Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
177 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Digigm

Digigm

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 marzec 2010 - 09:41

Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać? Przez internet, czy tradycyjnie?

Ja mam wątpliwości co do kupowania ciuchów przez internet. Podstawowy problem, czy będą pasować... Czy myślicie że w przyszłości będziecie kupowali więcej ciuchów przez internet czy raczej nie zmieni się to jakoś bardzo?

Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście zechcieli odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących tego problemu w prostej 5 minutowej ankiecie. Link do ankiety: http://xr.com/ankieta
Czekam na refleksje również na forum w odpowiedzi na ten post.
  • 0

#2 youngperson

youngperson

feel sleepy

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 665 postów

Napisano 31 marzec 2010 - 20:38

Zdecydowanie wolę wybrać się do ulubionych sklepów w galerii w tam na spokojnie wszystko dotknąć przymierzyć, pooglądać się z 10x w lustrze.
Co do zakupów w przyszłości to myślę, że wszystko do tego zmierza. Coraz więcej kupców na allegro, technika idzie do przodu. Ludzie wolą poklikać w domu,a potem tylko odebrać przesyłkę. Liczy sie wygoda przede wszystkim.
  • 0

#3 volki199

volki199

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 149 postów

Napisano 01 kwiecień 2010 - 18:02

żeby fajnie wyglądać? w lumpach, bo mają tam oryginalne rzeczy, a nie takie, które pól miasta nosi BB)
  • 0

#4 spryna

spryna

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 01 kwiecień 2010 - 20:36

ja tak naprawde nie mam ulubionego sklepu moge ubierac sie w ciucholandach jak i w markowych sklepach w zaleznosci jak cos na mnie lezy:)
  • 0

#5 radioaktywna

radioaktywna

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1123 postów

Napisano 02 kwiecień 2010 - 06:57

Nie kupuję przez internet, jakoś nie mam zaufania. Zanim zdecyduję się na zakup jakiegoś ubrania, muszę je wcześniej przymierzyć, obejrzeć. Nie mam ulubionego sklepu. Kupuję zarówno w secondhandach jak i w Housie, w Cropp Town, w Yupsie. Różnie. Lubię secondhandy, bo można znaleźć tam naprawdę wiele ciekawych rzeczy - nie takich, w których chodzą wszyscy dookoła, zwłaszcza, że mam swój własny styl.
  • 0

#6 shamaya

shamaya

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 231 postów

Napisano 02 kwiecień 2010 - 10:23

A to zależy, od kasy, nastroju i miejsca pobytu :) Czasem w lumpach, czasem w galeriach handlowych albo sklepach typu outlet. Przez neta też mam opory, chyba muszę najpierw coś przymierzyć, zobaczyć jak leży, dotknąć, pomacać :D
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 monaBETHA

monaBETHA

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 379 postów

Napisano 02 kwiecień 2010 - 11:33

polecam slep Pull&Bear modnie i wygodnie :)
  • 0

#8 MultiPerfumeria

MultiPerfumeria

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 160 postów

Napisano 13 kwiecień 2010 - 17:18

Kiedyś obawiałam się zakupów przez internet,ale teraz wiem że zupełnie bezpodstawnie. Wystarczy znac swój rozmiar,a w przypadku jeśli nawet coś okaże się za duże lub za mało,to zawsze możemy wymienic.
Cenowo wychodzi dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych.
  • 0

#9 xtreme

xtreme

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 10:20

Na pewno jest tak, że ubrania kupowane w sieci są dużo tańsze od tych ze sklepów stacjonarnych. Poza tym można znaleźć naprawdę dużo perełek, których na mieście nie ma. Osobiście bardzo często robię takie zakupy, bardziej mi się to opłaca przede wszystkim. Można naprawdę niepowtarzalne rzeczy w sieci znaleźć, no ale poklikać trochę trzeba, nie da się ukryć.
  • 0

#10 szlachetna

szlachetna

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 15:10

zdarza mi się kupować na allegro, ale rzadko, tak to h&m, zara, willas, sportowe ubrania to w reeboku, ale chodzę w nich też na co dzień, więc na jedno wychodzi:)
  • 0

#11 Kina14

Kina14

mała maruda. ;]

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 15:17

Mi również zdarza się kupować na Allegro, ale staram się robić to jak najrzadziej. ;]
Zazwyczaj kupuję w H&M, C&A, New Yorker, Tally Weijl :)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 CałaOna

CałaOna

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 450 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 15:36

Ja w lumpexie. I zazwyczaj lepiej wygladam niz te co sie ubierają w galeriach ;)
  • 0

#13 Kahlua

Kahlua

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 167 postów

Napisano 20 kwiecień 2010 - 12:13

Ja pół na pół: raz sklepy raz internet. Najbardziej lubię przymierzyć w sklepie a zamówić w internecie, bo jest taniej. Sportowe buty na przykład kupuję tylko przez internet. Wiem jakie rozmiary mam w reeboku, w nike, więc to zawsze kwestia tylko wyboru modelu. A ja się ubieram sportowo więc to cenne. W internecie za sportowe ciuchy płaci się znacznie mniej niż w salonach formowych. Ale unikam aukcji. Celuję raczej w sklepy. Najbardziej mi przypadł do gustu tanisport.pl, jest serio tani;)
  • 0

#14 Verkam

Verkam

walking contradiction

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1562 postów

Napisano 24 kwiecień 2010 - 17:57

Na internecie jakoś nie kupuję, a poza nim to różnie, praktycznie wszędzie gdzie mozna dostać ubrania.
  • 0

#15 Natak

Natak

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 24 kwiecień 2010 - 20:18

h&m, pull&bear, bershka, stradivarius, zara, springfield <- to moje ulubione :D
  • 0

#16 brytfanna

brytfanna

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów

Napisano 27 kwiecień 2010 - 09:54

Czasami kupuje przez internet na przykład na allegro, ale różnie bywa, niedawno kupiłam kurtkę, wymiary były dokładnie takie jak mojej starej kurtki a okazała się za mała i niewygodna, tak że zawsze jest ryzyko nawet jak się dokładnie sprawdzi wymiary
wole jednak kupować w zwykłych sklepach gdzie mogę przymierzyć i zobaczyć jak wyglądami i jak się czuję w danym ciuchu
Jeśli chodzi o sklepy to nie mam jakiś wybranych, po prostu idę ulicą i jak mi się spodoba coś na wystawie wchodzę i przeglądam :)
  • 0

#17 myszkamiki3103

myszkamiki3103

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 358 postów

Napisano 27 kwiecień 2010 - 10:04

wiesz to, gdzie ja robię zakupy w dużym stopniu zależy od tego, czego tak naprawdę potrzebuję, Bo jeśli np. potrzebuję szpilek, czy jakichś eleganckich rzeczy to najczęściej kupuję w sklepach, które mają taki asortyment. Ale raczej rzadko ubieram się elegancko. Dużo częściej klupuję ubrania sportowe i najczęściej jak czegoś potrzebuję zaglądam do sklepu tanisport.pl , o którym już tutaj była mowa. Mają naprawdę bardzo duży wybór i niskie ceny. Więc warto jest tam robić zakupy.
  • 0

#18 pink sky

pink sky

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisano 29 kwiecień 2010 - 10:44

ja ubieram siebie w H&M,hausie,cubus i jeszcze w paru innych to zalezy co w jakim sklepi mi sie spodoba
  • 0

#19 mis231

mis231

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 30 kwiecień 2010 - 10:28

Ja coraz częściej robie zakupy przez internet i wydaje mi się że przyszłość należy właśnie do sklepów internetowych. Jeśli chodzi o problem z rozmiarówką to najczęściej produkt jest dokładnie opisany. Nawet jeśli nie trafimy z rozmiarówka to można zawsze wymienić w ciągu 10 dni.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Irving

Irving

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 202 postów

Napisano 30 kwiecień 2010 - 21:15

H&M , C&A , Zara, Atmosphere, Bershka, New York , Foot Locker, Vero Moda i wiele, wiele innych...(:
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0