Skocz do zawartości

zdjecia z smolenska --drastyczne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie
muska31
  • Piaskownica
  • Pip
  • 5

#1 muska31

Napisano 24 kwiecień 2010 - 11:40

hej, widzial ktos zdjecia z smolenska, w tym prezydenta? jestem ciekawa waszych opini
  • 0
Qon
  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7868

#2 Qon

Napisano 24 kwiecień 2010 - 12:15

a gdzie to niby można obejrzeć? pierwsze słyszę
  • 0
muska31
  • Piaskownica
  • Pip
  • 5

#3 muska31

Napisano 24 kwiecień 2010 - 12:20

a gdzie to niby można obejrzeć? pierwsze słyszę

dziwne nie slyszales?? zamiescil je rosyjski portal, ale usuneli poniewaz ludzie rozpoznali cialo prezydenta.. moze jeszcze je znajdziesz jak dobrze poszukasz, ja mam zapisane na kompie.
  • 0
Qon
  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7868

#4 Qon

Napisano 24 kwiecień 2010 - 12:31

nie mam czasu ani chęci na takie poszukiwania, tak, że raczej się nie odniosę do tego
  • 0
muska31
  • Piaskownica
  • Pip
  • 5

#5 muska31

Napisano 24 kwiecień 2010 - 12:36

ok, rozumie :) marnie mi idzie na tym forum, myslalam ze tym tematem kogos zainteresuje ;) pozdr
  • 0
Qon
  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7868

#6 Qon

Napisano 24 kwiecień 2010 - 12:43

daj spokój, pierwszy dzień jesteś, a forum jest naprawdę fajne, więc nie zostawiaj nas ;)
  • 0
pamela a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2219

#7 pamela a

Napisano 24 kwiecień 2010 - 15:30

ok, rozumie :) marnie mi idzie na tym forum, myslalam ze tym tematem kogos zainteresuje ;) pozdr

Heh, napisałaś tak, jakby jednym z ważniejszych celów w życiu było zabłyśnięcie na forum ;)
Co do zdjęć to chyba nawet nie chciałabym ich widzieć... To takie okrutne, niesmaczne, nie wiem jak to nazwać, ze ludzie napawają się widokiem zmasakrowanych ciał, wypadków, katastrof... Nie powiem, bo sama jestem nieraz ciekawa, ale staram sie z tym walczyć, bo sama do siebie czuję później obrzydzenie, że oglądam czyjąś tragedię jak kolejny odcinek telenoweli
  • 0
monikaaa2003
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 227

#8 monikaaa2003

Napisano 24 kwiecień 2010 - 16:55

Ja je widziałam. Szkoda gadać. Zdjęcia są naprawdę szokujące, choć tylko na jednym widać w całości czyjeś ciało. Jestem jednak daleka od twierdzenia, że to ciało Kaczyńskiego. Internauci twierdzą też, że Michael Jackson żyje.
  • 0
muska31
  • Piaskownica
  • Pip
  • 5

#9 muska31

Napisano 24 kwiecień 2010 - 20:46

Ja je widziałam. Szkoda gadać. Zdjęcia są naprawdę szokujące, choć tylko na jednym widać w całości czyjeś ciało. Jestem jednak daleka od twierdzenia, że to ciało Kaczyńskiego. Internauci twierdzą też, że Michael Jackson żyje.

wiesz widzialam to zdjecie w duzym powiekszeniu, to niestety on..a cial jest ok 14..szczatkow wlasciwie.i to nie jest niezdrowe nakrecanie sie, poprostu jakos bardziej do mnie dotarl ogrom tej tragedi.Zdjecia otwieralam w Photoshopie i powiekszalam, zrzta na pierwszy rzut oka, niewiele widac.. ale pozniej masakra

Heh, napisałaś tak, jakby jednym z ważniejszych celów w życiu było zabłyśnięcie na forum ;)
Co do zdjęć to chyba nawet nie chciałabym ich widzieć... To takie okrutne, niesmaczne, nie wiem jak to nazwać, ze ludzie napawają się widokiem zmasakrowanych ciał, wypadków, katastrof... Nie powiem, bo sama jestem nieraz ciekawa, ale staram sie z tym walczyć, bo sama do siebie czuję później obrzydzenie, że oglądam czyjąś tragedię jak kolejny odcinek telenoweli

hmmm uwielbiam, poprostu uwielbiam ludzi ktorzy na dzien dobry probuja zniechcecic do nowych portali i serwisow, a coz w tym dziwnego ze chce kogos zainteresowac swoim postem? chyba taki jest cel? nie bede rozmawiac sama z soba, bo mowiac najprosciej byloby to wyjatkowo glupie.. zycze wiecej dystansu. Pozdrawiam
  • 0
pamela a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2219

#10 pamela a

Napisano 26 kwiecień 2010 - 14:31

hmmm uwielbiam, poprostu uwielbiam ludzi ktorzy na dzien dobry probuja zniechcecic do nowych portali i serwisow, a coz w tym dziwnego ze chce kogos zainteresowac swoim postem? chyba taki jest cel? nie bede rozmawiac sama z soba, bo mowiac najprosciej byloby to wyjatkowo glupie.. zycze wiecej dystansu. Pozdrawiam

Ale czy ja Ciebie do czegoś zniechęcam, bo tak to odebrałam...?
I naprawde nie miałam niczego złego na myśli
  • 0
muska31
  • Piaskownica
  • Pip
  • 5

#11 muska31

Napisano 26 kwiecień 2010 - 14:35

Ale czy ja Ciebie do czegoś zniechęcam, bo tak to odebrałam...?
I naprawde nie miałam niczego złego na myśli

wiec jest ok :) pozdr
  • 0
seba211
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 343

#12 seba211

Napisano 27 kwiecień 2010 - 08:02

Inni nie lubią oglądać takich zdjęć a innych to po prostu ciekawi.
  • 0