Bieżące i może najbliższe wydarzenia w świetle przepowiedni

pepe523869

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
69
Punkty reakcji
0
No to tak, na początku chciałbym podkreślić, że to jest moja hipoteza o katastrofie w Smoleńsku, cytat jest oryginalny napisany przez Nostradamusa, nie mam zamiaru wywoływać burzy tak jak od niedawna krążący po internecie cytat,że niby metelowy ptak spadnie itd. Założyłem konto, żeby się nikt pode mnie nie podszył i nie robił sobie żartów (szkoda, że są tacy ludzie). No to zaczynam:
Proroctwa Nostradamusa stały się sławne na świecie po zamachu terrorystycznym na wieże World Trade Center, według wielu Nostradamus o tym pisał tak: “W mieście bożym uderzył wielki grzmot i chaos rozerwał dwóch braci. Choć twierdza się utrzyma wódz upadnie”. Dwaj bracia, czyli bliźniacze wieże i miasto Boże to miał być New York. Ja oczywiście mam inny tok myślenia i powiem tak Nowy York z pewnością nie jest według mnie miastem Bożym, miastem Bożym można określić miejsce jakim jest cmentarz, pełno krzyży grobów to jest właśnie miasto Boże, a jak wiemy takim miastem może być Katyń, gdzie znajdują się groby tysięcy polskich oficerów, to jest wielki cmentarz, czyli Miasto Boże. Dalej chaos rozdzieli dwóch braci, ludzie to przypisywali właśnie do tych wieży, ale słowo rozdzieli tu nie pasuje bo wieże zostały obydwie zniszczone, a gdybyśmy chcieli użyć tego słowa to jedna z wież musiała by przetrwać, powtarzam obie zostały zniszczone, nie rozdzielone. Bardziej pasuje ten fragment do braci Kaczyńskich, z których jeden zginął, a drugi żyje, chaos ich rozdzielił. Dalsze linijki "twierdza się utrzyma, ale wódź upadnie", tutaj muszę podkreślić, że spotkałem sie z kilkoma różnymi wersjami tego zdania, niektórzy pisali, że wróg uderzy ze wschodu czy coś takiego, nie wiem dokładnie mógłby mi ktoś pomóc to zweryfikować w komentarzach. Trzymam się na razie pierwszej wersji czyli twierdza się utrzyma, ale wódź upadnie. Na początku myślałem, że chodzi tu o świętej pamięci prezydenta, że upadnie, czyli zginie, ale po kilku rozmowach z kolegami doszedłem do wniosku, że jednak nie o prezydenta tutaj chodzi, co więcej, doszedłem do wniosku, że to jest dopiero przyszłośc. Prezydent zginął a nie upadł, to słowo oznacza raczej strącenie ze stanowiska. Myślę, że twierdzą jest Polska, napawa mnie to grozą, ponieważ Nostradamus pisał "Twierdza się utrzyma" czyli ktoś by nas miał zaatakować, powtarzam spotkałem się z wersją gdzie przypuszczalnie pisało o ataku ze wschodu, nie wiem. "Wódź upadnie", największą władzę ma teraz premier Tusk pamiętajmy, że on sam mówił, żeby ograniczyć władzę prezydenta, który miałby pełnić funkcję reprezentacyjną. Z drugiej strony, o tym że wódz upadnie Nostradamus pisze dopiero po słowach "twierdza się utrzyma", czyli może też chodzić o wodza, który dopiero zostanie wybrany w zbliżających się wyborach, nie mówię tu tylko o prezydencie, podkreślam, że jak narazie premier ma większą władzę. Zobaczymy. Ten fakt napawa mnie grozą tym bardziej, że po tych słowach “W mieście bożym uderzył wielki grzmot i chaos rozerwał dwóch braci. Choć twierdza się utrzyma wódz upadnie” Nostradamus zaczął opisywać rozpoczęcie i przebieg 3 wojny światowej, co jeśli ja mam rację i rzeczywiście chodziło o katastrofę w Smoleńsku, czy wojna jest blisko? Opisałem swohją hipotezę, mam ich więcej o przebiegu wojny i o tym, że Polska będzie mocarstwem po tej wojnie i będzie się rozciągać od morza do morza. Jak was to interesuje to powiedzcie, a opiszę wydarzenia według mojego toku myślenia. Nie musicie mi wierzyć proszę was tylko żebyście się powstrzymali od komentarzy typu obłąkany człowiek itd. Dziękuję za uwagę;)

Przed chwilą to znalazłem, co o tym sądzicie http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100422&typ=sw&id=sw11.txt :D
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Pitolenie o Nostradamusie to masakryczne zaniżenie poziomu tego działu, więc jeśli komuś uda się mnie przekonać, żebym nie zamykał tego tematu, to będę pod wrażeniem.
 

aay

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2010
Posty
335
Punkty reakcji
27
Pitolenie o Nostradamusie to masakryczne zaniżenie poziomu tego działu, więc jeśli komuś uda się mnie przekonać, żebym nie zamykał tego tematu, to będę pod wrażeniem.

wyzwanie, wyzwanie !!! Sprobuje:

Otoz temat nie powinien zostac zamkniety, gdyz poruszone zostaly bardzo wazne zagadanienia z polityki miedzynarodowej (w kontekscie globalnej wojny) oraz wielowiekowych relacji polsko - francuskich, ktore szerokim echem odbijaja sie nie tylko teraz, ale rowniez w 16 wieku, kiedy wplywowy....
dobra ... nie umiem - BLAGAM ZAMKNIJ!!!
 

Matrival

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
1
Miasto
Prypeć
W JaJa! Nie Zamykać tematu! Wbrew pozorom, jest to bardzo ciekawy i interesujący wątek który powinien się dynamicznie rozwinąć. Trzeba tylko chwile poczekać ;P A co do Twojej teorii to już ci mówiłem, że zostaniemy zaatakowani od wschodu, w wyniku napięć jakie mają powstać miedzy Rosją a Ukrainą i Białorusią. Można zatem snuć refleksje na temat tego "wodza" i "twierdzy". Znaczy się według mnie to znaczy tyle że Ruskich przegnamy ale stracimy kogoś kto będzie nami przewodził (Marszałka? Prezydenta?)...
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Informuję, że autor wybłagał zostawienie tematu do jutra, więc na razie paplajcie o cudach niewidach dalej.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Twoja hipoteza jest mocno naciągana. Nie wiem czy dostosowujesz słowa Nostradamusa do swoich teorii czy po prostu błądzisz. Nawet gdyby przyjąć, że Nostradamus rzeczywiście coś przewidział to i tak po jednym zdaniu nie da się zweryfikować tego czy mówił o Polsce czy o WTC czy o czymkolwiek innym. Zbyt dużo ogólników pasujących do wszystkiego i niczego zarazem. Jeśli byś przytoczył jakiś szerszy fragment to można by się pobawić w coś takiego, ale operując na podstawie jednego zdania, które siłą rzeczy wyrwane jest z kontekstu, nie da się wiele (nic?) powiedzieć. Ponadto aby w ogóle rozmawiać o tym w kategoriach innych niż "political fiction" to musielibyśmy wiedzieć, że Nostradamus miał jakieś autentyczne wizje, które się sprawdziły, miał?
 

Matrival

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
1
Miasto
Prypeć
Centuria 5/werset 81

Biały królewski ptak da ostrzeżenie nocą.
Mur na wschodzie upadnij,
grzmot i błyskawice.
W ciągu siedmiu dni będą u bram.

Biały królewski ptak - Chodzi o orła, białego. Godło Polski.
da ostrzeżenie nocą. - chodzi o ostrzeżenie jakie otrzymamy.
Mur na wschodzie upadnij - nasza wschodnia granica zostanie naruszona (Białoruś, Ukraina).
grzmot i błyskawice - huki i błyski wybuchów ataków, prawdopodobnie rakietowych.
W ciągu siedmiu dni będą u bram. - Po siedmiu dniach wojska wrogie dojdą do naszych granic.

W mojej interpretacji tego czterowiersza wyłania się przepowiednia ataku Rakietowego na Polskę. Atak ma nadejść ze wschodu (Rosja? Chiny?).
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
@pepe523869 - treści PM, które do mnie wysłałeś.
Tojuż nie są moje teorie tylko z google trochę ściągnięte
<<<<<"W nocy będą myśleć ze widzieli słońce
Kiedy zobaczą podobnego do świni półczłowieka.
Hałas, krzyk, bitwy widzane w niebie
Będzie słyszany głos dzikich zwierząt">>>>>>>>
W tym tekście chodzi o lotników kamikadze Wojna USA vs Japonia (Perlharbor). Którzy mieli maski tlenowe założone na usta.
Skąd to wiesz?

Nostradamus jest nazywany królem proroków, nie bez przyczyny gdyż wiele jego przepowiedni się sprawdziło, aczkolwiek nie wszystkie. W temacie, który opisałem nie opieram się tylko na wizjach Nostradamusa. Czytałem też wiele przepowiedni innych ludzi w tym jedną bardzo ciekawą, pewna niemka mówiła do polskich oficerów gdzies w latach powojennych, że my mamy dobrze bo tyle już wycierpieliśmy w dwóch wojnach, że w trzeciej Matka Boska ma nas ochronić, a oni Niemcy nie unikną klęski. Napisałem o Nostradamusie gdyż przytaczanie wszystkich proroków po kolei zajęło bymi trochę czasu. Masz rację tojedno zdanie wyrwane z kontekstu, w sobotę będę miał książkę to napiszę więcej. Pozdrawiam

A co realnie wskazuje na wybuch trzeciej wojny?

PS: Mam prośbę - nie wysyłaj do mnie takich PM. To jest sprawa, którą należy raczej tutaj omówić. Nie widzę potrzeby spamowania mojego komunikatora :)


@Matrival
Biały królewski ptak da ostrzeżenie nocą.
Mur na wschodzie upadnij,
grzmot i błyskawice.
W ciągu siedmiu dni będą u bram.

Biały królewski ptak - Chodzi o orła, białego. Godło Polski.
da ostrzeżenie nocą. - chodzi o ostrzeżenie jakie otrzymamy.
Mur na wschodzie upadnij - nasza wschodnia granica zostanie naruszona (Białoruś, Ukraina).
grzmot i błyskawice - huki i błyski wybuchów ataków, prawdopodobnie rakietowych.
W ciągu siedmiu dni będą u bram. - Po siedmiu dniach wojska wrogie dojdą do naszych granic.
Nasz wschodnia granica lub jakakolwiek (czyjakolwiek) inna.
Grzmot i błyskawice to może być równie dobrze kataklizm lub na dobrą sprawę (znowu) cokolwiek innego na jakiejkolwiek innej granicy wschodniej jeśli w ogóle o granicę chodzi.
"W ciągu siedmiu dni będą u bram" - Skoro mieliby przeprowadzić atak to na co mają tracić siedem dni? Ostrzał raczej poprzedza bezpośredni natarcie. Po co niby agresor ma czekać siedem dni?
 

pepe523869

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
69
Punkty reakcji
0
Ja tutaj nie mówię, że wybuchnie trzecia wojna. Jak już mówiłem wiele proroctw się nie sprawdziło, ludzie mają wolną wolę i to od nich zależy co się stanie. Zacząłem od tematu Katastrofy w Smoleńsku, jak już dochodzimy do takiego tabu to dobra pójdziemy dalej. Pytasz skąd to wiem o tych lotnikach kamikadze, jak podkreśliłem jest to ściągnięte z google i są to teorie innych ludzi, przynajmniej według mnie bardzo trafne, człowiek w masce tlenowej z tamtych czasów był podobny do swini, do chyba, że mutanty (strzelać do takich) :lol: Napisałeś też, że poico wróg będzie miał czekać 7 dni. Niekoniecznie czekać, wiadomo przecież, że się nie może teleportować, przytoczę tu przykład iraku, amerykanie zanim zrobili inwazje bombardowali strategiczne cele, idac tokiem myslenia kolegi Matrival wpierw z pewnoscia uderzyly by w nas rakiety a 7 dni poxniej dotarlo wojsko wroga, nie wiem mi sie to jednak nie wydaje tak bardzo prawdopodobne abysmy w najblizszym czasie musieli prowadzic wojne obronna:d Chyba ze przerwa granice i w siedem dni poxniej dotra do bram nie wiem do stolicy, ale to już bujanie w obłokach zamiast faktów. Jak już tak rozpisujemy temat, to jutro jak bede mial troche czasu to porozpisuje przepowiednie i zamieszcze cytaty, takze dotyczace losów kosciola :eek:k:
 

Matrival

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
1
Miasto
Prypeć
A co realnie wskazuje na wybuch trzeciej wojny?

Ludzie odkąd tylko zeszli z drzew prowadzą między sobą wojny. Wybuch III Wojny Światowej to kwestia czasu.

A co do zwlekania z atakiem przez 7 dni to kolega pepe już wytłumaczył.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Ja tutaj nie mówię, że wybuchnie trzecia wojna. Jak już mówiłem wiele proroctw się nie sprawdziło, ludzie mają wolną wolę i to od nich zależy co się stanie. Zacząłem od tematu Katastrofy w Smoleńsku, jak już dochodzimy do takiego tabu to dobra pójdziemy dalej. Pytasz skąd to wiem o tych lotnikach kamikadze, jak podkreśliłem jest to ściągnięte z google i są to teorie innych ludzi, przynajmniej według mnie bardzo trafne
A jakieś własne przemyślenia masz czy tylko google?
, człowiek w masce tlenowej z tamtych czasów był podobny do swini, do chyba, że mutanty (strzelać do takich) :lol:
Z tamtych czasów, wcześniejszych czasów, późniejszych też. A i to podobieństwo czy bardziej skojarzenie samo w sobie lekko dyskusyjne. Dlaczego więc akurat kamikadze?
Napisałeś też, że poico wróg będzie miał czekać 7 dni. Niekoniecznie czekać, wiadomo przecież, że się nie może teleportować, przytoczę tu przykład iraku, amerykanie zanim zrobili inwazje bombardowali strategiczne cele, idac tokiem myslenia kolegi Matrival wpierw z pewnoscia uderzyly by w nas rakiety a 7 dni poxniej dotarlo wojsko wroga,
Tak tylko, że amerykanie po tych bombardowaniach nie czekali siedmiu dni. Spadły bomby i oni wkroczyli. Nie ma sensu dawać atakowanemu czasu na odbudowę obrony. Pod tym względem jest to więc raczej bzdurą.
nie wiem mi sie to jednak nie wydaje tak bardzo prawdopodobne abysmy w najblizszym czasie musieli prowadzic wojne obronna:d Chyba ze przerwa granice i w siedem dni poxniej dotra do bram nie wiem do stolicy, ale to już bujanie w obłokach zamiast faktów.
Mówisz? :]



Ludzie odkąd tylko zeszli z drzew prowadzą między sobą wojny. Wybuch III Wojny Światowej to kwestia czasu.

A co do zwlekania z atakiem przez 7 dni to kolega pepe już wytłumaczył.
Mało przekonywająco.
 

pepe523869

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
69
Punkty reakcji
0
Moje własne osobiste przemyślenia proszę bardzo.. Gdy po śmierci obecnego papieża (nie życzę mu źle) zostanie wybrany Rzymianin i wybuchnie trzecia wojna swiatowa:
" z powodu śmierci bardzo starego papieża
Wybarany zostanie Rzymianin w bardzo dobrym wieku
Będzie się o nim mówiło, że osłabi Tron Piotrowy
Jednak będzie długo dzierżył w bólu"

"Podczas ostatnich prześladowań Świetego Kościoła rzymskiego
rządzić będzie Piotr Rzymianin
który przyniesie swemu stadu wiele zmartwień
potem miasto siedmiu wzgórz zostanie zniszczone
straszliwy sędzia będzie sadził ludzi"

Władzę obejmie Antychryst, który według mnie już jest na świecie, miał się narodzić z Żydówki:
>>"Rok tysiąc dziewięcset dziewiędziesiąt dziewięc siedem miesiecy
Z nieba zstąpi wielki król tworgi
Aby wskrzesic wielkiego króla Angoulmois
Przedtem, potem Mars panowac szczęsliwie"<< Tutaj dla zwięzłości podam, że Mars jest Bogiem Wojny:)

Tak zacznie się od Chin, które zaatakują Rosję, Iran wykorzysta sytuację i zaatakuje państwa nad M.Czarnym, Turcję itd. Użyje gazu bojowego, prorocy opisują to tak - widzę żółty dym, kto przekracza ten dym ginie czy jakos tak. Francja zostanie zdobyta pierwsza przez Antychrysta, w ziemię uderzy jakis meteor czy co i powstanie tsunami ktore zaleje poludnie wielkiej brytani, francje po paryż i czesciowo niemcy. Watykan upadnie, papiez bedzie musial uciekac, do tego jeszcze przebiegunowanie ziemii, wszystko rypnie, Atlantyda się wynurzy. Jakieś resztki armii pokonaja Antychrysta i świeta wojna islamu z chrzescijanami sie skonczy. Zapomnialem napisac ze Usa zostaną w wielkim stopniu zniszczone. Polska podpisze Unię z Ukraina i bedzie od morza do morza. W Polsce także powstanie jakaś budowla, która bedzie zrodlem chrzescijanstwa, Polacy dadza przyklad Europie, która się zjednoczy, ubóstwo zbliża. Zostanie wynalezione lekarstwo na raka. Z Europy wyjdzie sygnał,aby otworzyć bibliotekę Atlantydów pod Sfinksem w Egipcie. Poznamy pochodzenie człowieka, to będzie złoty wiek dla nauki, zbudujemy ogólnodostępne pojazdy latające z napędem antygrawitacyjnym, takie już istnieją tylko, że świat dzisiaj opiera się na ropie. Będziemy super mocarstwem i wogóle, i będzie tysiąc lat spokoju. Zamieszczam cytaty, które mi się udało z internetu zebrać są pomieszane z moimi notatkami:


" z powodu śmierci bardzo starego papieża
Wybarany zostanie Rzymianin w bardzo dobrym wieku
Będzie się o nim mówiło, że osłabi Tron Piotrowy
Jednak będzie długo dzierżył w bólu"

<<<<<"W nocy będą myśleć ze widzieli słońce
Kiedy zobaczą podobnego do świni półczłowieka.
Hałas, krzyk, bitwy widzane w niebie
Będzie słyszany głos dzikich zwierząt">>>>>>>>
W tym tekście chodzi o lotników kamikadze Wojna USA vs Japonia (Perlharbor). Którzy mieli maski tlenowe założone na usta.


"Podczas ostatnich prześladowań Świetego Kościoła rzymskiego
rządzić będzie Piotr Rzymianin
który przyniesie swemu stadu wiele zmartwień
potem miasto siedmiu wzgórz zostanie zniszczone
straszliwy sędzia będzie sadził ludzi"


>>"Rok tysiąc dziewięcset dziewiędziesiąt dziewięc siedem miesiecy
Z nieba zstąpi wielki król tworgi
Aby wskrzesic wielkiego króla Angoulmois
Przedtem, potem Mars panowac szczęscliwie"<< Antychryst urodzony z żydówki

W millenium drugim, królewski syn, przed przełomem,

Ukaże się wszystkim, pośród grzmotów i błyskawic.

Gniewny, wściekły wojenne zgliszcza, żniwo dżumy, grzechy,

Ryba, po długim okresie uśpienia, powraca do władzy. (Ryba jest znakiem Żydów)


Czerwone kapelusze radują się, Rzym jest zasiany palmami,

Dym unosi się znad popiołów, podczas gdy masy

Krzyczą ze strachu przed wojną,

Ale przybywa Człowiek by ustanowić pokój. (Benedykt XVI albo jego następca.)


Nowy przywódca przybyły z niebios zjednoczy cały świat

W jeden naród, wszystkie stronnictwa umrą i odrodzą się.

Zachwycone duchowieństwo podporządkuje się potędze władzy.

Rozradowane anioły. Czerwony człowiek znika w otchłani.



Komety bez ogona wypełnią niebo, krążąc w ciszy, Wielka panika.

Ofiara odrzucona, kometa z ogonem

Przemyka pomiędzy pszczołami, umiera, a przywódcy bezradni.

Nikt me rozpozna znaków na piasku.




Tarcza krąży, by wylądować w Nowym Mieście. (Nowe miasto czyli Nowy York)

Wielka jest nienawiść do istoty wewnątrz. Linie frontu

Są wyznaczone. Lęk przed chorobą zaślepia, trzej wodzowie

W tajemnicy zjednoczą się przeciw pozornemu zagrożeniu. (USA Rosja i Wielka Brytania)


Dwadzieścia plus dwa razy sześć będzie świadkiem,

Mądrość z niebios ześle radość planecie.

Znikną choroby, zważy i głód. Rzym uradują ocalone dusze.

Uczeni wyrażą podziw. Astrologia potwierdzona. Nowa era dla nauki.


Nowy władca pojawi się na 50 stopniu północnym;

Uratuje rybę, niegdyś potężna. Pokój na tysiąclecie. Rzym się

odbudowuje. Boska ręka może się już oddalić. Odradzająca się Ziemia

długo będzie goić rany. (Na 50 stopniu północnym leży Polska, po 3 wojnie ma tu powstać budowla będąca źródłem chrześcijaństwa. Czyżby Prezydent Polski??)



.....................................................................................................................................................

Rzym się zatrzęsie i Loara,
Ziemia tak się zatrzęsie, że runie wielki teatr,
Wielki wstrząs nastąpi w maju,
W pobliżu Orgon szaleje wojna, w Rzymie widać wielkie nieszczęście,
Potem grad spadnie większy od jaja,
Pod koniec ery raka będzie susza,
Ryba w morzu i rzece się ugotuje,
Bezbronna i wyczerpana od żaru z nieba,
Ogień i trzęsienie ziemi, powódź i nieszczęśliwy koniec,



GŁÓD

Straszliwe zniszczenie spadnie na ludzi i zwierzęta,
Krew, pragnienie, głód, gdy spadnie kometa,
A po wielkim zniszczeniu nadejdzie wielki głód,
W końcu po erze czyraków nastąpi głód,
Widzę nadciągający wielki głód to z jednej, to z drugiej strony, aż stanie się wszechobecny,
Głód tak wielki i tak długotrwały, że ludzie odrywać będą korę z drzew i niemowlęta od piersi matek,
Pszenica wyrośnie tak wysoko, że człowiek stanie się ludożercą.

WOJNY

Nastaną bardziej bolesne wojny i bitwy,
Z ogniem i mieczem nadejdą z Persji by zająć ziemię przy Morzu Czarnym,
Znad Morza Czarnego i ciemnych przestrzeni,
Król przybędzie by ujrzeć Francję,
Do Armenii zaniesie modły, a w Konstantynopolu zostawi skrwawiony bicz,
Francja przez zaniedbanie, atakowana będzie z pięciu stron,
Król w błękitnym turbanie wchodzi do Europy,
Jego rządy nie będą dłuższe niż obrót Saturna,
Wielcy z Azji nadejdą przez lądy i morza
Z liczną armią w błękicie, zieleni i z krzyżami śmierci,
Wielki wielbłąd pić będzie z Renu i Dunaju,
Królestwo Fezu pojawi się w Europie,
Zniszczy swych wrogów płomiennym mieczem,
Król w białym turbanie zostanie wygnany do Bizancjum,
Tunezja i Algieria będą nękane przez Persów,
Persja zwróci się przeciw Macedonii,
Turcja i Egipt na pewno uderzą,
W krainie Greków znajdzie się król Europy przynosząc nowe prawo,
Pokieruje armią czerwonych i białych, przeciwko królowi Babilonu,

ARENA DZIAŁAŃ ANTYCHRYSTA

Wielkie królestwo śmierci wyjdzie z piekła,
Miasta, pałace, wszystkie budynki spłoną wyludnione i zrujnowane,
Wielki król wyląduje w pobliżu Nicei,
Opłakuję Niceę, Monako, Pizę, Genuę, Sorbonę, Sien, Modenę,
Nad nimi krew i miecz jako dar na nowy rok,
W Antibes rzuci swój topór na ląd,
Frejus i Antibes, miasta w okolicy Nicei,
Zostaną silnie zniszczone od strony morza i lądu,
Krzyki i łzy słyszę na Malcie i na Liguryjskim wybrzeżu,
Królestwo kościoła będzie pokonane przez prawie milion Persów,
Mieszkańcy całej Marsylii są ewakuowani,
Ucieczka i prześladowanie aż do okolicy Lyonu,
Jezioro Genewskie, wyspy, mieszkańcy Genui,
Uciekajcie, uciekajcie, opuszczajcie Genewę,
Królowie wschodu i zachodu, wszyscy będą uciekać,

OKRUCIEŃSTWO

Zamężne kobiety, dziewczyny i wdowy zgwałcone,
Niemowlęta roztrzaskane o miejskie mury,
Wielkie zło nastąpi po myśli księcia z piekieł,
Aż niemal cały świat będzie zgubiony
Łzy i krzyki, płacz, skowyt i przerażenie,
Nieludzkie, okrutne serce, mroczne i zimne,
Strumienie krwi, głód i brak litości,

ZNISZCZENIE NOWEGO MIASTA

Ogród świata koło nowego miasta, gdzie góry stworzył człowiek,
Zostanie zajęty i rzucony w palenisko,
Niebo będzie płonąć na 45°, ogień dotrze do nowego miasta,
Nagle wybuchnie tu wielki płomień,
Wielkie miejsce spłonie od żaru ukrytych ogni,
Ogień ze środka ziemi przyniesie wstrząs dla nowego miasta,
Lekki deszcz, gorący wiatr, wojny i napady,
Mieszkańcy zmuszeni są do picia zatrutej, siarczanej wody,

ZWYCIĘSTWO I POKÓJ

Za pomocą genialnego wynalazku, ten z długim i kręconym włosem,
Zwycięży okrutnych i dumnych ludzi (Arabów),
Władca ze wschodu będzie pobity i skazany na śmierć,
Przez siłę, która przyjdzie z zachodu,
W ostatnim roku wszystkie królestwa chrześcijan i niewierzących zadrżą ze strachu,
Po wojnie nastaną czasy pokoju i rządy Saturna, złoty wiek,
Bóg stwórca przemówi do swoich strapionych ludzi,
Za 500 lat będzie czczony ten, który był ozdobą swych czasów,
Szatan zostanie skrępowany na dnie swoich piekieł, a na ziemi nastąpi era pokoju,
Wróci potęga eklezjasty i zmusi szatana do ustąpienia na 1000 lat,


Troche sa pomieszne ale da sie wyznac Co ty na to??
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Niby postęp technologiczny, edukacja, rozwój kultury, ale niektóre rzeczy nie zmieniają się od wieków. Ludzie nadal chcą wierzyć w tego typu bzdury.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Jak zwykle, owe nawiązania do proroctw "powstają" nagle po ważnych wydarzeniach, nie przed nimi.
Dla mnie to wystarczy na negatywną ocenę tematu.
 

Matrival

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
1
Miasto
Prypeć
Ho Ho Ho! To nie tak że: było ważne wydarzenie i nagle się wszyscy interesują proroctwami. Ja i kolega pepe już od dawna badamy przepowiednie, nie tylko Nostradamusa, ale także innych proroków. Jest to bardzo ciekawe gdyż widzieli i opisali oni rzeczy które zostaną skonstruowane i użyte dopiero jakieś 500 lat po ich śmierci. Dlaczego napisaliśmy dopiero teraz na forum? Bo niedawne wydarzenia których byliśmy światkami obalają wcześniejsze interpretacje przepowiedni i chcielibyśmy się podzielić własnymi (bardzo możliwymi) scenariuszami. Zakładając ten temat mieliśmy nadzieje poznać wasze zdanie o naszych teoriach i dowiedzieć się o waszym zdaniu.
Z tego co widzę to jedna/dwie osoby podpowiadają swoje przemyślenia, własne zdanie, a inni po prostu z góry stawiają na tym temacie krzyżyk. Bardzo proszę, wypowiadajcie się na temat, albo zamilknijcie na wieki!
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
@pepe
Ale dlaczego kamikadze? Czy tylko Japończycy w maskach wyglądają jak świnie? Nie wystarczy wziąć tekst i napisać, że "to jest tym a tamto tamtym". Czepiłem się tych kamikadze bo to przykład dla mnie. Dlaczego oni? Inny przykład - dlaczego "Nowe Miasto" to akurat Nowy Jork a nie Nowy Orlean chociażby?
 
Do góry