Jakie Anime Polecacie ?

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nic z nowości nie polecam, wszystko takie same. Z anime z ostatnich lat to Death Note (horror, supernatural), Code Geass (mecha, supernatural), xxxHOLiC(eee? sam nie wiem do czego to dać, a nie chce mi się szukać, duchy są, nowele takie, dobre), kino no tabi, mushishi

ze sportowych to
Hajime no Ippo i Eyeshield 21
Mordobicia to Jojoo Bizarre Adventure
Hentai to Bible Black
Ecchi to jednak można by polecić coś z nowych, Chu Bra, bo krótkie, KissXsis, bo mocne, i Ladies VS Buttlers, bo świetne, przynajmniej na początku.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
No jak to z nowych nie ma nic ciekawego? Durarara, Baka to Test to Shōkanjū, B Gata H Kei (dobry początek).
 

Walt_Kowalski

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
386
Punkty reakcji
1
No jak to z nowych nie ma nic ciekawego? Durarara, Baka to Test to Shōkanjū, B Gata H Kei (dobry początek).

no i jeszcze Ookami Kakushi, jeśli chodzi o sezon zimowy. Z anime emitowanych teraz to ciekawe wydaje się Angel Beats!. Opis fabuły B Gata H Kei zniechęcił mnie do sięgnięcia po ten tytuł.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No jak to z nowych nie ma nic ciekawego? Durarara, Baka to Test to Shōkanjū, B Gata H Kei (dobry początek).
Durara? Interesująca metoda wykonania. Jedna interesująca postać. I ku*wa herezja, zrobić z Wielkiego Dullahana kobietę! Jako fan GSa, gdzie najpotężniejszym przeciwnikiem jest Dullahan nie wybaczę!
To baka może zerknę poza tym nowe sezony od kilku lat to żenujący poziom i strasznie obrzydliwa kreska na widok której płakać mi się chce za starymi czasami. Ah, lata 90, to były złote lata.


no i jeszcze Ookami Kakushi, jeśli chodzi o sezon zimowy. Z anime emitowanych teraz to ciekawe wydaje się Angel Beats!. Opis fabuły B Gata H Kei zniechęcił mnie do sięgnięcia po ten tytuł.
Ookami Kakushi tylko mnie zirytowały te postacie. Nie ma tam żadnej postaci zachęcającej do oglądania, za to masa neutralnych i wkurzających. 20 batów wymierzyć Charadesignerowi!
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
no i jeszcze Ookami Kakushi, jeśli chodzi o sezon zimowy. Z anime emitowanych teraz to ciekawe wydaje się Angel Beats!. Opis fabuły B Gata H Kei zniechęcił mnie do sięgnięcia po ten tytuł.
No właśnie, zapomniałem jeszcze dopisać Angel Beats!, choć tak połowicznie mi się spodobało, bo o ile graficznie jest rewelacyjnie, to fabularnie na razie nie po mojemu. No, ale dopiero 1 epek wyszedł, pewnie niejasności się wyjaśnią z czasem. A tak w ogóle, to zobacz B Gata H Kei, naprawdę śmiesznie się zapowiada, chyba nie każde anime musi zmuszać do myślenia, czasem warto się po prostu pośmiać.
 

Walt_Kowalski

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
386
Punkty reakcji
1
Ookami Kakushi tylko mnie zirytowały te postacie. Nie ma tam żadnej postaci zachęcającej do oglądania, za to masa neutralnych i wkurzających. 20 batów wymierzyć Charadesignerowi!
Poza sposobem narysowania postaci (wyglądają na młodszych niż są), to anime mi się podobało, głównie ze względu na interesującą fabułę.

No właśnie, zapomniałem jeszcze dopisać Angel Beats!, choć tak połowicznie mi się spodobało, bo o ile graficznie jest rewelacyjnie, to fabularnie na razie nie po mojemu. No, ale dopiero 1 epek wyszedł, pewnie niejasności się wyjaśnią z czasem. A tak w ogóle, to zobacz B Gata H Kei, naprawdę śmiesznie się zapowiada, chyba nie każde anime musi zmuszać do myślenia, czasem warto się po prostu pośmiać.
Co do B Gata H Kei to faktycznie jest śmieszne, ale wyjątkowo niskich lotów. Można wyszukać ciekawsze anime tego pokroju, np. coś z tego co Morion podawał w swoim pierwszym poście.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Poza sposobem narysowania postaci (wyglądają na młodszych niż są), to anime mi się podobało, głównie ze względu na interesującą fabułę.
Nie nie nie, kreskę ja już w każdym nowym anime traktuje tak samo, czyli nie lubię, mi chodziło o charaktery.


Baka to test ... byłoby okej, gdyby nie kreska. O ile w takim anime kobietom pasuje, te oczy u faceta wyglądają beznadziejnie. Postać takiego prostego kolesia powinna mieć mniejsze oczy i drobniutkie źrenice z tęczówką. Kreska nie odwzorowuje wystarczająco natury postaci.
 

Antharas

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam Devil May Cry, wyszła nawet gra, w DMC występuje Dante, łowca demonów który jest po prostu bezbłędny, niezły soundtrack, ostra walka i ogólnie fajne, tylko ma 12 odc. :(
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ekhem, powinno być, ja uwielbiam grę, wyszło nawet anime. Bo anime to taki jakby dodatek dla fanów Gry, która ma 4 części. Manga i anime wyszła duużo później niż pierwsza gra powstała.
 

Antharas

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
ekhem, powinno być, ja uwielbiam grę, wyszło nawet anime. Bo anime to taki jakby dodatek dla fanów Gry, która ma 4 części. Manga i anime wyszła duużo później niż pierwsza gra powstała.
wybacz, nie jestem w tym rozeznany tak dobrze, zwyczajnie to polubiłem ;P
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
mhaha, ja do tej pory nie wiem gdzie anime fabularnie umieścić między grami :) nie idzie zapamiętać. A mangę to pewnie już nikt nie wie tu na forum gdzie powinna być xD
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
no cóż , co do pytania w temacie , osobiście oglądam głównie dramy , najlepiej z interesującym wątkiem romantycznym , ale też przepadam za dobrą walką ;) ogólnie lubię jak wyzwala emocje i to inne niż pobudzenie małego ;p
także z moich propozycji:
1. Code Geass ( bezkompromisowy numer 1 , świetne projekty postaci z wielowarstwową wrażliwością , wciągająca fabuła , wywołuje emocje , zresztą wiele by wymieniać)
2. Neon Genesis Evangelition (szczególnie 2 ostatnie epy , jak dla mnie katharsis :D )
3. Vampire knight ( szczególnie upodobałem sobie głównego bohatera , jak dla mnie główna zaleta tego anime)
4. Death Note
5. Ef - a tale of memories ( dramat-romans , głównie skupiający się na uczuciach bohaterów , aczkolwiek świetnie buduje klimat ,plus interesujące i moim zdaniem bardzo udane eksperymenty graficzne)
6. Toradora
7. darker than black

To będzie z tych głównych , ale można dorzucić jeszcze School Days , suzuka , myself yourself , hellsing , monster , Higurashi no Naku Koro ni no i naruto ;)
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
mhaha, ja do tej pory nie wiem gdzie anime fabularnie umieścić między grami nie idzie zapamiętać. A mangę to pewnie już nikt nie wie tu na forum gdzie powinna być xD
Anime na pewno przed 3 częścią, bo "agencja" jeszcze stoi.
 
M

marco9512

Guest
Anime ? Proste Dragon Ball. Do tego walka Gohana z Komórczakiem. Coś pięknego :)
 

oto_to

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Nazbyt oryginalna nie będę, ale Naruto, Dragon Ball, Strawberry Panic :)
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Dla odmiany polecę nie anime, a mangę Yotsubato (nie wydana w Polsce)
 
Do góry