Witam
chciałbym kupić gramofon co prawda widziałem takie tematy ale wydaje mi się że że nadal nic nie wiem więc zadam kilka pytań.Proszę żeby odpowiedzi były proste jak gdyby były skierowane do kompletnego debila.
no więc:
1 gramofon jakiej firmy na co zwrócić uwage (cena jaka mnie interesuje to ok 500zł)no i używane czy nie
2 jak podłączyć głośniki czy trzeba kupić wzmacniacz
3 kupując głośniki czy wzmacniacz na co zwrócić uwage i czy tej samej firmy co gramofon czy można innej
4 co jeszcze wypada kupić czy wiedzieć o grammofonach
Zainteresowani.pl - mikroblogowanie w całkiem odmienny sposób. Inspiracje każdego dnia...
Chce kupić mój pierwszy Gramofon
Rozpoczęty przez POI123, 26 lut 2010 18:48
4 odpowiedzi w tym temacie
Kasia R.
#2
Napisano 03 marzec 2010 - 16:27
Przede wszystkim wypada wiedzieć to, że za 500 złotych nie kupisz gramofonu. To nie tani sprzęt, nawet jeśli jest używany, to oscyluje w okolicach tysiąca lub więcej. Najlepsze gramofony robi technics i pioneer, ale licz się z wydatkiem co najmniej dwóch tysięcy. Nieco tańsze są reloopy, ale to i tak tysiąc a nie 500 złotych. Nie polecam używanych.
#4
Napisano 11 marzec 2010 - 20:20
OK troche poczytałem załatwiłem se wzmacniacz denona i zestaw 3 głośników(główny i 2 kolumny)yamachy troche poczytał popytałem i zwiekszyłem mój budżet do 700zł no i słyszałem że Technics są nie do zdarcia i że można nawet używane,denon -dobra firma ,reloop są niezłe no i powiedzcie ludziska jaki model może jakas firma jeszcze ?do 700 stów
Kasia R.
Kasia R.
Dodaj odpowiedź

Najpopularniejsze frazy z tematu
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych















