Alergia

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Ja od jakiś 5 lat mam alergie...Głównie na pyłki, trawy ...ale ostatnio zaraz jak się obudze, leje mi się z powiek i oczy są pełne czerwonego barwniku :/...
...Chodziłem przez jakiś rok do alergologa...Czy byly jakieś pozytywne rezultaty po tych wizytach...owszem...kobieta wciskala mi sterydy...dziwilem, się...przecież ja nie jem tak długo a na wadze...ciągle mi przybywa...Zrezygnowałem z tego lekarstwa i udawałem, że je zarzywam...Teraz już od jakiegoś czasu...nie chodze nigdzie...Walczę...z tym metodą naturalna...Okłady odczasu do czasu Alertec i nic więcej...
A wy jak walczycie z alergią...Czy komuś udało sie ją pokonać ??
Pozdrawiam :)
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
och...ja mam straszną alergię. Prawie na wszystko. Jest tego tak dużo,że nie chce mi się nawet wyliczać. Normalnie ( w miare...bo ja nigdy nie jestem normalna ) funkcjonuję tylko dzięki Zyrtecowi. Zyrtec to lek dla alergików. Ale on jest chyba na receptę...
 

KoB!eTa_DeMoLkA

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Katowice
czy, aby to napewno ten dział? :niepewny: mniejsza z tym :p ja miałam alergie na sierść i pyłki , naszczęście z wiekiem mi przeszło :)
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
czy, aby to napewno ten dział? :niepewny: mniejsza z tym :p ja miałam alergie na sierść i pyłki , naszczęście z wiekiem mi przeszło :)
Hmm...a gdzie proponujesz to zamieścić...bo mi jakoś rzaden inny dział nie pasuje...:)
...
Mówisz, że przeszło...Mi w tym roku też tak się wydawało...ale cóź...alergia powróciła.
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Mam alergie, ale nie aż tak uciążliwą.Wystarczy że raz na pare dni wezme allertec.W zimie nawet rzadziej.Nie wiem czy to prawda, ale gdzieś czytałem że alergik powinien mieć w pokoju jak najbardziej puszysty dywan z tworzywa sztucznego.Podobno przyciąga on kurz i mniej go jest w powietrzu.
 

wilczurzyca

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Troche mi sie to z dywanem dziwne wydaje, bo jednak ten kurz by tam siedział i trudno by go była "wykurzyć" i chyba tez by uczulał. Ale może i masz racje.
Dla lekkich alergików polecam wapno 2 razy dziennie. Takie zwykłe rozpuszczalne. Mi troszke pomaga:)
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Ja jestem alergiczką traw i takich tam.
Zażywam Allertec,
do oczu Polcrom , a
do nosa Buderhin,
wdychawkę Flixoside.

Najbardziej dokucza mi swędzenie oczu, głównie z tej przyczyny nawet gdy idę na imprezę nie mogę się pomalować. Ehh , a tak to nie narzekam (powiedzmy)
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Hyh... Ja mam dobrze...
Ale mój tata ma na pyłki i roztocza xP
Kiiiiicha... W sęsie dosłownym a psik x)
A mama ostatnio po jakichs lekach dostała pokrzywki i ją swędzi i nie pomaga nic...
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
no w sumie do tego działu pasuje ten temat najlepiej :p dasz rade, może kiedyś minie.... tak jak mi ;)
Mam taka nadzieje...bo z deka mnie to zaczyna wkurzać :]
Podobno jak się jest alergikiem to można do woja nie iść, czy nie ?
Choć w sumie, ja i tak zamierzam iść na studia :)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
stąd.
Moj brat to ma...i zawsze bierze te tabletki o których wspominałes...i nie wraca.
Mozesz isc na specjalnie szczypionki raz dziennie...
ponoc pomagaja...
moja kuzynka na nie chodzi. :)
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Zaczynam, chodzić w okularach...:D
Zobaczymy, czy coś one pomogą :)
...
Choć szczerze, to wątpie...
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
W okularach przeciwsłonecznych...by mniej przyjacieli wpadało mi do oka :p
 

KoB!eTa_DeMoLkA

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Katowice
dzisiaj widziałam pełno ludzi w okularach przeciwsłonecznych normalnie plaga :p nic nie dają? ehhh to ja nie mam pomysłu jak ci pomóc :(
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Mi oczy puchną .... uczulona ejstem na pyłki.... Ale zadko mi puchną dopiero 2 razy w zyci mi spuchły....
Moj tata tez tak ma :] Mam to po nim :D:
 

korcia

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja żyję z alergią na pyłki już od ponad dwóch latek i jest już jakaś poprawa!!!
Da się z tym żyć!!!Nie ma się czym przejmować!!!
Buziocki!!!
 
Do góry