Taniec

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Czy są tu miłośnicy tego jakże pięknego sportu? Nieważne, jakiego rodzaju, wypowiadajcie się, ile trenujecie, co się Wam w tym podoba, jakie macie plany. Może jakieś informacje o jakichś zawodach, występach?

Ja trenuję taniec nowoczesny od 2 lat, niedługo będziemy miały kolejny występ :)
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Dla mnie to nie jest sport :/
Aczkolwiek taniec jest moja pasja i hobby.Kocham taniec.
Niestety nie mam warunków by chodzic na jakiekolwiek koło , bo obok mnie czegoś takiego nie ma :(
Przez jakis czas chodziłam do szkoły na koło na którym taćczyłam: hip- hop i funky.
Teraz mam marzenie , żeby zapisać się do Parku wodnym. ale to jest na drugim końcu miasta....
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
To nie jest sport? A co innego? Nawet szachy zalicza się do sportu.
No więc są tu jacyś tancerze?
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Chodziłam na nowoczesny też, wcześniej break dance, towarzyski, teraz nic :} Ale planuje znow sie zapisać na break'a :]
Występowałam już wiele razy ale z towarzyskim i nowoczesnym :}
W breaku byłam (i jestem nadal) początkująca :D
Chociaż coś tam niby umiem.
Taniec jest wporzo :p
 

G.F.-V.

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2005
Posty
190
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
Nowy Chaos...
Hm...Od paru lat interesuję się tańcem irlandzkim...ale tak tylko dla siebie...Za to kocham tańczyć na koncertach zespołów grajacych taką muzykę...mrau...:)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
fajnie jak dziewczyna tańczy :)
sam bym chcial taka mieć :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Hehe, bo tancerki są the best! :D

Do wszystkich tancerzy i amatorów - na www.taniec.net są informacje co do wakacyjnej edycji Międzynarodowoych Warsztatów Tanecznych. Tanie i dobre. Nie byłam, nie wiem, czy będę, ale trenerzy są profesjonali i większość znani w środowisku tanecznym, można wybrać coś dla siebie. :)
 

sara90

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
Kocham taniec! od 3 lat chodzę na taniec sportowy!! Teraz to już sobie nie wyobrażam życia bez tego!!! ;)
Polecam każdemu ten rodzaj sportu! :)
 

haneczka

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa - mokotów
Do wszystkich tancerzy i amatorów - na www.taniec.net są informacje co do wakacyjnej edycji Międzynarodowoych Warsztatów Tanecznych. Tanie i dobre. Nie byłam, nie wiem, czy będę, ale trenerzy są profesjonali i większość znani w środowisku tanecznym, można wybrać coś dla siebie. :)

I co, byłaś?

Ja się zapisałam na jazz rock i house dance, i oba mi odwołali :(

A tak w ogóle to tańczę nowoczesny, dopiero od roku, w między czasie chodziłam na brodway jazz...
Chciałabym się przekwalifikować na jazz albo w ogóle contemporary...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Nie byłam :/ Nie mieszkam w Wawie, nie miałabym gdzie się przekimać.
Ale podobno są świetne.
Szkoda, że odwołali... Ale na tej stronce jest dużo fajnych ifno o warsztatach itp. możesz śledzić na bierząco :)
 

NANTO16

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Księża Wola
Dla mnie jest to napewno sport. Trzeba dobrze byc rozciagnietym zeby wykonywac rozne figury i miec dobra koordynacje ruchowa. Najberdziej lubie jak z kumplami ukladamy jakis nowy uklad ktorego nikt przed nami jeszcze nie tanczyl
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Kiedyś chodziłem ta tańce :D i nauczylem się tańczyć kujawiaka :p hehe i na tym się skończyło :p ale co do tego czy taniec jest sportem uważam, że jak najbardziej tak..zobaczcie jak spoceni są Ci co tańczą :p Tak samo Jak Ci Co...grają w piłe na boisku :p
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Tak, zdecydowanie można się zmęczyć, nawet jak się tańczy klasykę - tam ruchy są pociągłe, ekspresyjne i dokładne, ale też męczące, zbrew pozorom.

A ja w wakacje z podst. do gimn. wygrałam 1 turniej z moim partnerem :D Ale oddałam się i tak nowoczesnemu, ehh, jestem wierna ;)
 

lukaslukas33

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Jakie znacie fajne piosenki do Jive'a???
Mi się najbardziej podoba Phil Collins - Two Hearts ... może wy macie znacie więcej fajnych?
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
"Przytulańce" na dyskotekach są mi jedynie znajome. ;p Poza tym niedługo w szkole będzie organizowany pokaz tańca, będę Cha-Che tańczył, chociaż jeszcze w ogóle nie umiem. :p
No, i może ONA mnie kiedyś czegoś nauczy. ;p
 

karolcia21

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja trenuję towarzyski mam 13 lat i poszukuję partnera jakby ktoś był chętny to piszcie na gg746524 :D :D
 
Do góry