Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Odzywki - przyrost masy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 Unspoken

Unspoken

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 09 lipiec 2015 - 07:48

zgadzam się z poprzednikiem, mass xxl nie jest zły, ale można znaleźć podobne specyfiki w lepszej cenie

• 0

#42 gacol

gacol

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 11:28

Wiosna idzie i zaraz potem lato tak naprawdę  nie zostało dużo czasu na poprawę wyglądu swojego. Opowiem co ja robię żeby latem wyglądać dobrze i jak na razie efekt jest oszałamiające a ćwiczę tak od października i widać już fajnie mięśnie. Na początek stosuje suplement diety. I do tego stosuje białko w płynie rozrabiam sobie z mlekiem pije przed treningiem i po treningu. Te produkty można kupić na allegro. Ale dobra cena jest bez pośrednio od producenta  podałem wcześniej ta stronkę a co do białko jest tego dużo na allegro. Fajnie do tego zestawu dorzucić oprócz treningów na siłowni jakieś arab owe np biegi. A jeszcze jedno pamiętajcie same suplementy diety i odżywki nic nie zdziałają bez dobrych treningów trzepa trochę potu wylać żeby dobrze czuć się w swoim ciele życzę wytrwałości w treningach i sukcesów ..

• 0

#43 BOSSY

BOSSY

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów

Napisano 23 styczeń 2016 - 21:35

Wiosna idzie i zaraz potem lato tak naprawdę  nie zostało dużo czasu na poprawę wyglądu swojego. Opowiem co ja robię żeby latem wyglądać dobrze i jak na razie efekt jest oszałamiające a ćwiczę tak od października i widać już fajnie mięśnie. Na początek stosuje suplement diety. I do tego stosuje białko w płynie rozrabiam sobie z mlekiem pije przed treningiem i po treningu. Te produkty można kupić na allegro. Ale dobra cena jest bez pośrednio od producenta  podałem wcześniej ta stronkę a co do białko jest tego dużo na allegro. Fajnie do tego zestawu dorzucić oprócz treningów na siłowni jakieś arab owe np biegi. A jeszcze jedno pamiętajcie same suplementy diety i odżywki nic nie zdziałają bez dobrych treningów trzepa trochę potu wylać żeby dobrze czuć się w swoim ciele życzę wytrwałości w treningach i sukcesów ..

aha, fajny jesteś w tym co twierdzisz, nie wprowadzaj ludzi w błąd ;)

• 0

#44 Adrian29

Adrian29

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 marzec 2016 - 11:59

dlaczego kolega wyżej krytykuje?

nie widac po Tobie zebys trenował cokolwiek i brał udział w takich rzeczach dlatego poco krytykować?

sam nie robisz a umiesz oceniać innych?

kiepsko

kolega dobrze napisal, ja mam podobny tryb w treningach aerobowych i w treningach na mase i tez pije białko i stosuje odżywke

Użytkownik MacaN edytował ten post 09 marzec 2016 - 21:46
usunięto link

• 0

#45 BOSSY

BOSSY

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów

Napisano 08 marzec 2016 - 20:18

dlaczego kolega wyżej krytykuje?

nie widac po Tobie zebys trenował cokolwiek i brał udział w takich rzeczach dlatego poco krytykować?

sam nie robisz a umiesz oceniać innych?

kiepsko

kolega dobrze napisal, ja mam podobny tryb w treningach aerobowych i w treningach na masę i tez pije białko i stosuje odzywkę.

po wyglądzie potrafisz stwierdzać aż tyle rzeczy?

po czym stwierdzasz że nic nie robię ?

najpierw podaj argumenty, a dopiero zwracaj mi uwagę ;)

i post z dala śmierdzi reklamą

dlaczego ogólnie krytykuje? bo każdy wypisuje trening i odżywki...gdzie w tym wszystkim dieta? z kapusty kiszonej i dewolajów ma mięsień urosnąć ?

• 0

#46 blaszanozeba

blaszanozeba

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 12 marzec 2016 - 10:11

Ja zaczynam się obawiać o chłopaka, bo od kiedy zaczął ćwiczyć non stop eksperymentuje z jakimiś odżywkami i suplementami. Czy nic mu się po tym nie stanie? 

Użytkownik B_S_ edytował ten post 12 marzec 2016 - 11:30
usunięto link

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#47 yoyop

yoyop

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 21:44

o chłopaka bądź spokojna jeśli stosuje normalne odżywki i suplementy czyli sprawdzone to wyjdzie mu to tylko na dobre

a co do kolegi który jest bardzo zbulwersowany tym że ktos wyraza swoje zdanie i swoja opinie powiem tak- chyba typowa zazdrosc

bo ja sam jak udzielam sie na forum rzadko wspominam o swojej diecie bo jak dla mnie to cos normalnego ze jak sie dazy do dobrej formy i idealnej sylwetki to dieta jest codziennoscia.

jakos bezpieczna i skuteczna odzywke-suplement proponuje Somatodrol

sprawdozny mozna kupic w googlach we frazie- "somat odzywka na mase"

trzeba miec zapracie silna wole i wiele cierpliwosci bo nic samo nie przychodzi

pozdrówki

• 0

#48 wiktor_z

wiktor_z

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 październik 2017 - 20:48

Witam, czy coś się tu jeszcze dzieje? bo szukam po różnych forach, ale wszędzie sami profesjonaliści. szukam odżywki na przyrost mięśni, mam oczywiście dietę zbilansowaną ustaloną z trenerem, natomiast interesują mnie nowości bo kilka już testowałem i nie mają dla mnie rezultatu takiego jak oczekuję. Ktoś coś? 

• 0

#49 terminator

terminator

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 październik 2017 - 22:09

Mi się masę dość szybko udało zrobić, później rzeźba też jakoś poszła,ale mega ciężko było mi zrobić brzuch. Kumpel mi podrzucił LargoMass i to chyba najlepszy z suplementów jakie brałem, bo szybko było widać efekty i dobrze pomaga w budowie mięśni.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#50 wiktor_z

wiktor_z

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano wczoraj, 15:58

ok, a co ze składem? bo tam tylko witaminy i wyciągi, czy to przynosi prawdziwe efekty? obawiam się że może być dla mnie za słaby.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0