Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać?

digigm

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać? Przez internet, czy tradycyjnie?

Ja mam wątpliwości co do kupowania ciuchów przez internet. Podstawowy problem, czy będą pasować... Czy myślicie że w przyszłości będziecie kupowali więcej ciuchów przez internet czy raczej nie zmieni się to jakoś bardzo?

Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście zechcieli odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących tego problemu w prostej 5 minutowej ankiecie. Link do ankiety: http://xr.com/ankieta
Czekam na refleksje również na forum w odpowiedzi na ten post.
 

Nrage

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
209
Punkty reakcji
2
Wiek
30
99% rzeczy kupuje przez neta
Duży wybór, z rozmiarami problemu nie ma bo możesz sobie normalnie zmierzyć koszulke czy spodnie i wiadomo że będą pasować.
Aniekta wypełniona, chociaż sporo pytań było dosyć...głupich? czy poprostu tendencyjnych.
 

Small_HeaD

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
264
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
R-ce
Ja w ulubionych sklepach a reszta przez internet tak 50 na 50. Przez internet kupuje tylko z marek których ciuchy już mam więc nie mam problemu z rozmiarami.
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Mam za blisko do sklepów i jest to zbyt przyjemne, żebym ograniczał swoją aktywność w zakupach do siedzenia przed ekranem.
 

Wieczór

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja przez neta nie lubię kupować ubrań. Wolę przymierzyć, zobaczyć jak będę w tym wyglądał, czy wszystko pasuje itp.
W New Yorkerze są fajne ubrania w dobrych cenach.
Poza tym jest wiele sklepów z ubraniami np. H&M, Deep, House, Cropp.
Dla mnie i tak najlepszym będzie chyba właśnie New Yorker ;P
 

Nrage

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
209
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Za to dupnej jakości, i nie potrafię odróżnić męskich od damskich ;)

To że nie ma w nich na mnie rozmiaru to inna sprawa już, cóż.
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Ogólnie to ja robię zakupy tak 50/50.

Przez internet kupuję tylko ciuchy firm które noszę, a tak tradycyjnie to zazwyczaj cropp, house... no i to by było na tyle ;D
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Kupiłem tylko raz spodnie przez internet ale mimo wszystko wolę iść do sklepu, pooglądać, przymierzyć. Jestem skłonny coś kupić przez internet jeśli np. przymierzałem w sklepie a w internecie znalazłem taniej albo coś naprawdę bardzo mi się podoba (jeszcze się tak nie zdarzyło ;p). Normalnie jak idę na zakupy to zaglądam przeważnie do H&M, Zary, Pull&Bear.
 

DeROZ

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
przy biurku
ja roznie raz w jakims centrum handlowym a czasami w lumpeksie, mozna tam znalezc naparwde fajne, nowe i oryginalne ciuchy,
 

Nrage

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
209
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Ano fakt, lump dobra sprawa, moża wyrwać coś fajnego za grosze.
 

saper87

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Jestem zwolennikiem tradycyjnego kupowania w sklepie, jakoś nie potrafię się przekonać do zakupów przez internet :D
Na zakupy najczęściej wybieram się do New Yorkera i C&A
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
dokladnie , przez neta to tylko t-shirty no i buty ale tez trzeba uważac , lepiej poczytac na stronie o rozmiarach i zmierzyć stope :p
 

reebokman

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
Chyba tylko raz kupiłem ciuch przez internet, buty. Roznica w sklepie a na allegro wynosila +/- 200zł wiec nie mialem watpliwosci, po co przeplacac?
Co do sklepow, Bershka, H&M, Zara i River Island.
Zawsze wole zalozyc i zobaczyc jak to na mnie wyglada.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Ja w sumie różnie - czasami w necie, czasami "tradycyjnie" :) w galerii. Zależy. W necie zwykle kupuję ubrania sportowe - bo tych najczęśniej nie trzeba przymierzać. Ostatnio widziałam, że na taniebuty.pl mają spory wybór ubrań w tym stylu.
 

Filiptg

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Radziłbym wybrać się do jakiejś galerii handlowej i tam obczaić towar, bo na allegro to strata czasu strony wertować żeby jakiś fajny ciuch znaleść
 

klaudus08

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
264
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
Kupuje to co mi naprawde wpadnie w oko, nie musi to być orginalny sklep
ale zatem lubię : H&M , New Yorker, House
z przez internet, często tańsze rzeczy, ale nie zawsze trafi sie dokładnie z rozmiarem i też różnie jest z przysyłką i z jakością ...
 

Norbert1622

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2010
Posty
126
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
Biała Piska
Ja kupuję ubrania w H&M oraz New Yorker ponieważ tylko tam są rozmiary dla mnie :)
Zaś spodnie kupuję przez internet zazwyczaj bo dla siebie w żadnym sklepie nie mogę dostać odpowiedniego rozmiaru gdyż jestem za chudy :)
 
Do góry