Torebki

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
ja uwielbiam duze torby a wogole to jestem fanka wszelakich torebek mam ich troche a ich grono powiekszy sie niedlugo o nastepna :p
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Ja nie lubie za dużych, ale małych też nie bo nie moge nic zmieścić.
Najlepsze są średnie :]
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja lubie male i duze jezeli juz mowa o torebkach :p ale wole plecak
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
:yahoo: dobrze wiedzieć że nie jestem sama mam mase torebek można powiedzieć że jestem maniaczką torebek uwielbiam je właściwie to kocham . Ale jeste jedna przeszkoda moja mama cały czas na mnie krzyczy ze mam ich za dużo i wogóle. Czasami myśle że ja nie jestem podobna do mojej mamy bo ja coś lubie ale ona tego nie lubi więco po kim odziedziczyłam tem jedyna miłość w życiu. :D
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Ja myślę, że ona nie lubi, gdyż wydajesz jej (?) (swoje) pieniądze na torebki :D Moja matka też krzyczy kiedy kupuję sobie kolejną parę butów, a chodzę przez pół roku w jednej parze spodni :p
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
u mnie to zalezy od okazji. do szkoły mam duuużą torbę, w której i tak ciagle brakuje mi miejsca :p a jak gdzieś wychodzę to mam mniejsze torebki. Właściwie to mam niewiele torebek, ale nie dlatego, że nie chcę wiecej, tylko dlatego, że chyba zbyt wybredna jestem i prawie żadna mi się nie podoba :p Teraz mam ochotę sprawic sobie kolejną, więc się rozglądam po sklepach,ale zanim coś ciekawego znajdę to trochę potrwa. Ostatnio zauważylam u siebie manie kupowania torebek, pasków i innych dodatków ;)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
najlepsze to takie torby jak moja kumpela nosi w szkole. Mala ale zmiesci tam dwie ksiazki od angola A4 format i wszystko co podreczne :D tylko jak ona to tam ma wlozone to ja juz nie wiem :p
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Ech KeRiO ja Ci wytłumacze jak - KOBIETY SĄ LEPSZE WE WSZYSTKIM - to normalka potrafi to wszystko zmieścić
A wracając do tematu...- średnie :p
 

Attachments

  • reszta.jpg
    reszta.jpg
    3,4 KB · Wyświetleń: 48

Komondor

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląsk...
Hmmm... ja tam nie przepadam z torebkami, chociaż mam jedna średniej wielkości no i oczywiście noszona przez ramię... innych sobie nie wyobrażam...

Ale wolę plecaki tak jak Karolina
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
ja też długo nie lubilam toreb i torebek, chyba prawie do końca liceum nosilam plecak, bo wtedy tak mi było wygodniej. Teraz uwielbiam przeróżne torby i duże, i małe. Zawsze jednak są raczej w sportowym stylu, czyli takim, który do mnie pasuje. Bardzo eleganckich ciuchów, ani tym bardziej szpilek nie noszę. A przecież torba musi pasować do całości :) najfajniejsze są chyba w trollu i diverse (ale tutaj nie wszystkie, bo pół miasta takie ma :/, kupiłam w tym sklepie jedną i jak na razie oprócz mnie widzialam tylko jedną dziewczynę z taką :) )
niestety nie mogę sie pochwalić jaką mam torbę, gdyz nie potrafię skopiować zdjęcia ze stronki :p
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Ja lubie duże jak i de na zakupy lub do miasta z przyjaciólmi. Do szkoły mam wielka torbiche z semi line. Tauts mi ja wybrał na stacji bp za punkty. A do kosciola czy na jakies imieninki mam malutka czarna elegnacka
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
u mnie to zalezy od okazji. do szkoły mam duuużą torbę, w której i tak ciagle brakuje mi miejsca :p a jak gdzieś wychodzę to mam mniejsze torebki. Właściwie to mam niewiele torebek, ale nie dlatego, że nie chcę wiecej, tylko dlatego, że chyba zbyt wybredna jestem i prawie żadna mi się nie podoba :p Teraz mam ochotę sprawic sobie kolejną, więc się rozglądam po sklepach,ale zanim coś ciekawego znajdę to trochę potrwa. Ostatnio zauważylam u siebie manie kupowania torebek, pasków i innych dodatków ;)


ewa85 ja tez mam zamiar jakas sobie sprawic to moze razem sie umowimy na torebkowe zakupy ;) no bo ty lodz i ja lodz
 

mizia_kizia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Ja lubie duze torby na jedno ramie takie do ktorych tez mozna pare ksiazek schowac czy zeszytow do budy! Mam tez 2 mniejsze jedna czarna a druga brazowa! Ta czarna to taka elegancka a brazowa tez ale mozna ja ubrac rowniez do dzinsow:)!
Pozdrawiam :) :*

Ja tam wole duże, bo moje wszystkie ciuchy sie tam zmieszczą ;P


hehe mi nawet duuza torba turystyczna nie starczy na wszystkie ciuchy!
zawsze mam problem co zabrac ze soba jak gdzies jade na wakacje! wiekszosci jade nad morze wiec biore same letnie ciuszki i pare dlugich na wieczory chlodniejsze:) !
Buziaki :*
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja lubie w sumie wszystkie, zalezy od okazji. Szalu torebkowego nie mam :) Z reka na sercu mam jedna torebke na wyjscia takie jak wesele, studniowka itp, i nie zamienie jej na zadna inna bo jest bardzo malutka a jakims cudem wszystko co potrzebne sie w niej miesci :) A druga mam taka z ktora chodze do szkoly jest taka nawet spora, z Top Secret zielona w paski tez jej na nic nie zamienie ale chyba bede musiala zakupic sobie nowa bo ta sie rwie powolutku... :(
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Własnie, ciekawe ile ja mam torebek. Poszłabym policzyc ale nie chce mi sie wstawac.
Mam kilka torebek zrobionych przez babcie i mame na drutach albo na szydelku, mam dosc duzo torebek ze sklepow, ale mam tez taka szmaciana z ciucholandu z takim wielkim fajnym słoniem ;] duzo ich jest, i jeden plecak taki czerwony, troche zniszczony z naszywkami i spinaczami kolorowymi :D Lubie takie rzeczy :)
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
klapka_m_braz_6.jpg
BeadedBagLarge.jpg
beaded-bag.jpg


ja lubie takie trorebki zwąłszcza ta pierwsza jest fajna mam bardzo podobną tylko brazowa ogólnie t omam chyba 12 torebek :)
 
Do góry