Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Meble z internetu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 annnaaa

annnaaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 11 wrzesień 2012 - 09:15

moja kolezanka kupila meble przez internet do kawalerki ktora wynajmuje. Wyszlo sporo taniej niz w sklepie. Mozna tez poszukac jakis ciekawych inspiracji na stronach z aranzacjami. Zawsze to łatwiej i taniej samemu urzadzic mieskzanie. Ja chyba zdecyduje sie na jakies ciemne meble i turkusowe dodatki. Jasne pastelowe zaslony i ciemniejsze dodtaki (turkus) nie wiem tylko czy przez internet kupie wszystko czy jednak czeka mnie maraton po sklepach. Poki co tu http://www.urzadzamy.pl/salon/ widzialam swietne pomysly i jestem w trakcie przegladania. Moze sie w koncu na cos zdecyduje

Użytkownik annnaaa edytował ten post 11 wrzesień 2012 - 09:17

• 0

#42 Guest_Fafarafa_pl_*

Guest_Fafarafa_pl_*
  • Goście

Napisano 21 październik 2012 - 12:03

Podstawa to znaleźć dobry i godny zaufania sklep interentowy,czyli taki kóry ma jak najwięcej pozytywnych opinii,komentarzy. Wtedy naprawdę nie mamy się czego obawiać.
  • 0

#43 aniag1

aniag1

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 24 październik 2012 - 00:19

Nie ufałbym sklepom internetowym meblowym. Takie coś powinno się kupować osobićsie
  • 0

#44 Guest_natulka123_*

Guest_natulka123_*
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2012 - 13:04

Dlaczego? Ja się nie zgodzę. Szczerze mówiąc kupując w sklepie też często oglądasz meble w katalogach, a nie na żywo, bo przecież w sklepie nie mieści się cały asortyment. A sklepy w internecie mają to do tego , że są tańsze. Ja w ten sposób znalazłam bardzo dobrego producenta tanich mebli drewnianych . Raz miałam łózko z Jyska, teraz mam ze sklepu internetowego. Z jyska łóżko było droższe i wytrzymało tylko 3 lata, bo całe ożebrowanie, do tego rama popękały. Ze sklepu online mam już od roku i nic się nie dzieje.
  • 0

#45 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 976 postów

Napisano 19 styczeń 2013 - 15:35

A co byście powiedzieli na takie ? Ja zakochałam się ostatnio w drewnianych meblach i oglądam je wszędzie nie mogąc się doczekać wymiany tych starych!
  • 0

#46 raudex

raudex

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 176 postów

Napisano 19 styczeń 2013 - 22:06

szału nie ma
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#47 lolekk1

lolekk1

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 styczeń 2013 - 23:43

Chyba bym się nie odważył zamówić mebli przez neta...
  • 0

#48 Karolek22

Karolek22

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 16:17

A ja tam się odważyłem i muszę powiedzieć, że jest prościej, taniej i szybciej niż normalnie. Kupowałem biurko w tym sklepie. Towar przysłali szybko, wszystko zgadza się z opisem, no i zaoszczędziłem trochę grosza, bo u mnie w mieście podobne biurka chodzą o wiele drożej.
  • 0

#49 Guest_Ejan87_*

Guest_Ejan87_*
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 09:30

Pewnie, że tak. Kupowanie mebli przez neta to w tej chwili jak każdą rzecz :) sklepy mają swoich kurierów i jest to przewożone i zapakowane tak samo jak w czasie transportu z magazynu do sklepu :) a ceny są na prawdę niższa niż w niejednym sklepie w mieście, zwłaszcza takim mniejszym.

Użytkownik Ejan87 edytował ten post 02 luty 2013 - 09:32

• 0

#50 terra_nova

terra_nova

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 07 luty 2013 - 12:40

ja przełamałam pierwsze lody już jakiś czas temu jeśli chodzi o zakupy przez internet :) powiem szczerze, że zawsze kupowałam w takim normalnym sklepie, który był ulice obok i funkcjonował ze 20 lat w tym samym miejscu, ale jakiś czas temu zaczepili karteczkę, że likwidują sklep i zapraszają do swojego nowego sklepu www - miłe zdziweczko bo nie dośc że firma znana to i większy asortyment dostępny do wyboru.
Fajnie pomyśleli. W sumie koszt utrzymania teraz dużego salonu o sporym metrażu gdzieś w centrum to nie przelewki... a internecik dla przedsiębiorcy to całkiem fajna perspektywa i koszty mniejsze, a klientela nie tylko lokalna
polecam! to ich adres http://sklepmeble.babilec.pl/
  • 0

#51 Moni_czka

Moni_czka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 luty 2013 - 10:54

Moi rodzice ostatnio się odważyli zakupić wielki stół przez internet. Nie nie zawiedliśmy się. po pierwsze dlatego że stół był na 12 osób, po drugie dlatego, że mogliśmy sobie dobrać kolor pod resztę mebli (wybarwienie orzech) oraz dobrać pasujące nam krzesła i tabicerkę do nich. A najlepsze było to, że stół zamówiliśmy bodajże 12 grudnia i przyszedł w czwartek przed świętami.
Także ja jestem za zakupami przez Internet, bo szukaliśmy takiego stołu dosyć długo i wybór w tradycyjnych sklepach jest ograniczony, no i cena konkurencyjna. stół firmy Sandow z Opola. Ja będę u rodziców to może jakieś foto wrzuce. Fajne mają te stoły, duży wybór.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#52 luomo

luomo

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 335 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 11:06

ja tam nie mam nic przeciwko temu, żeby kupować meble przez Internet. Powiem więcej to jest całkiem ciekawe rozwiązanie, bo jednak jakby nie było oszczędza się mnóstwo czasu, no i można też znaleźć coś wyjątkowego i oryginalnego, czego nie da się w znaleźć w każdym sklepie. Mnie się bardzo podobają rzeczy, które są w ofercie tego skelpu http://www.dutchhouse.pl/  oryginalne, nowoczesne, designerskie.

• 0

#53 myszkamiki3103

myszkamiki3103

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 358 postów

Napisano 07 maj 2013 - 09:51

ja też nie mam nic przeciwko temu, żeby kupować przez neta, powiem więcej można w sklepach internetowych znaleźć prawdziwe cudeńka, jak na przykład tutaj http://www.wobeline.pl/

zakochałam się w tych meblach i dodatkach.

• 0

#54 rebeka306

rebeka306

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 10:50

To prawda a w dodatku w sieci mozna zdecydowanie wiecej przejrzec i nie przepłacic, bo jednak duzo łatwiej jest sie poruszac w porownaniu z chodzeniem po sklepach stacjonarnych. Tutaj w salonach agata https://www.agatameble.pl/promocje maja nawet dedykowana zakładkę poswiecona promocjom na rozny asortyment od garnkoow jak widac po konkretne modele łożek i calych kolekcji. Rabaty tez rozne w zaleznosci od terminow, wiec warto koczowacbo mozna wyhaczyc niezle perełki

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#55 Sandra112

Sandra112

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 05 marzec 2019 - 20:18

Konkretny sklep z konkretnymi meblami w sieci to EDINOS DOABROWA GORNICZA Solidne. Idealna jakość. Rosądna cena.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0