Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

przedwczesna erekcja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 janosik88

janosik88

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 kwiecień 2010 - 23:52

witam. mam problem z przedwczesnym wytryskiem . nie wiem co mam z tym zrobic. to bardzo krępujące dla mnie i mojej partnerki, nie układa sie nam przez to życie seksualne i do tego ona mnie o to obwinia. czasem jeszcze w trakcje gry wstępnej zdarza mi sie dostac otgazmu. jak temu zaradzic? wiem ze to moja wina ale nie wiem co mam w związku z tym zrobic. prosze o pomoc
  • 0

#2 CałaOna

CałaOna

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 450 postów

Napisano 17 kwiecień 2010 - 14:19

Jest na to kilka sposobów :
1) masturbacja przed stosunkiem
2) częstsza ilość stosunków, - praktyka czyni mistrza
3) podczas seksu wyobrażaj sobie coś niezwiązanego z sexem np: coś obrzydliwego albo grubą sąsiadkę :P
4) są prezerwatywy opóźniające wytrysk

Do wyboru do koloru ;)
  • 0

#3 Yoggi

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3735 postów

Napisano 17 kwiecień 2010 - 14:34

3) podczas seksu wyobrażaj sobie coś niezwiązanego z sexem np: coś obrzydliwego albo grubą sąsiadkę :P

chyba chcesz chłopaka nabawić jakiś problemów. Wg. mnie to nie jest dobry pomysł.
Chyba prezerwatywa opóźniająca wytrysk będzie dobrym rozwiązaniem, z tym że zawsze może być problem w drugą stronę.
  • 0

#4 Delete

Delete

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 52 postów

Napisano 17 kwiecień 2010 - 19:44

Gdzieś czytałem i wszyscy polecali :

1) masturbacja przed stosunkiem

Tylko to tez działa w dwie strony, mały bedzie wyczerpany i nie bedzie juz chcial. Wiec...
  • 0

#5 ethay

ethay

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 187 postów

Napisano 14 maj 2010 - 19:15

Ale misiu, kto Ci powiedzial ze po jednym razie musi byc koniec?:} Po pierwszym razie odczekaj chwile, zajmij sie partnerka i zaladuj jak armata bedzie znowu gotowa :]
  • 0

#6 han solo

han solo

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 21 maj 2010 - 14:13

też mi się wydaje że praktyka czyni mistrza ;) z czasem będzie lepiej, zobaczysz. no i żeby ona nie była niezadowolona to po wytrysku bierz się do roboty po raz drugi jak pisze ethay ;)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 modek

modek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 04 październik 2014 - 22:04

Ja wspomagam się erektonem, to naturalny suplement diety. kupuje go w aptece bez recepty wlasnie w zwiazku z tym samym problemem - przedwczesną erekcją.

• 0

#8 Guest_bajderman_*

Guest_bajderman_*
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 13:24

Zmiana diety kompletnie nic nie daje, podobnie jak duża część środków. Mój facet nie pije i nie pali, a problemy i tak mieliśmy. Możesz spróbować iqman - u nas to pomogło. Nie od razu, ale w zasadzie po tygodniu mogliśmy się normalnie kochać, a to co się działo po kilku tygodniach... zostanie naszą słodką tajemnicą. Powiedzmy, że powróciliśmy do młodzieńczych lat ;-)

• 0

#9 Guest_wiemlepiej_*

Guest_wiemlepiej_*
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2015 - 12:57

Są takie specjalne chusteczki. Do zamówienia sobie przez internet. Nazwywają sie OC Wipes. Jeśli jesteście ciekawi to możęcie sobie przetestować. Sam przetestowałem i miały u mnie bardzo dobre działanie. Nawet lepsze niż prezerwatywy ze specjalnym środkiem nawilżającym. Jeśli jesteście zainteresowani to możecie spróbowac. Nic Wam nie szkodzi. 

• 0

#10 Guest_Georginia40_*

Guest_Georginia40_*
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2015 - 06:52

Ile kosztują te chusteczki? Mój mąż ma podobny problem i wiem,że na pewno nie zdecyduje sie na branie tabletek.Ale na chusteczki juz pewnie tak. Nie widziałam ich raczej w drogeriach oraz aptekach ( a może źle patrzyłam ? ). Kupowałeś w sieci czy gdzieś w stacjonarnym sklepie? 

• 0

#11 barrys

barrys

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 16 listopad 2018 - 08:47

Słuchajcie aktualnie uzywam tych chusteczek i są ok ale czy nie ma jakiegoś tańszego zamiennika?Co jak co ale regularne ich kupowanie nie jest wcale takie tanie dla portfela ;) 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 tatars

tatars

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 16 listopad 2018 - 14:29

Tak jest, mianowicie spray. Jest cała seria orgasm control oraz jest w niej również i ten spray. Wychodzi o wiele taniej niż stosowanie chusteczek. Minusem na pewno jest wielkość bo jest to środek do stosowania raczej w domu ;) Nie włożysz sobie do kieszeni czy do portfela jak chusteczka. Ale działa całkiem spoko.

• 0

#13 barrys

barrys

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 12:23

A próbowałeś moze tabletek z tej serii? Bo tabletki również mnie ciekawią..

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#14 tatars

tatars

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 14:21

Nie, nie miałem okazji. Nawet sie nie zastanawiałem bo dla mnie spray jest zupełnie wystarczający ale czytałem sobie również opinie na ich temat to są pozytywne. Moim zdaniem lepiej jest jednak wypróbować sprayu i chusteczek. I jak to działa to po co niby brać tabletki?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0