Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Spirala antykoncepcyjna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 Patyszka

Patyszka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 149 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 07:34

Jest wiele aptek internetowych gdzie można zamawiać leki z recepta onilie taniej niż stacjonarnie i odbierać w aptece na miejscu - nie raz to praktykowałam, więc spokojnie podobnie można zrobić z wkładką.

• 0

#42 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 13 kwiecień 2016 - 20:40

ja swoją wkładkę tak ustrzeliłam, więc sprawdzona metoda :) trochę taniej mnie to wszystko wyniosło, niż jakbym od ręki wszystko załatwiała :) opłaciło się

• 0

#43 Patyszka

Patyszka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 149 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 11:45

A można trafić  czasem na jakies promo - ja z przyzwyczajenia też co raz sprawdzam ceny wkładek w aptekach internetowych, a nóż się trafi :)

• 0

#44 melissaa

melissaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów

Napisano 31 lipiec 2016 - 19:29

Ja do tej pory nie spotkałam się taniej jak 300zł, ale jakbyście trafiły gdzieś na Levosert w dobrej cenie, to dajcie cynk :)

• 0

#45 Wellness0

Wellness0

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 11:35

Moja siostra już od pond pięciu lat stosuje spiralę. Świetna sprawa. Masz pewność, że nigdy nie zapomnisz tabletki, plaster się nie odklei czy w trakcie gry wstępnej przypomnicie sobie, że nie ma gumek. Ja osobiście odpuszczam do pierwszego dziecka bo ginekolog siostry mówi, że lepiej po pierwszej ciąży zakładać.Ja bym chciała zrobić wszywkę. Koleżanka z Anglii miała ale nie wiem jak z tą metodą i jej dostępnością u nas :(
100club.pl/artykuly/Antykoncepcja-dla-zapominalskich,120.html
  • 0

#46 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 21:46

wszywka mnie trochę przerażała, bo to jednak już jakiś zabieg, narzędzia, nacinanie skóry brr :( założenie wkładki trwało kilka sekund, w zasadzie bez żadnych narzędzi ginekolog mi założył :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#47 Patyszka

Patyszka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 149 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 09:22

Ja też nie jestem przekonana co do takiej opcji - przy wkładce czuję się dobrze i póki co chwalę taką metodę. 

• 0

#48 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 10:51

żeby było jasne-nie mam nic do samej metody, bo nie doświadczyłam na sobie, to się nie wypowiadam. u mnie wszywka odpadła w przedbiegach, bo mam jakaś taką awersję do wszelkich zabiegów z użyciem narzędzi i jeśli tylko mogę uniknąć tak jak z wkładką wyszło, to wolę wybrać inną alternatywę

• 0

#49 Patyszka

Patyszka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 149 postów

Napisano 25 październik 2016 - 06:27

Ja obawiałabym się tego,że zalożę i z wyjęciem nie będzie takie hop siup. Co prawda zakładanie wkładki tez wydaje się być jak mały zabieg, ale nic się nie tnie itp. 

• 0

#50 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 03 listopad 2016 - 22:18

czy ja wiem, zakładanie wkładki u mnie trwało dosłownie kilka sekund i nawet żadnych narzędzi ginekolog nie używał do tego. nie wiem, może zalezy od wprawy, ale poszło bardzo szybko

• 0

#51 Fanita

Fanita

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 11:00

Dziewczyny jestem ciekawa jednej rzeczy. Pół roku temu zakładałam wkładkę Levosert. Od 4 miesiąca założeniu nie mam wogóle okresu a przez pierwszy miesiąc miałam straszne bóle głowy i czasem nudności. Ginekolog oczywiście mnie poinformował,że na początku mogą się zdarzyć takie rzeczy. Też miałyście jakieś objawy po założeniu wkładek? A co do aplikacji u mnie to trwało może pół minuty strasznie się bałam, ze potem będę ją czuć w środku ale tak nie było.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#52 bridgett

bridgett

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 11:04

Dziewczyny jestem ciekawa jednej rzeczy. Pół roku temu zakładałam wkładkę Levosert. Od 4 miesiąca założeniu nie mam wogóle okresu a przez pierwszy miesiąc miałam straszne bóle głowy i czasem nudności. Ginekolog oczywiście mnie poinformował,że na początku mogą się zdarzyć takie rzeczy. Też miałyście jakieś objawy po założeniu wkładek? A co do aplikacji u mnie to trwało może pół minuty strasznie się bałam, ze potem będę ją czuć w środku ale tak nie było.

Hejka, ja w zasadzie nie odczułam tego zupełnie, może dlatego że wcześniej już brałam pigułki więc organizm jest jakoś przyzwyczajony, możesz wcale nie miesiączkować albo zamiast miesiączki mieć tylko plamienie, to normalne przy wkładce i to duża zaleta, wcześniej miałam bardzo bolesne miesiączki a teraz mam to z głowy :)

• 0

#53 Davidas

Davidas

Ten Nieznośny

• Użytkownik
  • PipPip
  • 312 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 15:20

Spirala? Jakieś normalne kobiety tego używają? To chyba bardziej sprzęt dla profesjonalistek, ze względu na ryzykowny charakter pracy?
  • 1

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#54 Fanita

Fanita

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 24 styczeń 2017 - 20:22

Spirala? Jakieś normalne kobiety tego używają? To chyba bardziej sprzęt dla profesjonalistek, ze względu na ryzykowny charakter pracy?

Wyobraź sobie, że normalne kobiety właśnie tego też używają. Wkładka hormonalna jak dla mnie jest wygodniejsza - nie muszę pamiętać o codziennym braniu pigułki a do tego działa miejscowo w obrębie macicy i nie ma wpływu na resztę organizmu. Poza tym rodziłam przed założeniem i zależało mi na takiej metodzie antykoncepcji przy, której będę mogła spokojnie karmić piersią.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0