Wysoka i szpilki.

almette

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
wlkp.
Co sądzicie o dziewczyna, która jest wysoka i założy szpilki?

Ja mam 179 cm wzrostu. Sama nie wiem jakie buty mam ubierać.
Nieraz nie wypada np. do jakiejś eleganckiej sukienki ubrać balerinów, tylko na obcasie.
Tylko, że wtedy będę mieć już ponad 1.80;/
O wiele jest więcej jest niskich dziewczyn, więc gdybym ja założyła takie buty dziwnie by sie na mnie wszyscy patrzeli. Tamte to mogą sobie nawet po 10, 15 cm zakładać obcasy, a ja?
A wiadomo, że najładniejsze buty to te które są na obcasie...
Też jesteście wysokie i jak sobie z tym radzicie?

Modelki to wszystkie są wysokie i noszą buty na bardzo wysokim obcasie, ale w świecie mody jakoś się to nie liczy ile ona będzie mierzyła,a tu?

Jak nieraz jestem na imprezie to kurcze prawie wszystkie dziewczyny w szpilkach są, a ja mam tylko w balerinach do końca życia chodzić?

CO o Tym sądzicie? :razz:
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
yy powiem Ci co ja mysle, jesli widze wyzsza dziewczyna w szpilkach. Jesli jest goraca no to oczywiscie mysle sobie 'ale fajna' i od razu pojawia sie druga mysl '... ale nie dla psa kielbasa'. Mija krotka chwila i pojawia sie trzecia mysl: "kurcze, ale bez tych szpilek to juz wcale nie bylaby wyzsza" :) Wiec mi to w sumie nie przeszkadza, bo i tak sie zastanawiam (jesli jest wyzsza), ze bez szpilek nawet moglaby 'pasowac' :D No ale nie wiem czy to jest popularne myslenie...
 

monikaaa2003

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
227
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Legnica
Heh, znajomy problem :) Z tym, że ja i bez szpilek mam 185. Więc czy jestem w kapciach, czy w szpilkach i tak patrzę na większość znajomych z góry. I przestałam się już tym przejmować. Lepsze te 185 cm, niż metr pięć w kapeluszu. :sexy: Ale ciesz się, że możesz założyć szpilki, bo ja ze swoim rozmiarem 42 mogę o szpilkach pomarzyć. :/ A czasami by się przydało je ubrać. Także nie masz się czym przejmować i uczyń ze swojego wzrostu atut. i wierz mi - nie jedna dziewczyna zazdrości Ci wysokiego wzrostu. I przynajmniej nie musisz nikogo prosić o pomoc przy np. wyjmowaniu czegoś z ostatniej półki szafki. :lol:
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Fakt,to duży plus. Ogólnie uważam,ze nie masz sie czego wstydzic i możesz spokojnie zakładac szpilki,podkreślaj swoja kobiecośc.
 

Moschino1983

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Szpilki! Wysokie obcasy! noś je i się nie martw wzrostem!
Kobiety wysokie cudownie wyglądają na obcasach :)
 

szlachetna

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
ja też jestem wysoka i się tym nie przejmuje. Fakt, że akurat wolę buty sportowe, ale dokładnie jesli jest jakaś okazja, uroczystość to zakładam szpilki. Na pewno nie można w nich często chodzić, bo można sobie tylko kręgosłup rozwalić, więc ja stawiam na wygodę i zdrowie:))
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Noś szpilki ! ;)
Nie ma się czym przejmować, że jesteś w nich jeszcze wyższa :)
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
Heh też mam ten sam dylemat..i tyle samo cm wzrostu. Teraz na wiosne wyszła taka fajna kolekcja..same wysokie szpilki a ja tylko przechodzę i je oglądam aale sie nie skusze bo maja cos okolo 8 -10 cm. Bede wygladała jak koszykarz. Jednak w niskich szpilkach takich do 5 cm chodze na codzien ;) Bez szpilek dziwnie sie czuje :) jak chłopak :p
Poza tym mój facet ma tyle co ja..i jak zakładam szpile to jestem od niego wyższa. Kiedys sie tym przejmowałam, teraz mam to....gdzieś :) Wazne jak sie sie czuje ze soba i bede nosiła to co mi się podoba a nie jak uważaja inni.


Ale czasami patrze z zazdrością na te panieneczki co maja na stopach obcasy około 10 cm. Sama bym w takich pośmigała :) Ale chyba już tylko w domu ..
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Ja może nie jestem wysoka jak Ty, mam 173 cm, ale też mam problem ze szpilkami. Może nie w kwestii jak ja w nich wyglądam, tylko taki, że mój BoyFrend też ma 173 cm i głupio się przy mnie czuje jak jestem wyższa od niego o te kilka centymetrów. Nie wypomina mi tego, ale widzę po twarzy, że coś mu nie gra i staram się kupować buciki na niskich obcasach, ale kilka par szpilek też mam :D Jakoś musi to przeżyć, bo czasami sytuacja wymaga, by założyć takie eleganckie szpileczki.
 

Moschino1983

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
A dziewczyny co myślicie o takich butkach? Właśnie je gdzieś wykombinowałam ale się zastanawiam czy dobrze będą na nóżce wyglądać.

http://vintageshop.pl/index.php?page=produkt_info&produkt_id=14063
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Widzę, że jest nas kilka :)
Ja mam troszkę ponad 180cm wzrostu i kiedyś myślałam że to koniec świata, ale pogodziłam się z losem i kompleksy przekułam w zalety. Codziennie chodzę w butach na obcasach, nawet takich superwysokich, mam tylko ze dwie pary płaskich butów na wypadek gdybym poznała jakiegoś niezbyt wysokiego kolesia ;)
Więc bez obawy zakładaj szpilki i ruszaj na podbój świata

@Moshino1983
Świetne te buty, będą dobrze wyglądały na drobnej albo chociaż szczupłej osobie, bo są dość masywne. Hmm w tym sklepie to pojedyncze egzemplarze? Bo w sumie to też bym przemyślała zakup takich... :p
 
A

Aulelia

Guest
Moja kumpela jest wysoka i nosi szpilki i, cóż, gdy się ze mną gdzieś umawia, to ubierać płaskie obuwie, bo mam tylko 155 :). Generalnie, jestem przeciwniczką, ale to przez to, że chciałabym być sama wyższa. Ale się nie da.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Nie no mysle, ze mozesz nosic szpilki :) Ja osobiscie uwazam, ze wysoka dziewczyna jest bardziej atrakcyjna niz niska, a wielu facetow takze chyba tak uwaza.,
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
No to już kwestia gustu,ale wysoka dziewczyna naprawdę nie ma się czego wstydzic. Zakładaj szpilki kiedy tylko masz okazje,będziesz wtedy bardziej atrakcyjna dla facetów.
 

chjara

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hehe. zależy jakiego masz chłopaka. Bo jak on ma 170 a ty na szpilkach 185 to daje dobre 15 cm różnicy. A wtedy "słabo" to wygląda jak taki biedaczek u twego boku będzie dreptać :)
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Ja mam 179 też i mam buty na obcasach 7cm. Do niedawna się tym przejmowałam,ale mi już minęło. Długie nogi pociągają facetów!!
 

mal.gosia25

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Nosić obcasy i się nie przejmować :) Mam 180 cm wzrostu i wychodzę z założenia że nie będę rezygnować ze szpilek tylko dlatego, że ktoś nie urósł tak wysoki jak ja. Będę się wyróżniać, czemu nie? ;) Uwielbiam, kiedy jestem w szpilkach, przyglądać się sobie w wystawach sklepowych - mam cudownie długie nogi i nie mam zamiaru z tego rezygnować :)
 

Asilla

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja ma 180cm. wzrostu i noszę nawet 10cm. szpilki, uważam że są piękne, noga wygląda szczuplej, zupełnie mi to nie przeszkadza że wtedy mam 190cz. ;-) i tak już jestem wyższa od większości więc dodatkowe centymetry nie robią różnicy;-). Sądzę że kobieta w szpilkach wygląda seksownie, oczywiście jeśli potrafi się na nich poruszać... Moje najniższe szpileczki mają 7cm.

zapraszam www.grozis.pl
 
Do góry