zdjecia z smolenska --drastyczne

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
nie mam czasu ani chęci na takie poszukiwania, tak, że raczej się nie odniosę do tego
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
daj spokój, pierwszy dzień jesteś, a forum jest naprawdę fajne, więc nie zostawiaj nas ;)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
ok, rozumie :) marnie mi idzie na tym forum, myslalam ze tym tematem kogos zainteresuje ;) pozdr

Heh, napisałaś tak, jakby jednym z ważniejszych celów w życiu było zabłyśnięcie na forum ;)
Co do zdjęć to chyba nawet nie chciałabym ich widzieć... To takie okrutne, niesmaczne, nie wiem jak to nazwać, ze ludzie napawają się widokiem zmasakrowanych ciał, wypadków, katastrof... Nie powiem, bo sama jestem nieraz ciekawa, ale staram sie z tym walczyć, bo sama do siebie czuję później obrzydzenie, że oglądam czyjąś tragedię jak kolejny odcinek telenoweli
 

monikaaa2003

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
227
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Legnica
Ja je widziałam. Szkoda gadać. Zdjęcia są naprawdę szokujące, choć tylko na jednym widać w całości czyjeś ciało. Jestem jednak daleka od twierdzenia, że to ciało Kaczyńskiego. Internauci twierdzą też, że Michael Jackson żyje.
 

muska31

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Niedaleko
Ja je widziałam. Szkoda gadać. Zdjęcia są naprawdę szokujące, choć tylko na jednym widać w całości czyjeś ciało. Jestem jednak daleka od twierdzenia, że to ciało Kaczyńskiego. Internauci twierdzą też, że Michael Jackson żyje.


wiesz widzialam to zdjecie w duzym powiekszeniu, to niestety on..a cial jest ok 14..szczatkow wlasciwie.i to nie jest niezdrowe nakrecanie sie, poprostu jakos bardziej do mnie dotarl ogrom tej tragedi.Zdjecia otwieralam w Photoshopie i powiekszalam, zrzta na pierwszy rzut oka, niewiele widac.. ale pozniej masakra

Heh, napisałaś tak, jakby jednym z ważniejszych celów w życiu było zabłyśnięcie na forum ;)
Co do zdjęć to chyba nawet nie chciałabym ich widzieć... To takie okrutne, niesmaczne, nie wiem jak to nazwać, ze ludzie napawają się widokiem zmasakrowanych ciał, wypadków, katastrof... Nie powiem, bo sama jestem nieraz ciekawa, ale staram sie z tym walczyć, bo sama do siebie czuję później obrzydzenie, że oglądam czyjąś tragedię jak kolejny odcinek telenoweli
hmmm uwielbiam, poprostu uwielbiam ludzi ktorzy na dzien dobry probuja zniechcecic do nowych portali i serwisow, a coz w tym dziwnego ze chce kogos zainteresowac swoim postem? chyba taki jest cel? nie bede rozmawiac sama z soba, bo mowiac najprosciej byloby to wyjatkowo glupie.. zycze wiecej dystansu. Pozdrawiam
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
hmmm uwielbiam, poprostu uwielbiam ludzi ktorzy na dzien dobry probuja zniechcecic do nowych portali i serwisow, a coz w tym dziwnego ze chce kogos zainteresowac swoim postem? chyba taki jest cel? nie bede rozmawiac sama z soba, bo mowiac najprosciej byloby to wyjatkowo glupie.. zycze wiecej dystansu. Pozdrawiam

Ale czy ja Ciebie do czegoś zniechęcam, bo tak to odebrałam...?
I naprawde nie miałam niczego złego na myśli
 
Do góry