celulitis i rozstępy

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Witajcie Kobietki :)
Co tu owijać w bawełnę, każda z nas ma celulit w mniejszym czy większym stopniu. Ja ostatnio trochę schudłam i niestety pojawił się ;/
Ale jak się go skutecznie pozbyć?
Liczę na wasze dobre rady!
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Nie używam nic aby temu przeciwdziałać, oprócz zwykłego nawilżającego balsamu. Chciałam najpierw się zorientować co polecacie :) Może macie jakieś sprawdzone sposoby?
 

kait93

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
podczas prysznicu na przemian kieruj ciepły i zimny strumień wody na miejsca z cellulitem, kilka razy. masuj, masuj, masuj :) i 2 razy dziennie balsam przeciw cellulitowi, z tańszych polecam eveline, a jeśli koszty nie grają roli to garnier roll on ;))
(polecam też jedzenie duuuużej ilości grapefruitów i bieganie ;))
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
podczas prysznicu na przemian kieruj ciepły i zimny strumień wody na miejsca z cellulitem, kilka razy. masuj, masuj, masuj :) i 2 razy dziennie balsam przeciw cellulitowi, z tańszych polecam eveline, a jeśli koszty nie grają roli to garnier roll on ;))
(polecam też jedzenie duuuużej ilości grapefruitów i bieganie ;))


Grejfruty? hmm.. :D brzmi smakowo a co w sobie maja?\ takie uzdrowicielskiego? slyszałam tez o kofeinie, ktora spala lipidy czyli tluszcz, wlasnie wyczytalam ze Vichy cos takiego zawiera .
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Grejpfruty kojarzą mi się od razu ze skórka pomarańczowej której próbujemy się i tak już pozbyć :)
Opowiedz coś więcej nalewka_poziomkowa o tej pysznej kawce ;p
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
Grejpfruty kojarzą mi się od razu ze skórka pomarańczowej której próbujemy się i tak już pozbyć :)
Opowiedz coś więcej nalewka_poziomkowa o tej pysznej kawce ;p
Bo widzisz kawa nie tylko do picia:) poprostu jesli znajuje sie w jakims balsmakie lub kremie i wcieramy to w skore to tak jak po wypiciu powouje przyspieszenie bicia serca tak po wmasowaniu w skore powoduje szybsze krazenie krwi a co za tym idzie tluszcz nie zdarzy sie odlozyc na sciankach zyl tylko plynie dalej, ja to tak rozumiem :p mam nadzieje ze zrozumialas :p staralam sie :p
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Nalewka poziomkowa napisała że Vichy ma kawę!
Poczytałam w necie i rzeczywiście! Kurcze te nowe technologie są świetne! Ale czy Ty nalewka już tego używałaś?
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
Nalewka poziomkowa napisała że Vichy ma kawę!
Poczytałam w necie i rzeczywiście! Kurcze te nowe technologie są świetne! Ale czy Ty nalewka już tego używałaś?
vichy celludestock ma kawe i to bardzo duze stezenie wiec po posmarowaniu twoje krazenie bedzie znacznie lepsze, zstanawiam sie nad kupnem i w zwiazku z tym ze swieta byly bardzo smaczne :D to chyba sie zdecyduje na te kuracje
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
poszperałam o tym Vichy na ich stronce i oto co znalazłam:
Akcja "Polki i dieta kontra celullit" organizowana przez Vichy. 7 kwietnia na stronie Vichy consult odbędzie się czat ze specjalistami!
12-13 Dr Szlązak - wypadanie włosów
13-14 Dr Wojnowska - starzenie się skóry
14-15 Dr Szewczyk - niedoskonałości
18-19 Dr Godlewska - cellulit
Dodatkowo maja konsultacje dermatologiczno-dietetyczne Zapisy na infolinii 0-801 140 140. Zapisy pacjentek co 20 minut.

Kraków: Gabinet kosmetyczny Nowa Ty ul. Batorego 25 lok.833
Daty: 22.04 godz. 16-20
4.05 godz 16 -20

Warszawa: Centrum Techniczne Cosmetique Active; Warszawa, Al. Jana Pawła 27 lobby d; pietro 4.
Daty: 24.04 godz. 10-17
21.05 godz 10-17\

Może warto się poradzić jak dalej działać?
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
monaBETHA wybierasz sie tam? takie spotkanie napewno duzo da, ale kto ma na to czas. ja jedynie czytam po internecie czy gazetach o kosmtykach, albo tak jk tutaj rozmawiamy .bardziej wierze wypowiedziom tych kobiet ktore to wyprobowaly na sobie niz tym lekarzom :p
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Wybiorę się pewnie :) Przecież to nie może zaszkodzić :) Warto pokazać swoją skórę specjalistom zwłaszcza,ze cała akcja ma być darmowa :)
nalewka_poziomkowa jak nie masz czasu żeby tam jechać to zawsze sobie możesz poczatować z lekarzami :D też dają taką opcję :)
 

cykacz

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
dziewczyny! krem antycellulitowy jest ważny, wiadomo, ale trzeba ćwiczyć! :)
bez ćwiczeń i odpowiedniej diety nawet najlepszy krem nic nie zdziała.
A jesli chodzi o te konsultacje to świetny pomysł, szkoda że nie ma we Wrocławiu ;/
pozaostaje mi poczatować, ale jak będzie duzo chętnych, to nie wiem jak to wszystko wyjdzie. Poza tym boję się trochę, ze skoro to kamapanie vichy to ci specjaliści nie będą obiektywni i każdemy powiedzą ze akurat dla niego krem vichy jest idealny...
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
cykacz ma racje, ze ci specjalisci moga promowac swoje produkty. ale apewno nie okłamią cie przy badaniu "jakosci " twojej skóry;] a jak ci juz powiedza jak naprawic i co uzywaz na swoja skore to bedzie ci prosciej cos znalesc i dopasowac ;]
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Dokładnie tak :) nie oszukają Cię, że masz inny typ skóry. Wczoraj byłam na małym rozeznaniu w aptece i spytał o Vichy niestety nie było. Pani powiedziała, że cieszy się dużym powodzeniem i z każdą dostawą klientki wykupują wszystko. pozostaje czekać na dostawę :)
Do zobaczenia na czacie:)
 

kut153k12345

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2009
Posty
115
Punkty reakcji
0
Bieganie i rolki! Same kosmetyki nie zwalcza cellulitu, co nie znaczy, ze nie warto ich w ogole uzywac, ale nie ma co liczyc na rewelacyjne efekty.

Powtorze: bieganie i rolki to najkuteczniejszy i najprzyjemniejszy sposob! ;)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
Bieganie i rolki! Same kosmetyki nie zwalcza cellulitu, co nie znaczy, ze nie warto ich w ogole uzywac, ale nie ma co liczyc na rewelacyjne efekty.

Powtorze: bieganie i rolki to najkuteczniejszy i najprzyjemniejszy sposob! ;)
a Ty jezdzisz na rolkach? w mojej okolicy nie ma tras na to, musialambym po ulicy jezdzic a tu zaraz by bylo cale stado wscieklych kierowcow;] pewnie jak rolki to i narty dobre?np biegówki , ale sezon za nam :p
 
Do góry