Kolekcjonerzy próbek i gadżetów

Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Skąd u Was pomysł na właśnie takie hobby czy zainteresowanie kolekcjonowaniem i zbieraniem darmowych gadżetów i próbek?
Od jak dawna tym się zajmujecie i przede wszystkim dlaczego?
Poświęcacie regularnie i dużo czasu na to czy może wracacie do tego sporadycznie i okazjonalnie?


Proponuję aby każdy kolekcjoner napisał coś o sobie (dłuższego) i o swoim zajęciu :)


Ps. Tylko proszę ciut więcej niż jedno zdanie "bo to za darmo..." ;)
 

Dzika

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ja staram się wysyłać co drugi bądź co trzeci dzień tak z 20-30 e-maili. :D
Kolekcjonować gadżety zaczełam dzięki temu forum.
Uwielbiam dostawać smycze, długopisy, breloki itp bo to kolekcjonuję.
Bardzo się cieszę, gdy w mojej skrzynce znajdę jakąś koszulkę.
A jaka to jest radoś, gdy listonosz przynosi full mega pake...
A w niej pendrive itp. :D
W wakacje tak się zmobilizuję, że będę codziennie 100 e-maili wysyłać to jest uzależnienie.
 

monisiaxp

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
144
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
małopolska
Odkopię...

Ja zaczęłam od niedawna, swego czasu wysyłałam e-maile z prośbami o darmowe próbki, po długim oczekiwaniu na wiadomość, której nie dostałam to wszystko się urwało.
Ostatnio nagle pomyślałam, że spróbuję. Jest to dla mnie coś super, dostaję dużo rzeczy - czasem zupełnie nie potrzebnych, które mam za darmo.
W dodatku jeśli są to próbki np. materiałów czy notesy itp. zwykle to wykorzystuję - robię coś z tych tkanin a notesy, długopisy najzwyczajniej używam.
Smyczki i inne gadżety, których mam dużo a są takie same (zamawiane w większej ilości) daję kolegom, koleżanką.
Zazwyczaj nie piszę dużo e-maili, zwykle szukam formularzy. Ewentualnie pisze maile gdy takowego formularza nie ma.
O nowych gadżetach dowiaduję się z forum lub szukam za pomocą wyszukiwarki :D
 
Do góry