Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Spirala antykoncepcyjna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 Patyszka

Patyszka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 135 postów

Napisano 11 April 2016 - 07:34

Jest wiele aptek internetowych gdzie można zamawiać leki z recepta onilie taniej niż stacjonarnie i odbierać w aptece na miejscu - nie raz to praktykowałam, więc spokojnie podobnie można zrobić z wkładką.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#42 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów

Napisano 13 April 2016 - 20:40

ja swoją wkładkę tak ustrzeliłam, więc sprawdzona metoda :) trochę taniej mnie to wszystko wyniosło, niż jakbym od ręki wszystko załatwiała :) opłaciło się

• 0

#43 Patyszka

Patyszka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 135 postów

Napisano 18 April 2016 - 11:45

A można trafić  czasem na jakies promo - ja z przyzwyczajenia też co raz sprawdzam ceny wkładek w aptekach internetowych, a nóż się trafi :)

• 0

#44 melissaa

melissaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 31 July 2016 - 19:29

Ja do tej pory nie spotkałam się taniej jak 300zł, ale jakbyście trafiły gdzieś na Levosert w dobrej cenie, to dajcie cynk :)

• 0

#45 Wellness0

Wellness0

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 September 2016 - 11:35

Moja siostra już od pond pięciu lat stosuje spiralę. Świetna sprawa. Masz pewność, że nigdy nie zapomnisz tabletki, plaster się nie odklei czy w trakcie gry wstępnej przypomnicie sobie, że nie ma gumek. Ja osobiście odpuszczam do pierwszego dziecka bo ginekolog siostry mówi, że lepiej po pierwszej ciąży zakładać.Ja bym chciała zrobić wszywkę. Koleżanka z Anglii miała ale nie wiem jak z tą metodą i jej dostępnością u nas :(
100club.pl/artykuly/Antykoncepcja-dla-zapominalskich,120.html
  • 0

#46 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów

Napisano 08 September 2016 - 21:46

wszywka mnie trochę przerażała, bo to jednak już jakiś zabieg, narzędzia, nacinanie skóry brr :( założenie wkładki trwało kilka sekund, w zasadzie bez żadnych narzędzi ginekolog mi założył :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#47 Patyszka

Patyszka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 135 postów

Napisano 28 September 2016 - 09:22

Ja też nie jestem przekonana co do takiej opcji - przy wkładce czuję się dobrze i póki co chwalę taką metodę. 

• 0

#48 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów

Napisano 28 September 2016 - 10:51

żeby było jasne-nie mam nic do samej metody, bo nie doświadczyłam na sobie, to się nie wypowiadam. u mnie wszywka odpadła w przedbiegach, bo mam jakaś taką awersję do wszelkich zabiegów z użyciem narzędzi i jeśli tylko mogę uniknąć tak jak z wkładką wyszło, to wolę wybrać inną alternatywę

• 0

#49 Patyszka

Patyszka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 135 postów

Napisano 25 October 2016 - 06:27

Ja obawiałabym się tego,że zalożę i z wyjęciem nie będzie takie hop siup. Co prawda zakładanie wkładki tez wydaje się być jak mały zabieg, ale nic się nie tnie itp. 

• 0

#50 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów

Napisano 03 November 2016 - 22:18

czy ja wiem, zakładanie wkładki u mnie trwało dosłownie kilka sekund i nawet żadnych narzędzi ginekolog nie używał do tego. nie wiem, może zalezy od wprawy, ale poszło bardzo szybko

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#51 Fanita

Fanita

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 17 January 2017 - 11:00

Dziewczyny jestem ciekawa jednej rzeczy. Pół roku temu zakładałam wkładkę Levosert. Od 4 miesiąca założeniu nie mam wogóle okresu a przez pierwszy miesiąc miałam straszne bóle głowy i czasem nudności. Ginekolog oczywiście mnie poinformował,że na początku mogą się zdarzyć takie rzeczy. Też miałyście jakieś objawy po założeniu wkładek? A co do aplikacji u mnie to trwało może pół minuty strasznie się bałam, ze potem będę ją czuć w środku ale tak nie było.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0