zegarek emporio armani

gqwert

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam chciałbym kupić sobie w końcu zegarek. Podobają mi się zegarki Armaniego. Tylko problem tkwi w tym że chce aby on był zarówno elegancki i do tego nadawał się do stroju na co dzień.
Który mi polecacie?
http://www.allegro.p...y_oryginal.html
 

etosh

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
9
Zależy jeszcze jaki strój nosisz ;p

Moim zdaniem najlepsze są pierwsze trzy od końca (z uwzględnieniem ostatniego), ale ja to się nie znam :D
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Popros niech Ci wysla wiecej zdjęc tych zegarków bo tu kiepsko widac.
Z tego co widze to ten jest zaje.bisty http://img07.allegroimg.pl/photos/400x300/10/17/16/76/1017167605_6

Generalnie bierz jakis na srebrnej bransolecie, sa bardziej oczoje^bne a jak mniemam skoro chcesz zegarek Armaniego to chcesz sie rzucac w oczy :D
 

gqwert

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Hej mój znajomy już dostał zegarek od tego gościa .
Jest to ten który Adek17 poleca !!!!!!!!!!
Zegarek jest super .
Nowy z folią, szpan jak nie wiem .
Czekał na niego 2 tygodnie .
Był sprawdził czy jest oryginalny i wynik jest pozytywny.
Sprzedawca zapytał się go czy kupił go w cenie promocyjnej za 950 a ten nie wiedział co odpowiedzieć :eek:k: .
Szkoda tylko kasy za sprawdzenie

Dobrze, że gość zaczął sprzedawać na allegro bo jest teraz bardziej wiarygodny.
Ja też muszę sobie kupić!!!!!!!!!!!!!
Dostałem namiary na gościa to się z nim dogadam prywatnie

Mi się najbardziej podoba ten na 1 zdjęciu

Ten, co Adek17 też mi sie bardzo podoba się tylko nie chce małpować mojego znajomego

Pozdrowienia z Krakowa
 

loopatka

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
302
Punkty reakcji
9
Wiek
38
Miasto
Warszawa
  jeżeli chcesz, żeby zegarek pasował ci zarówno do stroju eleganckiego, jak i codziennego luźniejszego, to postaw na modele na paskach skórzanych, a nie na bransoletach. 

fajny czwarty, ostatni natomiast podoba mi się najbardziej.
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Ja polecałbym Ci zastanowić się nad którymś z modeli Casio Edifice,które są zarówno sportowe jak i eleganckie,a cenowo bardzo przystępne więc chyba warto. Sam kiedys miałem z nimi styczność i dlatego zachwalam. Te od Armaniego nie podobaja mi się aż tak bardzo,ale to kwestia gustu.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
2448-5.jpg

Ja kupiłem jakieś 2 lata temu taki model i muszę przyznać, że noszę go zarówno do t-shirtów jak i do marynarek.
Co prawda chcę k
upić sobie jeszcze w tym roku na skórzanym pasku (prawdopodobnie Festina), ale nie zmienia to faktu, że ten służył mi zarówno do bardziej jak i mniej oficjalnych strojów ;)

Pozdrawiam.
 
Do góry