Jakie buty dla nastolatka?

Luqu

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Tak jak w tytule. Jakie buty dla nastolatka? Lepiej białe czy czarne?
Oczywiście jakieś sportowe tego typu:
Nike-316432114-Vandal Low-1-l.jpg
 

marcink15

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
66
Punkty reakcji
1
z mojego doświadczenia przez okres jesienno-zimowy nosze czarne buty a wiosną i latem białe ;)
 

Small_HeaD

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
264
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
R-ce
Zapoznaj się z postami niżej dużo tam jest na temat butów. Bierz takie które Tobie się podobają :) Pozdrawiam
 

dawid2000x1

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
234
Punkty reakcji
1
Dyzu wybór..
nike isolate, vanadl, capri, finstar
i cała reszta butów.. wystarczy wpisac na allegro hi, low, oldschool i masz ogromny wybór:)
Co do koloru to ja wolę białe buty, ale jak wiadomo szybko się brudzą i szybciej widać zyżycie.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
User powyżej wyjął mi zdanie z ust. Zdecydowanie buty białe.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Tanie ;-) Ale faktycznie wystarczające. Moim zdaniem buty mają być przede wszystkim wygodne, ale też muszą ładnie wyglądać.
Nie ma za to sensu kupowanie obuwia strasznie taniego bo może się okazać, że się rozleci po kilku tygodniach noszenia, będzie przemakało i ogólnie - żadna przyjemność.
 
B

bajderman

Guest
I takie dokładnie są. Można kupować cudowne markowe buty za kilka stówek, albo fajne buty za kilka dyszek. Ja wybieram to drugie, tym bardziej, że poza napisem nie widzę wyższości tym droższych. A wy widzicie? No chyba że dla szpanu.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Niektórzy żeby chodzić w danych butach muszą widzieć konkretny napis. Jeśli nie widać żadnego napisu, to automatycznie z obuwia rezygnują.
Śmiejcie się, ale wielu bogatych tak ma. Przecież trzeba się pokazać, co nie?
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Ja jestem fanem adidasa, więc pewnie bym zaproponował zx np. takie

Adidas-Originals-ZX750-Shoes-Blue-White-Red---00-4612-2.jpg
 
B

bajderman

Guest
Frozen - ale bez jaj, nazwa nie decyduje o wszystkim. Buty tak samo wysokiej jakości można kupić za znacznie mniejszą kasę.
A po co ta nazwa. Te buty merg, które pokazałem, kosztują kilka dyszek, tak na prawdę - śmieszne grosze, prawda?
 

4Football

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Pamiętajmy,że sama nazwa to jedno natomiast jakość i solidność butów,ich wykonanie to już osobna kwestia. Nie warto sugerować się samą nazwą bo można sie potem niemiło rozczarować:)
 
Do góry