nie używałem ich butów, ale co się rzuca w oczy od razu to horrendalna cena za większość modeli.
  • 0

#14 Zajunc

Zajunc

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 12 lipiec 2010 - 11:23

W obuwiu sportowym a szczególnie do piłki nożnej jest wygoda. Takie jest moje zdanie.
Jeżeli masz komfort, że nic cię nie obciera, nie uwiera - masz pewność, że przykładowo po godzinie grania na hali nie będziesz posiadał jak ja to nazywam znaków niewygody i bez problemu będziesz mógł grać kolejną bez bólu.

Polecam szczególnie Nike z serii T tzn. T1, T3, T5. Mają gąbkę w środku co naprawdę zapobiega obtarciom stóp. Stopa leży w nich naprawdę znakomicie. Po za tym kolejny + to, że posiadają zawijanych/odstających języków co osobiście mnie zawsze irytowało.

Posiadam model o ile dobrze pamiętam z serii T5 i do tej pory spisują się b. dobrze.

Co do rozpadnięcia się po pierwszym strzale, zawsze masz gwarancje, ale wszystko zależy od tego jak będziesz o nie dbał.

Pozdrawiam

Użytkownik Zajunc edytował ten post 12 lipiec 2010 - 11:25

• 0

#15 mexeske

mexeske

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 12 sierpień 2010 - 16:06

Cześć. Ja kupiłbym buty od firmy Joma. Bardzo dobre buty ma na hale. Ja też kupiłem jeszcze rok temu a do dzisiaj gram w nich. Bardzo lekkie i wygodne. Ja polecam dla wszystkich którzy chcą grać w hali.
  • 0

#16 Guest_benjamima_*

Guest_benjamima_*
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 10:12

ja najwięcej w swoim życiu miałem do czynienia z Adidasami - zawsze byłem zadowolony. Aczkolwiek uważam, że każda z tych "wielkich" firm trzyma wysoki poziom, konkurencja jest tak duża, że po prostu muszą się starać. Dla mnie to zawsze była kwestia wyglądu i ceny, firma raczej schodziła na dalszy plan. Poszukaj w sieci ( np tu http://www.tanisport...piłka/list.aspx ) - duży wybór butów na hale jak i lekkich korków, wszystkie te firmy, które wymieniłeś w ofercie. Czego byś nie kupił, będzie długo służyć :)
  • 0

#17 Trekmaster

Trekmaster

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 październik 2010 - 12:16

Yo.. Kiedyś grywałem w halówke, ale niestety miałem wypadek i moja noga juz sie nie nadaje na takie szaleństwo :/ W kazdym razie jesli chodzi o buty to widzialem calkiem niezle Najacze Nike
  • 0

#18 CargO

CargO

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 270 postów

Napisano 17 listopad 2010 - 15:59

Ja do gry na hali używam butów reebok i muszę przyznać że trzymają się świetnie parkietu. A co do miejsca gdzie można kupić to warto zapoznać się z ofertą sklepu www.taniebuty.pl mają duży asortyment i co chyba najważniejsze ceny znacznie niższe niż w tradycyjnych sklepach markowych w galeriach handlowych
  • 0

#19 lorry

lorry

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 21 listopad 2010 - 23:52

Jeżeli chodzi o buty na halę to jestem wierna marce Adidas i Nike. Ich wyjątkowo duży wybór jest na Taniebuty.pl, którego istnienie dopiero niedawno odkryłam.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Jolcia05

Jolcia05

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 223 postów

Napisano 25 listopad 2010 - 11:13

Mój chłopak bardzo lubi sport i często umawia się się z kolegami na halę. Grają tam w kosza albo w siatkówkę. On twierdzi jednak, że do każdej z tych dyscyplin potrzebuje innego obuwia, ponieważ podobno są specjalne buty do kosza i osobne do siatkówki Z tego co się orientuję bardzo duży wybór butów sportowych jest na newbalance.pl Można tam natrafić na naprawdę porządne buty w bardzo przystępnych cenach.

Użytkownik Jolcia05 edytował ten post 25 listopad 2010 - 11:16

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0