Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Meble z internetu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Kahlua

Kahlua

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 167 postów

Napisano 08 marzec 2010 - 15:38

Czy zamawiacie meble przez internet? Ja sobie zaczęłam wyszukiwać sklepy meblowe, po tym jak ostatnio szukałam komody i żadna mi się nie spodobała...Sklepy internetowe tymczasem mają całkiem sensowną ofertę, niejednokrotnie meble są znacznie tańsze i oryginalniejsze niż w sieciówkach. Znacie jakieś sprawdzone sklepy? Prześlijcie namiary.
  • 0

#2 Val

Val

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 402 postów

Napisano 16 marzec 2010 - 13:45

Wiesz co, to nie jest tak, że w sklepach stacjonarnych nie ma fajnych mebli, bo są. Jednak kupując w internecie jest znacznie taniej. Moja sąsiadka ostatnio robiła remont całego mieszkania i mówiła, że dokładnie wszystko (no, pomijając farby do ścian) kupiła przez internet i dzięki temu zaoszczędziła bardzo dużo pieniędzy. Można więc w sklepie stacjonarnym wybrać sobie interesujący nas mebel, a później albo dotrzeć jakoś do producenta, albo zamówić w sklepie internetowym. Ja np. swoje łóżko znalazłam gdzieś w katalogu i kupiłam je później w sklepie multizakupy.pl. Wyszło nieco taniej i z dostawą do domu.
  • 0

#3 Guest_papryka9_*

Guest_papryka9_*
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 13:54

Z typowo meblowych sklepów internetowych nie korzystałam,ale bardzo ładne meble można kupić na multizakupy.pl a przy okazji można tam znaleźć mnóstwo innych potrzebnych rzeczy do domu takie jak wanna, kafelki:) Ogromnym plusem robienia zakupów w necie jest to,że można zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy
  • 0

#4 myszkamiki3103

myszkamiki3103

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 358 postów

Napisano 16 marzec 2010 - 15:00

Wiesz ja nie mam żadnego problemu z tym, żeby zamawiać różne rzeczy przez internet, przynajmniej dzięki takim zakupom oszczędzam czas i pieniądze.
A jeśli chodzi o meble z internetu, to mnie bardzo podobają się meble, które można kupić na esmebel.com. Są drewniane, proste i klasyczne, dzięki temu pasują do każdego wnętrza. A i jeszcze jak za takie dobre meble nie płaci się zbyt dużo, bo w tym sklepie nie ma marży sklepowej.
  • 0

#5 Aandziula

Aandziula

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 marzec 2010 - 18:58

ja tez zamierzam i szukam jakigoś zaufanego sklepu...
  • 0

#6 gugus

gugus

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 25 marzec 2010 - 14:48

Hmmm Interesuje mnie fornir krajowy w kontekście mebli kuchennych. Co sądzicie o fornirze? Z jakiego drewno jest najtrwalszy?
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 pis en lof

pis en lof

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 243 postów

Napisano 30 kwiecień 2010 - 14:29

meble z internetu? Dlaczego nie.
O wiele łatwiej sie w taki sposób robi zakupy, a poza tym nie trzeba latac po sklepach jak swir i oglądać.
Zdecydowanie bardziej odpowiada mi komfort siedzenia w domu przed stronka myin.pl, klikania, jedzenia kolacji i wyszukiwania odpowiednich krzeseł do ajdalni, czy półki pod książki :)
  • 0

#8 ko-rnik

ko-rnik

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 maj 2010 - 08:55

Czy zamawiacie meble przez internet? Ja sobie zaczęłam wyszukiwać sklepy meblowe, po tym jak ostatnio szukałam komody i żadna mi się nie spodobała...Sklepy internetowe tymczasem mają całkiem sensowną ofertę, niejednokrotnie meble są znacznie tańsze i oryginalniejsze niż w sieciówkach. Znacie jakieś sprawdzone sklepy? Prześlijcie namiary.

Zakupy mebli, sprzętu AGD jest dużo wygodniejsze w domu można spokojnie porównać oferty i podjąć decyzje. Zawsze też można zapytać na forum czy ktoś już korzystał z takiego to a takiego sklepu.

#9 backspace

backspace

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 680 postów

Napisano 07 maj 2010 - 15:20

Ja niedawno trafiłem na myin.pl i teraz chyba tam będę częściej zaglądał. Mają nie tylko meble, ale i ciekawe akcesoria na przykład do kuchni. Meble też mają bardzo dizajnerskie i takie do nowoczesnego mieszkania. A mi się akurat taki styl bardzo podoba.
  • 0

#10 Guest_wadllo_*

Guest_wadllo_*
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 19:55

Wydaję mi się że najlepiej przejrzeć oferty producentów na stronach internetowych, wybrać interesujące meble, dopytać się szczegółów, ale myślę że warto obejrzeć mebel na żywo, przetestować, doradzić się. Jeżeli ktoś jest z okolic Kalwarii Zebrzydowskiej oraz śląska(Katowice) i małopolski(Kraków). Serdecznie zapraszam na stronę www.meble-kalwaria.pl Polecam: narożniki, sofy, wersalki, tapczany, krzesła, stoły, sypialnie. Wszystko na wymiar, w dowolnym kolorze oraz konfiguracji.
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
  • 0

#11 luomo

luomo

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 335 postów

Napisano 14 czerwiec 2010 - 11:57

też nie miałbym większych problemów i oporów, żeby zamawiać meble przez internet. w końcu w sklepach internetowcy można kupić bardzo fajne rzeczy i do tego taniej. Ktos przede mną wspominał o sklepie esmebel.com i przyznam, że ten sklep bardzo mi się podoba, nie tylko ze względu na asortyment i wysoką jakość mebli, ale też ze względu na to, że w tym sklepie nie ma marży więc nie tylko oszczędzamy czas, ale też pieniądze;)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Moogle

Moogle

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 273 postów

Napisano 25 czerwiec 2010 - 11:36

Sam kupowałem meble przez internet, tylko że szukaliśmy z żoną mebli z litego drewna (polecam swoją drogą), w naszej okolicy nie do kupienia w sklepach stacjinarnych. Kupując w sieci masz: po pierwsze większy wybór, po drugie TANIEJ - często znacznie za te same produkty. Co do sprawdzonych sklepów to tak jak wspomniałem, kupowałem w : http://www.urokdrewna.pl/ - nie mogę złego słowa powiedzieć a wręcz muszę pochwalić.
Jeszcze parę rad: kupując przez Internet (i nie tylko) zwróć uwagę na: sposób skręcania; lepiej śruby i kołki – można skręcać i rozkręcać wiele razy (unikaj zaczepów po pewnym czasie skrzypienie), czy meble są bezsęczne (sęki psują wygląd a po czasie meble mogą pękać w tych miejscach , dostępność – czasami zbyt długi okres oczekiwania (brak produktu w magazynie), sposób lakierowania (optymalnie 3 krotne lakierowanie natryskowe). Warto też zwrócić uwagę kupując np łóżko (tak było w naszym przypadku) czy cena zawiera stelaż – czasami dodatkowo płatny.
  • 0

#13 lemianka

lemianka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 sierpień 2010 - 10:42

tutaj sa rozne, rowniez na wymiar
http://meble-wyposaz...ta-mazowieckie/
  • 0

#14 Peach

Peach

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 148 postów

Napisano 07 sierpień 2010 - 13:22

Też polecam wspomniany wcześniej sklep Urokdrewna.pl , można tanio kupić fajne mebelki tam.
  • 0

#15 Guest_compton_style_*

Guest_compton_style_*
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 13:43

A znacie myin.pl ? Strona z oryginalnymi, stylowymi i, jak określa moja siostra, dezajnerskimi meblami. Mają także mnóstwo dodatków, ozdób, świeczników, dekoracji i tym podobnych. Mnie to mało interesuje, ale patrząc siostrze przez ramię, muszę przyznać, że mają całkiem pomysłowe te mebelki.
  • 0

#16 natalia1986

natalia1986

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 221 postów

Napisano 14 marzec 2011 - 10:35

Kupowanie mebli przez internet wygląda praktycznie tak samo jak w sklepach stacjonarnych. W salonach meblowych zwykle też "na stanie" jest powiedzmy jeden komplet mebli a resztę zamawia się przecież z katalogu. Więc równie dobrze można zamawiać w necie. Moja siostra ostatnio tak urządziła pokój dziecięcy. Meble zamawiała z esmebel.com a tapetę na ścianę wyszperała na jakieś aukcji. Wyszło cudownie.
  • 0

#17 tweetasek

tweetasek

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1369 postów

Napisano 25 marzec 2011 - 12:24

Ja kupowałam meble przez allegro ze sklepu MEBLINE i byłam zadowolona. Szybko, sprawnie i bezproblemowo.
  • 0

#18 rumsztyk

rumsztyk

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 182 postów

Napisano 11 kwiecień 2011 - 11:38

Dla szukających łóżek piętrowych: znalazłem świetny sklep: lozkapietrowe.com - duży wybór, dobre ceny, ale przede wszystkim solidne i bezpieczne wyroby. Warto poczytać opinie na ich stronie internetowej.
  • 0

#19 przemoboss

przemoboss

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 181 postów

Napisano 15 kwiecień 2011 - 08:04

W dzisiejszych czasach wszystko można kupić przez internet. Mój znajomy zaczął budować dom i materiały budowlane też kupił przez internet w sklepie
www.sklep.xella.pl
. Teraz właśnie się ogląda za meblami i jak mi mówił to część też zamierza kupić w necie.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 sepultura

sepultura

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 157 postów

Napisano 17 kwiecień 2011 - 12:39

Szukanie mebli w Internecie to na pewno duża oszczędność czasu. Ja np. całą wieczność szukałam odpowiedniej sofy do mojego salonu. Chciałam, żeby była ze skóry i w stylu nowoczesnym, najlepiej w kolorze łososiowym. Wymagania spore i niestety żaden sklep stacjonarny im nie sprostał. No ale na arismebel.pl w końcu znalazłam tę wymarzoną sofę. Teraz przy kolejnym remoncie na pewno również będę mebli szukać w Internecie.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0