Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Torebki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
391 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 SZYBECZKA85

SZYBECZKA85

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 286 postów

Napisano 03 czerwiec 2006 - 09:05

ja uwielbiam duze torby a wogole to jestem fanka wszelakich torebek mam ich troche a ich grono powiekszy sie niedlugo o nastepna :P

Użytkownik SZYBECZKA85 edytował ten post 03 czerwiec 2006 - 09:06

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 kizia_mizia

kizia_mizia

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2850 postów

Napisano 03 czerwiec 2006 - 09:07

Ja nie lubie za dużych, ale małych też nie bo nie moge nic zmieścić.
Najlepsze są średnie :]
  • 0

#3 Karolina

Karolina

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2878 postów

Napisano 03 czerwiec 2006 - 09:46

Ja lubie male i duze jezeli juz mowa o torebkach :P ale wole plecak
  • 0

#4 veleda

veleda

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3065 postów

Napisano 03 czerwiec 2006 - 11:38

Duże. Najlepiej o wymiarach średniej walizki :D
  • 0

#5 Tigrunia

Tigrunia

Anastazja

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 923 postów

Napisano 03 czerwiec 2006 - 11:52

:yahoo: dobrze wiedzieć że nie jestem sama mam mase torebek można powiedzieć że jestem maniaczką torebek uwielbiam je właściwie to kocham . Ale jeste jedna przeszkoda moja mama cały czas na mnie krzyczy ze mam ich za dużo i wogóle. Czasami myśle że ja nie jestem podobna do mojej mamy bo ja coś lubie ale ona tego nie lubi więco po kim odziedziczyłam tem jedyna miłość w życiu. :D
  • 0

#6 veleda

veleda

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3065 postów

Napisano 03 czerwiec 2006 - 11:55

Ja myślę, że ona nie lubi, gdyż wydajesz jej (?) (swoje) pieniądze na torebki :D Moja matka też krzyczy kiedy kupuję sobie kolejną parę butów, a chodzę przez pół roku w jednej parze spodni :P
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 ewa85

ewa85

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 335 postów

Napisano 03 czerwiec 2006 - 12:46

u mnie to zalezy od okazji. do szkoły mam duuużą torbę, w której i tak ciagle brakuje mi miejsca :P a jak gdzieś wychodzę to mam mniejsze torebki. Właściwie to mam niewiele torebek, ale nie dlatego, że nie chcę wiecej, tylko dlatego, że chyba zbyt wybredna jestem i prawie żadna mi się nie podoba :P Teraz mam ochotę sprawic sobie kolejną, więc się rozglądam po sklepach,ale zanim coś ciekawego znajdę to trochę potrwa. Ostatnio zauważylam u siebie manie kupowania torebek, pasków i innych dodatków ;)
  • 0

#8 Kerio

Kerio

Forumator

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7519 postów

Napisano 03 czerwiec 2006 - 13:32

najlepsze to takie torby jak moja kumpela nosi w szkole. Mala ale zmiesci tam dwie ksiazki od angola A4 format i wszystko co podreczne :D tylko jak ona to tam ma wlozone to ja juz nie wiem :P
  • 0

#9 shadie

shadie

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3621 postów

Napisano 03 czerwiec 2006 - 14:13

Ech KeRiO ja Ci wytłumacze jak - KOBIETY SĄ LEPSZE WE WSZYSTKIM - to normalka potrafi to wszystko zmieścić
A wracając do tematu...- średnie :P

Załączone pliki

• 0

#10 Leliśka

Leliśka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 255 postów

Napisano 03 czerwiec 2006 - 18:01

Ja tam wole duże, bo moje wszystkie ciuchy sie tam zmieszczą ;P
  • 0

#11 Komondor

Komondor

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 59 postów

Napisano 03 czerwiec 2006 - 23:04

Hmmm... ja tam nie przepadam z torebkami, chociaż mam jedna średniej wielkości no i oczywiście noszona przez ramię... innych sobie nie wyobrażam...

Ale wolę plecaki tak jak Karolina
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 saraaa

saraaa

SOS

• Użytkownik
  • PipPip
  • 418 postów

Napisano 03 czerwiec 2006 - 23:20

ja najbardziej lubie średnie takie w sam raz :)
  • 0

#13 ewa85

ewa85

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 335 postów

Napisano 04 czerwiec 2006 - 09:16

ja też długo nie lubilam toreb i torebek, chyba prawie do końca liceum nosilam plecak, bo wtedy tak mi było wygodniej. Teraz uwielbiam przeróżne torby i duże, i małe. Zawsze jednak są raczej w sportowym stylu, czyli takim, który do mnie pasuje. Bardzo eleganckich ciuchów, ani tym bardziej szpilek nie noszę. A przecież torba musi pasować do całości :) najfajniejsze są chyba w trollu i diverse (ale tutaj nie wszystkie, bo pół miasta takie ma :/, kupiłam w tym sklepie jedną i jak na razie oprócz mnie widzialam tylko jedną dziewczynę z taką :) )
niestety nie mogę sie pochwalić jaką mam torbę, gdyz nie potrafię skopiować zdjęcia ze stronki :P
  • 0

#14 kamila290

kamila290

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 94 postów

Napisano 04 czerwiec 2006 - 09:32

Ja lubie duże jak i de na zakupy lub do miasta z przyjaciólmi. Do szkoły mam wielka torbiche z semi line. Tauts mi ja wybrał na stacji bp za punkty. A do kosciola czy na jakies imieninki mam malutka czarna elegnacka
  • 0

#15 SZYBECZKA85

SZYBECZKA85

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 286 postów

Napisano 04 czerwiec 2006 - 09:48

u mnie to zalezy od okazji. do szkoły mam duuużą torbę, w której i tak ciagle brakuje mi miejsca :P a jak gdzieś wychodzę to mam mniejsze torebki. Właściwie to mam niewiele torebek, ale nie dlatego, że nie chcę wiecej, tylko dlatego, że chyba zbyt wybredna jestem i prawie żadna mi się nie podoba :P Teraz mam ochotę sprawic sobie kolejną, więc się rozglądam po sklepach,ale zanim coś ciekawego znajdę to trochę potrwa. Ostatnio zauważylam u siebie manie kupowania torebek, pasków i innych dodatków ;)

ewa85 ja tez mam zamiar jakas sobie sprawic to moze razem sie umowimy na torebkowe zakupy ;) no bo ty lodz i ja lodz

Użytkownik SZYBECZKA85 edytował ten post 04 czerwiec 2006 - 09:48

• 0

#16 mizia_kizia

mizia_kizia

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 186 postów

Napisano 04 czerwiec 2006 - 10:01

Ja lubie duze torby na jedno ramie takie do ktorych tez mozna pare ksiazek schowac czy zeszytow do budy! Mam tez 2 mniejsze jedna czarna a druga brazowa! Ta czarna to taka elegancka a brazowa tez ale mozna ja ubrac rowniez do dzinsow:)!
Pozdrawiam :) :*

Ja tam wole duże, bo moje wszystkie ciuchy sie tam zmieszczą ;P

hehe mi nawet duuza torba turystyczna nie starczy na wszystkie ciuchy!
zawsze mam problem co zabrac ze soba jak gdzies jade na wakacje! wiekszosci jade nad morze wiec biore same letnie ciuszki i pare dlugich na wieczory chlodniejsze:) !
Buziaki :*
  • 0

#17 Kocurekola

Kocurekola

Czarna Mamba

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3196 postów

Napisano 04 czerwiec 2006 - 10:18

Ja lubie w sumie wszystkie, zalezy od okazji. Szalu torebkowego nie mam :) Z reka na sercu mam jedna torebke na wyjscia takie jak wesele, studniowka itp, i nie zamienie jej na zadna inna bo jest bardzo malutka a jakims cudem wszystko co potrzebne sie w niej miesci :) A druga mam taka z ktora chodze do szkoly jest taka nawet spora, z Top Secret zielona w paski tez jej na nic nie zamienie ale chyba bede musiala zakupic sobie nowa bo ta sie rwie powolutku... :(

Użytkownik Kocurekola edytował ten post 04 czerwiec 2006 - 10:19

• 0

#18 caramella

caramella

|wredotka|

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2466 postów

Napisano 04 czerwiec 2006 - 10:38

ja lubie duże torby :P
mam ich niemało i ciągle chce więcej :D
  • 0

#19 Jagódka

Jagódka

Power of flower :)

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 614 postów

Napisano 04 czerwiec 2006 - 10:52

Własnie, ciekawe ile ja mam torebek. Poszłabym policzyc ale nie chce mi sie wstawac.
Mam kilka torebek zrobionych przez babcie i mame na drutach albo na szydelku, mam dosc duzo torebek ze sklepow, ale mam tez taka szmaciana z ciucholandu z takim wielkim fajnym słoniem ;] duzo ich jest, i jeden plecak taki czerwony, troche zniszczony z naszywkami i spinaczami kolorowymi :D Lubie takie rzeczy :)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 KUBUŚ PUCHATKEK

KUBUŚ PUCHATKEK

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 474 postów

Napisano 04 czerwiec 2006 - 12:36

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

ja lubie takie trorebki zwąłszcza ta pierwsza jest fajna mam bardzo podobną tylko brazowa ogólnie t omam chyba 12 torebek :)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0