Brak sił

dizelkowi

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy się kończy jakiś etap w zyciu. Jeśli uparcie
chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego co przed nami.
Kiedy ktoś Cię opuści, poza tym, że tęsknisz rozpada się ten cały mały świat, który
razem stworzyliście i że wszystko co widzisz albo robisz przypomina Ci o tej osobie,
najgorsza jest myśl, że była to próba jakości, z których się składasz, noszą stempel
ODRZUCONY / ZOSTAWIONY przestawiony przez kogoś, komu ufałeś ...
Udaję radość, której we mnie nie ma, ukrywam smutek, żeby nie martwić tych, którzy mnie
kochają i troszczą się o mnie. Niedawno myślałem o samobójstwie. Nocą, przed zaśnięciem, odbywam ze sobą
długie rozmowy (...) Staram się odegnać złe myśli, bo byłoby to niewdzięczność wobec
Wszystkich, ucieczka, jeszcze jedna tragedia na tym i tak już pełnym
nieszczęść świecie.

Pozwól mi zamknąć drzwi, zimno i dreszcze przechodzą po mnie nie patrz na mnie z litości ale z miłości
nie rozmawiaj, po co wspominać, uśmiechaj się. serce usypia powoli, słabe jest jak ja, ale odejdź po prostu nie patrz,
czy nie widzisz że ja cierpię, odejdź proszę, nie płacz nie łam się, nawet jeśli będziesz nie uratujesz mnie
wiesz, że to tylko chwila, tego co blisko mnie i jeszcze popatrzeć szybko na to co przemija. Powoli usypiam
, nie płacz nigdy nie płakałeś, po prostu pozwól mi odejść. Pamiętaj zawsze kochać Cię będę.


Twój dotyk, zapach, pocałunek, jak długo mam udawać szczęśliwego ..
Ja nadal kocham ciebie!! Z Tobą było cudownie, świat już nie istnieję bo...nie istniejesz już Ty...
Świat zabrał mi to co sam mi dał, za szybko zakończyło się to, ale trudno pogodzić się z tym..
Gdziekolwiek jesteś chcę być przy Tobie, ja Kocham dalej... w obliczu smutku iw wspomnień, moje uczucia nie odeszły
tak jak Ty. Ale wszystko jest najlepiej pogrzebać na cmentarzu złamanych serc, tyle jestem gotów poświęcić.
Tylę zmieniłbym dla Ciebie, ale wiem, że był kiedyś taki ktoś, kto nie powróci, nie zapomnę chwili spędzonych z Tobą,
pamiętam te chwile tak jakby były one wczoraj. Przepraszam za to, że Cię pokochałem, życie
to tylko chwila więc, kochanie nie traćmy jej. Moja miłość przegrała z moim sercem, tylko Ty mogłeś mi dać szczęście,
 

verywell

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
121
Punkty reakcji
5
Miasto
to tu,to tam :)
Następny z połamanym serduchem :] Ludzie, co Was tak na wiosnę "wysypało"? :)

dizelkowi@, im szybciej się pozbierasz, tym lepiej dla Ciebie...nie sądzę by ktoś wymyślił coś nowego w tej materii.
 

Cobryn

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
314
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Z domu(chyba)
Człowieku zaczął sie sezon na krótkie spódniczki a ty w żałobie...
Ogarnij się szybko, jest tyle panien na świecie ;D
 

dizelkowi

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Po pierwsze:
- Pozbierać się nie jest łatwo, tym bardziej, że najgorzej jest być nikim dla kogoś, kto chciał być dla Ciebie wszystkim.
Po drugie
- nie wiem o co Ci chodzi CałaOna**
Po trzecie:
- Nie uganiam się za dziewczynami, ale za chłopakami.
 

verywell

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
121
Punkty reakcji
5
Miasto
to tu,to tam :)
Po pierwsze:
- Pozbierać się nie jest łatwo, tym bardziej, że najgorzej jest być nikim dla kogoś, kto chciał być dla Ciebie wszystkim.

A kto powiedział, że będzie łatwo?! :]
Proponuję zająć się czymś konkretnym, nie wiem...może jakieś hobby, praca, a najlepiej jedno i drugie, by całkowicie pochłaniało to Twój czas. Będziesz miał mniej czasu na rozpamiętywanie ukochanej osoby. Tak, wiem, że łatwo się mówi, ale innej rozsądnej opcji nie znam. Powodzenia:)
 

Lena91

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Pleszew
Pięknie napisane. Fakt jest taki, że prawdziwa miłość pozostanie w naszych sercach już na zawsze...
 

dizelkowi

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
A kto powiedział, że będzie łatwo?! :]
Proponuję zająć się czymś konkretnym, nie wiem...może jakieś hobby, praca, a najlepiej jedno i drugie, by całkowicie pochłaniało to Twój czas. Będziesz miał mniej czasu na rozpamiętywanie ukochanej osoby. Tak, wiem, że łatwo się mówi, ale innej rozsądnej opcji nie znam. Powodzenia:)


Swoje życie, codzienność postanowiłem oddać pracy, pracuję i co z tego, jak myśli wciąż są, jak myśli co raz mocniej uderzają... Co zrobić by to się skończyło, co mam zrobić, świat jest jednym nie wypałem... Myślę że to jest odpowiedź na wasze odpowiedzi...

Zastanów się nad tym, nie wiem czemu to robię, nie wiem nawet dlaczego, czy warto, czy to coś zmieni, ułoży?
Nie wydaję mi się, że nie ... ale przecież w życiu nie najważniejsze jest to co ma się pod własnym nosem,
trzeba zobaczyć na coś, na co się prędzej nie zwracało uwagi, tak wiem, można żyć , nie przejmując się
niczym, ale po co, dlaczego? Czy tak jest łatwiej, lepiej ...?! Nie myślę, że nie i zawsze będę tak twierdził bo
czas nie będzie wiecznie czekał, myślę też, że ta piosenka nie została nagrana po to by ją słuchać,
ale tez nam przekazać i pokazac najbardziej wartościowszą rzecz na świecie, która nam ucieka, ale
wystarczy wyciągnąć rękę, a wszystko jest w zasięgu naszego okręgu, lecz trzeba chcieć.
Jaki sens ma życie na tym świecie?
Nie ma żadnego, gdyż jesteśmy w rozpaczy, nie szczęśliwi, udajemy wciąż szczęśliwych, chowając się pod
swoją maską, która nie zdradzi naszych tajemnic,a ni prawdziwego smutku, którego wciąż skrywamy. Czy
jest coś na tym świecie ważniejszego niż szukanie swojego własnego ,, ja'' ? Myślę, że nie, w każdy dzień
na tym świecie, powierza nam świat jakąś misję, która musimy wypełnić i zrobić tak aby było jak najlepiej,
ale to tylko przecież zwykła codzienność, która do niczego ans nie zaprowadzi. Co z tego, że możemy mieć
coś co inni nie mają, pieniądze, samochód, mieszkanie, wczasy i inne rzeczy, lecz gdy tak naprawde nam
brakuję tylko trochę ciepła, czułości, szczęścia i radości, wiemy że w parze z miłością idzie smutek, ale gdy
tylko chcemy, gdy jest to prawdziwe to zawsze będzie tylko miłość,a smutek zniknie, tak jak by go nigdy nie
było, ale trzeba robić to co do nas należy.
wiele oczekujemy od nas samych i też od innych ludzi którzy ans otaczają, ale po co?
Przecież niczego to nie zmieni, przecież i tak wciąż będziemy małymi szarymi ludźmi,
którzy nie mają niczego co by chcieli. Ludzie zbyt delikatni, mali, bez silni, utraceni, nie mają nic,
ten świat nie należy do nich, oni tu nie pasują i dobrze o tym wiemy i Ty i ja .
Ten Świat to MY!!
 
A

Aulelia

Guest
Dlaczego trudno? Bo strasznie mało w Twoim temacie konkretów, jedyne co dostrzegam to bełkot cierpiącego faceta. Czy bardziej- chłopczyka. W tym przypadku chciałoby się powiedzieć "ogarnij się". Nie rób z siebie ofiary i cierpiętnika. Bycie gejem nie zwalnia Cię z posiadania jaj.
 
Do góry