Koszmary

Olbik

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Nie jestem pewien czy pisze w dobrym dziale o ile nie to przepraszam. Od kąd sięgam pamięcią(jakieś 10 lat temu) miałem 3 latka i miałem pewne problemy , wydaje mi się ze na tle psychologicznym .. Obecnie mam 13 lat i ciągle to samo się dzieje potrafię mieć sny w snach ogólnie koszmary dotyczące rodziny np przez ostatnie dwa dni śni mi się ze ktoś chce mnie zabić widzę jego twarz i w ogóle stoi nade mną budzę się biegnę do rodziców a on dusi mojego tatę rzucam się na niego i gryzę go w głowę. Na samym początku myślałem ze działo się to naprawdę (no w końcu się obudziłem no nie?) Wydaje mi się ze to może być powiązane z Klik Jak miałem 5 lat nie bylem w śnie i to na 100% i biegł za mną pluszowy lew którego dostałem na chrzciny, potem go schowałem do piwnicy bo się go balem. Po trafie uciekać przed ludźmi chociaż ich w ogóle nie ma. Lekarze mówią ze to dojrzewanie taa jasne.. Najciekawsze w tych ostatnich snach jest to ze jakieś 6 miesięcy temu śnił mi się ten sam facet który próbował mnie zabić. I jeszcze jedno czasami jak zasypiam mam taki ucisk gdzieś w głowie i nagle cały drętwieję automatycznie się podkulam i lezę tak przez 5 minut. Wydaje mi się ze przez te koszmary się nie wysypiam co prowadzi do wielu nie obecności w szkole(nie bylem aż 50% godzin lekcyjnych !)

Maciej.
 
Do góry