Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać?

digigm

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać? Przez internet, czy tradycyjnie?

Ja mam wątpliwości co do kupowania ciuchów przez internet. Podstawowy problem, czy będą pasować... Czy myślicie że w przyszłości będziecie kupowali więcej ciuchów przez internet czy raczej nie zmieni się to jakoś bardzo?

Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście zechcieli odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących tego problemu w prostej 5 minutowej ankiecie. Link do ankiety: http://xr.com/ankieta
Czekam na refleksje również na forum w odpowiedzi na ten post.
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Zdecydowanie wolę wybrać się do ulubionych sklepów w galerii w tam na spokojnie wszystko dotknąć przymierzyć, pooglądać się z 10x w lustrze.
Co do zakupów w przyszłości to myślę, że wszystko do tego zmierza. Coraz więcej kupców na allegro, technika idzie do przodu. Ludzie wolą poklikać w domu,a potem tylko odebrać przesyłkę. Liczy sie wygoda przede wszystkim.
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
żeby fajnie wyglądać? w lumpach, bo mają tam oryginalne rzeczy, a nie takie, które pól miasta nosi BB)
 

spryna

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja tak naprawde nie mam ulubionego sklepu moge ubierac sie w ciucholandach jak i w markowych sklepach w zaleznosci jak cos na mnie lezy:)
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Nie kupuję przez internet, jakoś nie mam zaufania. Zanim zdecyduję się na zakup jakiegoś ubrania, muszę je wcześniej przymierzyć, obejrzeć. Nie mam ulubionego sklepu. Kupuję zarówno w secondhandach jak i w Housie, w Cropp Town, w Yupsie. Różnie. Lubię secondhandy, bo można znaleźć tam naprawdę wiele ciekawych rzeczy - nie takich, w których chodzą wszyscy dookoła, zwłaszcza, że mam swój własny styl.
 

shamaya

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2010
Posty
231
Punkty reakcji
0
A to zależy, od kasy, nastroju i miejsca pobytu :) Czasem w lumpach, czasem w galeriach handlowych albo sklepach typu outlet. Przez neta też mam opory, chyba muszę najpierw coś przymierzyć, zobaczyć jak leży, dotknąć, pomacać :D
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Kiedyś obawiałam się zakupów przez internet,ale teraz wiem że zupełnie bezpodstawnie. Wystarczy znac swój rozmiar,a w przypadku jeśli nawet coś okaże się za duże lub za mało,to zawsze możemy wymienic.
Cenowo wychodzi dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych.
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Na pewno jest tak, że ubrania kupowane w sieci są dużo tańsze od tych ze sklepów stacjonarnych. Poza tym można znaleźć naprawdę dużo perełek, których na mieście nie ma. Osobiście bardzo często robię takie zakupy, bardziej mi się to opłaca przede wszystkim. Można naprawdę niepowtarzalne rzeczy w sieci znaleźć, no ale poklikać trochę trzeba, nie da się ukryć.
 

szlachetna

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
zdarza mi się kupować na allegro, ale rzadko, tak to h&m, zara, willas, sportowe ubrania to w reeboku, ale chodzę w nich też na co dzień, więc na jedno wychodzi:)
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Mi również zdarza się kupować na Allegro, ale staram się robić to jak najrzadziej. ;]
Zazwyczaj kupuję w H&M, C&A, New Yorker, Tally Weijl :)
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Ja pół na pół: raz sklepy raz internet. Najbardziej lubię przymierzyć w sklepie a zamówić w internecie, bo jest taniej. Sportowe buty na przykład kupuję tylko przez internet. Wiem jakie rozmiary mam w reeboku, w nike, więc to zawsze kwestia tylko wyboru modelu. A ja się ubieram sportowo więc to cenne. W internecie za sportowe ciuchy płaci się znacznie mniej niż w salonach formowych. Ale unikam aukcji. Celuję raczej w sklepy. Najbardziej mi przypadł do gustu tanisport.pl, jest serio tani;)
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Na internecie jakoś nie kupuję, a poza nim to różnie, praktycznie wszędzie gdzie mozna dostać ubrania.
 

natak

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
h&m, pull&bear, bershka, stradivarius, zara, springfield <- to moje ulubione :D
 

brytfanna

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Czasami kupuje przez internet na przykład na allegro, ale różnie bywa, niedawno kupiłam kurtkę, wymiary były dokładnie takie jak mojej starej kurtki a okazała się za mała i niewygodna, tak że zawsze jest ryzyko nawet jak się dokładnie sprawdzi wymiary
wole jednak kupować w zwykłych sklepach gdzie mogę przymierzyć i zobaczyć jak wyglądami i jak się czuję w danym ciuchu
Jeśli chodzi o sklepy to nie mam jakiś wybranych, po prostu idę ulicą i jak mi się spodoba coś na wystawie wchodzę i przeglądam :)
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
wiesz to, gdzie ja robię zakupy w dużym stopniu zależy od tego, czego tak naprawdę potrzebuję, Bo jeśli np. potrzebuję szpilek, czy jakichś eleganckich rzeczy to najczęściej kupuję w sklepach, które mają taki asortyment. Ale raczej rzadko ubieram się elegancko. Dużo częściej klupuję ubrania sportowe i najczęściej jak czegoś potrzebuję zaglądam do sklepu tanisport.pl , o którym już tutaj była mowa. Mają naprawdę bardzo duży wybór i niskie ceny. Więc warto jest tam robić zakupy.
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
ja ubieram siebie w H&M,hausie,cubus i jeszcze w paru innych to zalezy co w jakim sklepi mi sie spodoba
 

mis231

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja coraz częściej robie zakupy przez internet i wydaje mi się że przyszłość należy właśnie do sklepów internetowych. Jeśli chodzi o problem z rozmiarówką to najczęściej produkt jest dokładnie opisany. Nawet jeśli nie trafimy z rozmiarówka to można zawsze wymienić w ciągu 10 dni.
 

Irving

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
H&M , C&A , Zara, Atmosphere, Bershka, New York , Foot Locker, Vero Moda i wiele, wiele innych...:)
 
Do góry