Poszukuję adminów/moderatorów/redaktorów/programistów

adminrafal

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
2
Poszukuję adminów/moderatorów/redaktorów/programistów
Chcę stworzyć dobrą zgraną i mądrą ekipę dzęki której strona może sie stać prawdziwym gigantem .
Ja jestem w stanie poświęcić jej dużo czasu, liczę na to że wy także pomożecie mi ją rozwijać .
Zapraszam na stronę PVP.CBA.PL

Sam zobacz i to przemyśl
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Poszukuję adminów/moderatorów/redaktorów/programistów
Chcę stworzyć dobrą zgraną i mądrą ekipę dzęki której strona może sie stać prawdziwym gigantem .
Ja jestem w stanie poświęcić jej dużo czasu, liczę na to że wy także pomożecie mi ją rozwijać .
Zapraszam na stronę PVP.CBA.PL

Sam zobacz i to przemyśl
Mysle, ze bez DOMENY serwis nie ma szans. Powinienes w nia zainwestowac jesli juz chcesz w to brnac ;)
pozdrawam
 

adminrafal

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
2
z domeną masz rację , lecz na tej stronie chcę zrobić małą bazę danych oraz centrum z który później bym przeniósł na domenę pl. jest problem: na dobrą pl + serwer zapłacę min. 20 zł na mc
a ja z takiej strony na którą nikt nie będzie wchodził to nie tylko nic mi się nie zwróci ale także nawet nie dostanę zwrotu satysfakcji
wiem cba to jest b.słaby serwerek , ale ma dostęp do ftp, bazy danych i innych rupieci na których mogę tworzyć i rozwijhać stronę
nie ma natomiast brnąć w to bagno bez jakiegokolwiek przygotowania i treści , więc najpierw rozwinę stronę a dopiero póżniej od razu przenoszę sie na pl a nie np. boo
 

hellboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
384
Punkty reakcji
5
Miasto
Okolice Wrocka
Kto nie ryzykuje ten nie je. 20 zł to nie jest chyba żaden majątek, a zakładając jakąkolwiek stronę trzeba się liczyć z kosztami. Domeną CBA robisz sobie tylko antyreklamę. Poza tym tematyka... takich serwisów jest od cholery i wybicie się z konkurencji (tymbardziej na darmowym serwerze) graniczy z cudem.
Nie wspominam już o kosztach jakiejś kampanii reklamowej, pozycjonowania itp.
 

adminrafal

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
2
więc policz sobie ile serwer z domena i reklama płatna , strony będzie mnie kosztował , jeszcze opłacić grafika i wyjdzie ponad 100zł
co dla mnie jednego jest b. dużym wydatkiem

czy ktoś zechce być adminem lub moderatorem na mojej stronie i forum?
 
Do góry