Włosy...

K

KaMa

Guest
Słuchajcie,ma któraś z was włosy na rękach?Ja mam troche i bardzo mi to przeszkadza.Nie podoba mi sie to.Nie wiem czy golić je czy nie?Jak myślicie?Cio mam robić?Pomóżcie!! :zawstydzony:
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
golenie włosów na rękach to najgorszy z możliwych pomysów, nie masz dość golenia włosów na nogach ;)
pozatym potem wygląda to paskudnie ... a ręce pokazujesz zdecydowanie częściej niż nogi :)

spróbuj to zaakceptować - wszyscy mamy włosy na rękach - fakt - niektórzy ciemniejsze inni jasniejsze, ale taki urok :)
a jezeli naprawdę ci tak przeszkadzają, to poroponuję depilację laserową... jeżeli kogokolwiek na nią stac
 
K

KaMa

Guest
no ja mam jasne włosy na rękach ale troche ich jest i zdeczka je widać.Czyli radzicie mi z nimi nic nie robić?A wy też takie macie i nic nie robicie?
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
każdy ma włosy na rękach ;)
ja mam jasne, niewidoczne, bo jestem blondynką
ale w moim otoczeniu jest dużo dziewczat z czarnymi włosami i żadnej to nie przeszkadza ;) zaakceptuj to ;)
 
V

Virva

Guest
ja mam ciemny busz na rękach ;p
ostatnio kupiłam taki utleniacz w kremie, użylam go narazie tylko raz ale wydaje mi sie że są odrobinke jaśniejsze
Będe królikiem doświadczalny, jeszcze go troche użyje i powiem Wam czy się opłaca ;)
(krem nie jest drogi, można kupić w kosmetycznym, tylko przed uzyciem trzeba zrobić próbe, bo jak ktoś ma wrażliwą skóre to może poparzyć)
 

Katrina

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
171
Punkty reakcji
0
A ja mam rude wlosy na glowie a na rekach takie ciemne. I absolutnie mi nie przeszkadzaja. Kiedys owszem- to byl problem. Ale teraz? Kazdy ma wlosy na rekach, tak jak kazdy ma wlosy na nogach. Wlosy na nogach mozna depilowac, a na rekach nie za ladnie to wyglada. Zreszta gdy z kims rozmawiasz to patrzysz na niego i myslisz: Ojej...ale on ma strasznie owlosione rece?
Na pewno nie.. :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja mam wloski na rekach i sie nie przejmuje ;)
Slodko to wyglada bo czasem lśnią w sloneczku :D
 
K

KaMa

Guest
może macie racje,po co ja sie tym przejmuje,trzeba to zaakceptować :) Kiedyś czytalam w gazecie jak laska opisywała że ma włosy na piersiach,brzuchu a nawet troche na policzkach!To dopiero coś...oj
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Wiesz co?
Gdzie wolisz miec włosy?
Na rękach czy jak moja koleżanka na brzuchu?
Ma taką ścieżke jak faceci i chłopaki się z niej nabijają :/
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ale ona ma taką z czarnych włosków..
 

czarnaaa

nobody ;(
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z koszmaru dnia i nocy....z bólu zadawanych przez
KaMa napisał:
Słuchajcie,ma któraś z was włosy na rękach?Ja mam troche i bardzo mi to przeszkadza.Nie podoba mi sie to.Nie wiem czy golić je czy nie?Jak myślicie?Cio mam robić?Pomóżcie!!
Ja mam włosy na rękach w miarę ciemne ale mi nie przeszkadzą. A jak będziesz je golić to będzie jeszcze gorzej wyglądało przy odrostach :/
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
wlosy na rekach to raczej naturalna rzecz, golenie odpada bo odrosna gestsze, moze by tylko tak rozjasnic minimalanie, ja mam czarne wlosy na rekach ale mi to nie przeszkadza
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja równiez się zgadzam :)
A zresztą, kto się patrzy na Twoje wlosy na rekach? :p
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Haha :p
Dokładnie.
Nóżki muszą ładnie wyglądać :)
Wydepilowane, opalone, ale ręce?
 
Do góry