Gadżety, naszywki, koszulki zespołów.

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
No więc tu możecie rozmawiać o wszystkich gadżetach związanych z subkulturami, np. o łańcuchach, koszulkach, naszywkach, pieszczochach, plecakach, butach, paskach, czapkach i innych pierdołach.Chodzi mi o wszystkie subkultury.

Ja chodzę tylko z łańcuchem u boku i w glanach, poza tym raczej nie bawię się w akcesoria.
A wy?
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
akcesoria ,hmmm... jeśli można to tak nazwać to kolczyki , pasek z ćwiekami , kostkę sobie noszę z narysowanym przez kolegę wizerunkiem leloucha plus w kratce siedzi sobie naszywka kata. Swego czasu chadzałem na co dzień w glanach , lecz zrezygnowałem z nich na rzecz białych nike'ow , więc teraz czarnych żołnierzy zabieram na koncerty , czy jakieś sporadyczne wypady na trudniejsze tereny. Chodzę sobie jeszcze w bundeswehrze ,a gdzieś w szafie wala się ramoneska , ale jakaś za duża trochę , jak ubiorę to czuję się jak w zbroi :D więc zakładam sporadycznie.

a , no i jeśli się liczy to kiedyś po paru głębszych chwyciłem sobie za długopis , a że w głośnikach leciała paktofonika to maznąłem na jeansach "pfk" ,no i tak już zostało :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Na co dzień rzadko ubieram się w taki sposób, aby można mnie łatwo dopasować do jakiejś subkultury- co najwyżej jakaś bluza lub koszulka zespołu i kostka z przy ćwiekowaną naszywką Opeth (na tygodniu planuję przyszyć jeszcze parę naszywek które gdzieś plączą mi się w szufladzie, prawdopodobnie będzie to naszywka Huntera i Amorphisa) . Wcześniej na co dzień chodziłem w glanach, ostatnio odłożyłem je w kąt (zabieram tylko na koncerty) i chodzę w białych wysokich nikach. Dawniej o wiele więcej pieniędzy wydawałem na np. naszywki, ćwieki itp. Teraz wolę za te pieniądze kupić jakąś kasetę czy płytę.
 

Dobuch66

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
442
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
Ćwieki, kapsle, naszywki i koszulki. Mój mały świat, fakt-faktem kostka leży w powijakach ;(
 

betty80.80

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Pabianice
mój braciak średnio co 3 miesiace zmienia gadżety, nawet fajnei to komponuje, jakeś łancuchy i naszwki, plus czapeczki i koszulki ktore pokazuja kultowe gry komputerowe bo grają z kumplami bez przerwy, kupuja w necie na portalu level77 - nawet ja sie zalapalam na fajna koszulke, chociaz nie gram ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Mi już przeszedł okres na obnoszenie się poglądami i muzyką. Kiedyś kostkę miałem całą w ideologicznych naszywkach, teraz został czarno-czerwony kwadrat w kracie, ale i tak plecaka nie noszę, bo cały podarty. Glany ubiorę od święta, wolę adi-skate-daski, koszulki z zespołami właściwie tylko jeśli inne są w praniu. I w mojej garderobie pojawił się pierwszy od dawna t-shirt w innym kolorze niż czarny. Kiedyś nosiłem tylko bojówki, teraz czasem jedne ubiorę, na co dzień wolę jeansy. Swoją ukochaną całoroczną bundeswehrkę też powoli odstawiam. Teraz bandamkę przy tyłku noszę i czasami kapelusz fedorę. Poglądów nie zmieniłem, muzykę nieznacznie, ale z pankowania już wyrosłem. Nawet pióra ściąłem i łysy chodzę. Taką oto transformację przeszedł jacobbs, od kiedy zawitał na forum jako młody rewolucjonista, to już prawie trzy lata :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Wow, nie wyobrażam sobie Ciebie łysego.

Dla mnie wszelkiej maści gadżety to mało istotny dodatek. Większe ilości typu dziesiątki naszywek, ćwieków etc. są śmieszne.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Szczerze powiedziawszy też sobie tego nie wyobrażałem, ale nie jest źle. Rzekłbym nawet, że lepiej, a przede wszystkim wygodniej. To znaczy całkiem łysy nie chodzę, regularnie na 3mm ;)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Mi już przeszedł okres na obnoszenie się poglądami i muzyką. Kiedyś kostkę miałem całą w ideologicznych naszywkach, teraz został czarno-czerwony kwadrat w kracie, ale i tak plecaka nie noszę, bo cały podarty. Glany ubiorę od święta, wolę adi-skate-daski, koszulki z zespołami właściwie tylko jeśli inne są w praniu. I w mojej garderobie pojawił się pierwszy od dawna t-shirt w innym kolorze niż czarny. Kiedyś nosiłem tylko bojówki, teraz czasem jedne ubiorę, na co dzień wolę jeansy. Swoją ukochaną całoroczną bundeswehrkę też powoli odstawiam. Teraz bandamkę przy tyłku noszę i czasami kapelusz fedorę. Poglądów nie zmieniłem, muzykę nieznacznie, ale z pankowania już wyrosłem. Nawet pióra ściąłem i łysy chodzę. Taką oto transformację przeszedł jacobbs, od kiedy zawitał na forum jako młody rewolucjonista, to już prawie trzy lata :D

Widzę, że nie tylko ja dałem sobie spokój z "subkulturowaniem się" :) Ciekawie musisz wyglądać będąc łysym, chociaż z drugiej strony jestem w stanie sobie wyobrazić ciebie ostrzyżonego na 0 czy 3mm :D
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Ja swoje "hery" obciąłem miesiąc temu.Może strasznie długie nie były, ale w:cenzura:iały bo się kręciły.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nie no ja na głowie miałem ponad pół metra żywego włosiwa, trochę hodowania było ;) Ale na łyso jednak mi lepiej. Tylko ludzie na ulicy patrzą się na mnie jakbym chciał ich skrzywdzić.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Nie no ja na głowie miałem ponad pół metra żywego włosiwa, trochę hodowania było ;) Ale na łyso jednak mi lepiej. Tylko ludzie na ulicy patrzą się na mnie jakbym chciał ich skrzywdzić.

Na każdego patrzą tak, zwłaszcza ok. 24, kiedy masz na sobie jakąś rockową koszulkę i glany na nogach...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Wcale nie musi być po 24, nie musisz mieć glanów ani koszulki z zespołem. Wystarczy, że jesteś łysy :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja już zdążyłem nosić długie pióra i na łyso być. W sumie długie są w porządku, ale najgorzej jest przebrnąć przez ten okres jak się zapuszcza - przez pewien etap jest nie wiadomo co na głowie ;p.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Tak, to zdecydowanie najgorszy okres. A avatar Wloocibora potwierdza teorię, że Full ma być Leżajski a nie Lubelski ;)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Zarówno Wloo jak i Ty, kłamiecie w żywe oczy. Liczy się jedynie Lubelski Full i zdania nie zmienię.
 

czerwonamamba

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
No to ja noszę glaniki :)
No i na plecaku to są oczywiście naszywki ACDC,Metallica i Iron Maiden :)
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Fakt, szukalem tego slowa w glowie i znalesc do teraz nie moglem ;)
 
Do góry