YOU CAN DANCE - KONKURS

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
Słyszeliście o nowym konkursie YCD?? szczerze zastanawiam się czy nie wysłać swojego "tańca" może ktoś mnie zauważy i będę sławna (chociaż biorąc pod uwagę brak talentu może być ciężko) jeśli ktoś chce również się zmierzyć z rozjarzonym tłumem polecam zapoznanie się z www.youcandance.tvn.pl
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
nikt nic mi nie odpisze ?? mam chociaz nadzieje ze ktos to przeczytał??!!
 

kasia251094

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Elbląg
Oj, nie masz się czym martwić. Spróbuj, kurcze a może jednak? :) Pewnie słyszałaś, że lepiej spróbować i żałować niż nie spróbować i żałować, że się tego nie zrobiło. A nóż widelec się uda :) Pozdrawiam
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
oczywiscie, ze wyslanie filmiku nic cie nie kosztuje:) sama nie slyszalam o tym konkursie, chociaz czasem ogladam ycd, jakos muszialo mi umknac. ale czytalam, ze beda jakies warsztaty, mozna pokazac sie w tv, mozesz tylko wyjsc na plus;)
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
tak tylko boję się tego że będzie tak jak np. w idolu że będą sobie jaja z ludzi robić że będą krytykować albo coś... i tego się boje... w końcu nie nalezę do najbardziej odważnych i twardych ludzi ;) jeszcze się załamię i co będzie;D
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
spoko, jesli cos umiesz to cie nie wysmieja, jesli kompletnie nic to daj spokoj;p
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
tak sobie pomyślałam że może namówię koleżanki i wyślemy wszystkie filmiki zawsze to jakoś raźniej
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
No no .... próbuję coś obmyślić ale może być ciężko bo brak pomysłu mam jakiś zarys ale nic stałego
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
może poszukaj jakiś teledysków, gdzie są takie bitwy taneczne i coś zmałpuj
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
Relacji nie zdam tak łatwo bo jak już wpadnę na coś błyskotliwego to nie będę za nardzo chciała żeby ktoś mi pomysł ukradł :) ale jak będziecie za mnie trzymać kciuki to będzie dobrze ;))
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
Relacji nie zdam tak łatwo bo jak już wpadnę na coś błyskotliwego to nie będę za nardzo chciała żeby ktoś mi pomysł ukradł :) ale jak będziecie za mnie trzymać kciuki to będzie dobrze ;))
no i masz racje:>!! to w takim razie chociaz daj znac czy sie udalo dostac to zaglosuje na ciebie:D
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
ooooo dzięki zawsze to będę mogła mówić że ktoś na mnie głosował :)
 

cykacz

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Słyszłam o tej bitwie :) wysłałas filmik?
później jak sie dostaniesz to bediesz miała w nagrode warsztaty, tak? :)
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
sporo rzeczy tam bedzie w nagrode, warsztaty tez faktycznie sa. tak to bedzie wszystko wygladac:
do 12.05.2010 (do godziny 12.00) – zamieszczanie filmików w Internecie;
12.05.2010 – pierwsza selekcja czyli wybór po 36 najlepszych dziewczyn i chłopaków; ogłoszenie wyników;
16.05.2010 – casting w Warszawie, jurorzy wybierają po 24 osoby do swoich drużyn;
17.05. - 31.05.2010 – głosowanie internautów;
31.05.2010 – wyłonienie dwóch finałowych dwunastek;
04.06. – 11.06.2010 – warsztaty czyli przygotowanie układu na wielki finał YCD 5;
12.06.2010 – impreza w Białymstoku i prezentacja układów tanecznych, podczas imprezy głosowanie widzów przez SMS na najlepszą drużynę.
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
Słyszłam o tej bitwie :) wysłałas filmik?
później jak sie dostaniesz to bediesz miała w nagrode warsztaty, tak? :)
jeszcze nie wysłałam szczerze nie mam czasu żeby cos zrobić (no i pomysłu) a ty chcesz coś wysłać .... bo jak tak to obie musimy się pośpieszyć :)
 

cykacz

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
nie... ja chyba nie, nie mam co pokazac :p
ale do 12 można filmiki wysyłac i w ten sam dzień dokonają selekcji? cos wierzyć mi się nie chce ze zjąża wszystko obejrzeć...
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
pewnie ogladaja na biezaco, np po 2 godzinki dziennie, albo i wiecej.
 

cykacz

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Ciekawe ile im płaca za takie oglądanie ;)
swoja drogą, to chyba ciekawa praca musi być "to mi sie podoba - przechodzi, to mi się nie podoba - nie przechodzi, za grube nogi - nie przechodzi..." :p:p
 
Do góry