przedwczesna erekcja

janosik88

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam. mam problem z przedwczesnym wytryskiem . nie wiem co mam z tym zrobic. to bardzo krępujące dla mnie i mojej partnerki, nie układa sie nam przez to życie seksualne i do tego ona mnie o to obwinia. czasem jeszcze w trakcje gry wstępnej zdarza mi sie dostac otgazmu. jak temu zaradzic? wiem ze to moja wina ale nie wiem co mam w związku z tym zrobic. prosze o pomoc
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
Jest na to kilka sposobów :
1) masturbacja przed stosunkiem
2) częstsza ilość stosunków, - praktyka czyni mistrza
3) podczas seksu wyobrażaj sobie coś niezwiązanego z sexem np: coś obrzydliwego albo grubą sąsiadkę :p
4) są prezerwatywy opóźniające wytrysk

Do wyboru do koloru ;)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
3) podczas seksu wyobrażaj sobie coś niezwiązanego z sexem np: coś obrzydliwego albo grubą sąsiadkę :p
chyba chcesz chłopaka nabawić jakiś problemów. Wg. mnie to nie jest dobry pomysł.
Chyba prezerwatywa opóźniająca wytrysk będzie dobrym rozwiązaniem, z tym że zawsze może być problem w drugą stronę.
 

ethay

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
189
Punkty reakcji
8
Ale misiu, kto Ci powiedzial ze po jednym razie musi byc koniec?:} Po pierwszym razie odczekaj chwile, zajmij sie partnerka i zaladuj jak armata bedzie znowu gotowa :]
 

han solo

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
też mi się wydaje że praktyka czyni mistrza ;) z czasem będzie lepiej, zobaczysz. no i żeby ona nie była niezadowolona to po wytrysku bierz się do roboty po raz drugi jak pisze ethay ;)
 

modek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2013
Posty
44
Punkty reakcji
0
Ja wspomagam się erektonem, to naturalny suplement diety. kupuje go w aptece bez recepty wlasnie w zwiazku z tym samym problemem - przedwczesną erekcją.
 
B

bajderman

Guest
Zmiana diety kompletnie nic nie daje, podobnie jak duża część środków. Mój facet nie pije i nie pali, a problemy i tak mieliśmy. Możesz spróbować iqman - u nas to pomogło. Nie od razu, ale w zasadzie po tygodniu mogliśmy się normalnie kochać, a to co się działo po kilku tygodniach... zostanie naszą słodką tajemnicą. Powiedzmy, że powróciliśmy do młodzieńczych lat ;-)
 
W

wiemlepiej

Guest
Są takie specjalne chusteczki. Do zamówienia sobie przez internet. Nazwywają sie OC Wipes. Jeśli jesteście ciekawi to możęcie sobie przetestować. Sam przetestowałem i miały u mnie bardzo dobre działanie. Nawet lepsze niż prezerwatywy ze specjalnym środkiem nawilżającym. Jeśli jesteście zainteresowani to możecie spróbowac. Nic Wam nie szkodzi.
 
G

Georginia40

Guest
Ile kosztują te chusteczki? Mój mąż ma podobny problem i wiem,że na pewno nie zdecyduje sie na branie tabletek.Ale na chusteczki juz pewnie tak. Nie widziałam ich raczej w drogeriach oraz aptekach ( a może źle patrzyłam ? ). Kupowałeś w sieci czy gdzieś w stacjonarnym sklepie?
 
Do góry