Sucha Skóra - krem nawilżający

Delete

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Witam , kiedys uzywałem z AVON krem nawilżający for men - http://allegro.pl/item979420489_avon_krem_do_twarzy_dla_mezczyzn_for_men.html
Jednak jest dla mnie za drogi i mały.
Jest :cenzura:i*sty , szybko sie wchłania i skora nie jest sucha.
Szybko sie konczy bo uzywam kremu po kazdym przemyciu twarzy.
Na allegro mozna te same znalesc 2-3 zl tansze , ale jednak duzo.
Potrzebowałbym takich 2-3 na miesiąc.

Znacie kremy o podobnym/takim samym skladzie , lub jakies inne dobre.
Dziękuje i pozdrawiam
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
polecam ERIS UNDER 20 NEVER EVER Men Skin Formula Krem łagodzący do twarzy przeciw niedoskonałościom 75 ml
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
niecala minuta i skora jest gladka i matowa :)
Tylko jest w miare zadki wiec nie musisz go brac duzo , jest bardzo wydajny
i cen ajest w miare bo ok. 10 zł ja w promocji dalem 7,5 i nie zaluje .
A szczerze mowiac Avonu nie polecam a szzegolnie tej linii na pryszcze :)
Jak cos to pytaj .
:eek:k:
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Z tym, że pamiętaj że kosmetyki matujące nie nadają się do suchej cery.
Poleciłabym coś z Loreal, ale one są trochę droższe i mniejsze.
Nie sądzisz, że za często używasz kremu? Może nie myj buzi wodą, to nie będzie tak jej wysuszać, zainwestuj w jakiś tonik (10-12zł), mi 2 kremy po 30 ml starczają zwykle na dwa miesiące, więc myślę, że to dość długo, a jak zależy Ci tak bardzo żeby się nacierać to zwykły niebieski nivea kup i jakiś lepszy który będziesz używał raz dziennie
 

Delete

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Za często ? ok. 3 razy dziennie (czasami 4)
Kiedys uzywałem kremu nawilzającego z AVON'u - rewelacja.
Pozniej jako zamiennik podobny do tego - http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-19160-opis-Eveline-Men-Extreme-Q10R-Multi-Energy-Aktywny-balsam-po-goleniu-3w1.htm
A teraz juz jakis czas Nivea biała.

A te loreal to wlasnie sa drogie ;/ Niby dobre ale jednak drogie.

Neutrogena - tylko jaka ?
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Jak nie chcesz Under20 to jeszcze mozesz z ziaji Med spróbowac :)
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Nie ze nie chce :) Tylko nie wiem który ;]



No wybór nalezy do ciebie Ja osobiscie polecam Under 20 Men Skin Bardzo dobry no i tani . Z L'Oreal Napewno bedzie drozszy bo ok 20-25 zł a z Neutrogeny widzialem za 35 zł . Jak sie na cos zdecydujesz to daj znac na co i czy dobre :)
 

Delete

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
31
No i byłem dzis w galerii.
Nie bylo U20 , wiec wziołem - TUTAJ!
Zobacze , moze bedzie dobry.
ALe dzięki wszystkim :)
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Ciężko jest dobrać dobry krem do suchej skóry. Owszem, różne marki mają wiele propozycji, ale generalnie kremy nawilżające mocno się od siebie różnią. Słyszałam, że bardzo dobre, szczególnie do suchej cery są kosmetyki nawilżające z lanoliną. Nie jest ich wiele, ale można je w Polsce już dostać, np. na aanatural.pl maja takie kosmetyki marki Merino. Wydaje mi się, że jak komuś zależy na dobry kosmetykach, to powinien tam zajrzeć.
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Ja próbowałam od nich właśnie krem z lanoliną. Nawilża fest;) Ale mają też świetne sztyfty do ust, które mogą też służyć panom ze spierzchniętymi ustami. Faceci z pomadką do ust mogą się czuć niemęsko, ale taki sztyft wygląda fachowo i na pewno działanie też ma lepsze. Zobaczcie sobie:
http://www.aanatural.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=11&Itemid=39
 

akjam89

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Jeżeli o mnie chodzi to już miałam dość tej suchej skóry na twarzy i zainnwestowałam w troszkę droższy kremik z firmy Nantes. Ale za to bardzo szybko mi pomógł. Jest wydajny i efektywny. No i specjalnie do skóry przesuszonej. Tu daje link, tak go kupiłam:) : http://sklepnantes.pl/therma-liquid/krem-do-twarzy.html
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Ja od kilku dni stosuję coś takiego szybko i fajnie się wchłania. Skóra jest gładka i nawilżona. Na lepsze i dłuższe efekty trzeba będzie jeszcze poczekać, ale to co po tych kilku dniach zauważyłem to właśnie to. Nie wiem czy te 30 złotych to dużo jak za takie krem, bo to pierwszy którego używam.
 

urszulam

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ciężko jest dobrać dobry krem do suchej skóry. Owszem, różne marki mają wiele propozycji, ale generalnie kremy nawilżające mocno się od siebie różnią. Słyszałam, że bardzo dobre, szczególnie do suchej cery są kosmetyki nawilżające z lanoliną. Nie jest ich wiele, ale można je w Polsce już dostać, np. na aanatural.pl maja takie kosmetyki marki Merino. Wydaje mi się, że jak komuś zależy na dobry kosmetykach, to powinien tam zajrzeć.
Nie ze nie chce :) Tylko nie wiem który ;]
cześć. Ja od 2 roku życia borykałam się z suchą z skorą, niestety okazało się że to atopowe zapalenie skóry. Teraz tak samo ma je mój synek. Ale nam pomaga cetaphil restoraderm. Skóra po nim jest nawilżona, nie na czerwonych łuszczących sie plamek. Może u Tobie pomoże. :)
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
Mi na suchą skórę pomagają kosmetyki z seri Decubal dla suche skóry http://www.decubal.pl/
 

Anexa

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
dobrze jest też brać witaminę A i E, ja miałam suchą skórę i to się okazało przez brak witamin
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Mi ostatnio dziewczyna wlała do kąpieli trochę oliwki zwykłej do ciała. najlepiej nawilża.
 

novak

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
najprostsze rozwiązania są najlepsze. Ja tam używam nivea soft ;). Spełnia swoją funkcję, daje radę, dobra cena, tyle w temacie.
 
Do góry