Najlepszy krem do cery tlustej?

kut153k12345

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2009
Posty
115
Punkty reakcji
0
hej dziewczyny, co polecacie do codziennej pielegnacji?

Interesuja mnie tylko sprawdzone kremy, w necie to i ja sobie moge poszukac,
poza tym probowalam juz kilka (specjalne ponoc do cey tlustej) ale w dalszym ciagu nie znalazlam nic co by mnie zadowolilo :(

Macie jakies typy?
 

kut153k12345

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2009
Posty
115
Punkty reakcji
0
Zostaly mi bardzo polecone kosmetyki z Yves Rocher


Krem dzien/noc

66864.jpg


i tonik

67139.jpg



Dzis zamowilam, jak wyprobuje to napisze czy faktycznie tak sie sprawdza ;)
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Ja używam kilku kremów do codziennej pielęgnacji,więc nie jestem w stanie polecic tego jednego,sprawdzonego. Co do wyżej wymienionej firmy to jej nie znam,więc na temat jej kosmetyków nie mogę nic powiedziec. A jak prezentuje się cenowo?
 

kut153k12345

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2009
Posty
115
Punkty reakcji
0
hej,
co do cen nie wiem bo ja w de mieszkam, zamawialam z tej strony: yves-rocher
ale w pl tez sa ponoc dostepne, tylko ja cen nie znam ;)

Uzywam teraz tylko mleczko, jest ok.
Krem natomiast soi i czeka na swoja kolejke, bo kosmetyczka zalecila mi krem i zel Zeniac - okazaly sie dla mnie idealne - nie mam zadnych problemow z cera - wreszcie :]

zeniac_gruppe.jpg
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
oj chyba ciężko będzie jednoznacznie powiedzieć, jaki krem jest najlepszy do cery tłustej. Ja mam taką cerę i wypróbowałam różne kremy, ale chyba najlepszy dla mnie jest krem iwsostin. Ale jeśli szukasz dla siebie najlepszego kremu to mnie się wydaje, że chyba musisz wybrać ten najlepszy dla ciebie za pomocą metody prób i błędów. Tak chyba będzie najlepiej, bo dla każdego coś innego jest dobre;)
 

aska_joaska

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
też polecam nawilżający krem YvesRocher z rumiankiem, na dzień. nie roluje się, ma fajną konsystencję i dobrze rozsmarowuje i do tego nadaje się pod makijaż idealnie. bałam się, że za bardzo nawilży albo, że tłuste partie skóry będą się świecić, ale nic z tych rzeczy.
purecamilleyvesrocher.jpg

do tego jeszcze, godny uwagi jest krem ziai 100% pielęgnacji
używałam go jedynie w strefie T i bardzo dobrze się spisywał :) nie zatykał porów. i jeszcze herbika z czarnym bzem, kolejny krem, po którym chwała Bogu nie dostałam żadnego uczulenia i również nie zatkał porów.
wmphp2.jpg
 

kinia347

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
a może coś z mary cohr np.krem matujący - oczyszczający
 

lucy_in_the_sky

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio zrezygnowałam z kremów na rzecz preparatów, które wciera się w twarz i stwierdzam, że taka forma bardziej mi odpowiada. Po kremach, nawet nie wiem jak lekkich, czuję warstwę kosmetyku, a jak jeszcze położę na to fluid, to już się czuję jak w masce...Może pomoże Ci URT oil z naftą oczyszczoną, tam jest nafta i pokrzywa (sic!) w składzie. A pokrzywa, nie wiem czy wiesz, oczyszcza organizm z toksyn, a jeśli stosujesz ją na zewnątrz, to poprawia krążenie i minimalizuje świecenie się..
 

akjam89

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja używam kremu do skóry łojtokowej z firmy Nantes! Jest on z linii Clean & Fresh więc specjalnie skierowanej do tego typu cery. Bardzo mi pomógl bo juz nie wiedziałam co robić. Wcześniej próbowałam chyba wszystkiego.
 

Attachments

  • ziel_krem_1.gif
    ziel_krem_1.gif
    24,6 KB · Wyświetleń: 58
Z

zypek84

Guest
Mogę wam zasugerować nawilżający krem na dzień i na noc LEROSETT Exclusive.
Dlaczego? Oczyszcza i nawilża skórę bez zatykania porów. Nowoczesny kosmetyk przeznaczony właśnie dla cery tłustej i trądzikowej.
Co jeszcze chcecie wiedzieć?
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
do cery trądzikowej bardzo fajne kosmetyki robi firma dr Beta, seria Ti przeciwtrądzikowa, zaś nawilżający krem z nutą róży z serii róznaje też oczywiście dr Beta.
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Opolskie
Ja od niedawna używam kosmetyków z Avonu z linii Solutions do cery mieszanej, ale świetnie sprawdzają się na mojej bardzo tłustej buzi. Fajnie matują i buzia już się tak nie świeci, a nawet pryszcze mi tak często nie wyskakują. Używam kremu matującego na dzień, żelu-kremu na noc, pianki do mycia twarzy i toniku. Mam zamiar kupić sobie jeszcze maseczkę z glinką z tej serii. Polecam!

To one:
 

Attachments

  • 44214_250.jpg
    44214_250.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 31

zoojka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wspomniany wyżej już Iwostin Purritin, Pharmaceris T, Cetaphil. Niektórzy na innych forach polecają też kosmetyki Barwa Siarkowa Moc, kosmetyki z oczarem.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Nie wiem czy znacie kosmetyki
SeSDerma. Zajrzyjcie na kosmetolog.sklep Tam możecie znalezć dla siebie własnie wszelkie kosmetyki odpowiednie własnie miedzy innymi dla tłustej cery.
 
B

bajderman

Guest
xl_rosmarin_creme__1291289688.jpg


Świetny kosmetyk, tylko potrzebujecie trochę czas. Skórę można sobie diametralnie odmienić w ciągu kilku tygodni i to już na stałe. Oczywiście wiele zależy od skali problemu. Jeśli skóra wygląda fatalnie to trudno oczekiwać, aby z dnia na dzień zrobiła się ładna, ale dzięki systematyczności poprawa powinna nadejść zdecydowana.
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Polecam pójść do apteki Ziko dermo często są tam darmowe konsultacje z różnymi markami kosmetyków, Panie dermokonsultanki dokładnie spojrzą na cerę i stwierdzą jaki krem jest odpowiedni do cery;-)
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
moja cera jest spektakularnie tłusta, borykałam się z tym od 13 lat. Stosowałam wszelki możliwe pudry, kremy, toniki, żele i pianki ze wszystkich półek cenowych. A i tak po pół godziny od zrobienia makijażu świeciłam się jak jajko... w aptece dostałam próbkę kremu dermedica ursolical ars 3, nie pachnie jakoś wybornie, ma się wrażenie że konsystencja trochę za tłusta do cery tłustej, ale efekt jaki dał mojej skórze był genialny. Jest kremem nawilżająco-regenrującym, 25+, kto by się spodziewał :) tym bardziej, że nigdy nie miałam jakos zaufania do polskich marek
 
D

Dobrawa

Guest
Moja koleżanka się męczyła bardzo z tłustą cerą. Nie pamietam dokładnie ile czasu wręcz walczyła z tym problemem. Pamietam jak ostatnio mówiła, że kupiła Vichy Normaderm Night Detox. To takie serum do twarzy do skóry problematycznej.


vichy-normaderm-night-detox-40ml-serum-do-twarzy-do-skory-problematycznej.jpg
 
Do góry