Planowanie wolnego czasu

iggy81

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
witam wszystkich forumowiczów :)
W jaki sposób planujecie wolny czas? Czy robicie to na zasadzie "będzie dzień, to się wyklaruje, co będe robił", czy tez może korzystacie z jakiejś pomocy. Ostatnio rozwój Internetu spowodował wzrost ilości serwisów dotyczących wolnego czasu oraz wydarzeń/imprez. Ostatnio trafiłem na Planero, bardzo fajna stronka: http://www.planero.pl
A Wy z jakich narzędzi korzystacie ("jeśli korzystacie")?
 

dizelkowi

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Ja nie korzystamz takich narzędzi pomocy, ani tez niczego nie planuję, dlatego, ze nie ważne co bym chciał robić w danym dniu to i tak znajdzie się coś co rozwali mi plany, a wszystko cholera pochłonie, także, co ma być to będzie... :)
 

1adam12345

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
Ja nie korzystamz takich narzędzi pomocy, ani tez niczego nie planuję, dlatego, ze nie ważne co bym chciał robić w danym dniu to i tak znajdzie się coś co rozwali mi plany, a wszystko cholera pochłonie, także, co ma być to będzie... :)


ja równiez
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
@up: rozwijaj wypowiedzi bo będzie raport.

Ja też nie planuje, samo wychodzi. Jak zaplanuje to lubi się posypać, więc nie chcę się rozczarować. Mam wolny czas jak np. teraz, łapię za telefon i coś organizujemy. Jeśli chodzi o wakacje to dla mnie jeszcze dosyć daleka przyszłość, choć coś tam w głowie mi siedzi.
 
Do góry