Szybak i tania regeneracja włosów

wielmorznik

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2010
Posty
74
Punkty reakcji
2
Witam wszystkich posiadam niedługie włosy które mi się kręcą ale wydaje mi się że są trochę zniszczone przez suszarkę kupiłem coś takiego jak mgiełka do włosów myję drogim szamponem fructis regeneracja przez ok miesiąc co dalej ??
 

izusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
228
Punkty reakcji
0
Może wypróbuj jakieś ampułki do włosów, ja stosowałam Radical i kondycja włosów bardzo się poprawiła. Przestały nadmiernie wypadać, po czesaniu na szczotce nie zostają żadne włosy. Ampułki kosztują ok. 30 zł, można je kupić w aptece, ale także w sklepie zielarskim.
 
A

AlwaysOnlyYour

Guest
A tam moim zdaniem żaden drogi szampn nie jest dobry ja myje szamponem radical do włosów zniszczonych jest on za 6zł. w rosmanie i moje włosy są o niebo lepsze do tego ma odżywke za 5zł.
Global Cosmed - Malwa Pollena i włosy są znacznie lepsze mniej wypadają a zniszczone miałam strasznie a teraz nic już a co do mgiełki ale też z radical jest znacznie lepsza niż z tych drogich marek, może troche nie za bardzo pachnie ale efekt za tojest i to w moim przypadku w 100% ;) więc naprawdę polecam ;)
Pozdrawiam ;)
 

aska_joaska

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
właśnie Radical zbiera same pozytywne opinie, więc może faktycznie warto. ja poki co jestem na etapie, robienia masek z olejkiem rycynowym, do tego maska z Waxa z miodem
32709.jpg
i maska Gloria (dostępna w Auchan i na allegro)
glo_d.jpg

do tego mam jeszcze regenerującą maskę zBIOCARE'u
trochę tego nazbierałam, nie używam oczywiscie wszystkiego na raz. olejek trzymam na głowie pod recznikiem godzine do połtorej, pozostałe maski również. Gloria w połaczeniu z biocarem zdziałała wręcz cuda, takich efektów się aż nie spodziewałam, po jednym uzyciu.
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Szczerze mówiąc nie kupowałbym tego na allegro,ale najważniejsze że przynosi skutek. A jak ten olejek rycynowy?? Pomógł??
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Przed suszeniem u żywaj odżywek chroniących przed wysoką temperaturą i tak samo przed prostowniam jeśli prostujesz.
I jedź witaminy i minerały, dobrze się odżywiaj :D
 
Do góry