musical dance

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Siemano,

Słyszeliście o tym? O musical dance?
Przegladam sobie oferte Fitness Parku na Warszawiance i widzę nowość 'music dance'. Ciekawe.
jesli nauczą mnie tak zawadiacko tańczyć jak w musicalu 'Chicago' to pędzę do nich w podskokach.
A wy co o takim tańcu myslicie? :)

 

szapobar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
107
Punkty reakcji
1
hmm, całkiem ciekawa oferta, może dziewczynie podeślę. Chciała się na jakąś salsę zapisać, ale to takie sztampowe, nudne i plastikowe... Wszyscy już znają podstawowe kroki salsy, do tego stopnia, że staje się to tak powszechne i oklepane jak wakacje na Chorwacji i wieczór z Tańcem z Gwiazdami :p
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Salsa banalana i nudna? Eee, nie sądzę. Fajnie jest zmysłowo poruszać bioderkami do latino dźwięków.
Ale jesli nie chcesz żeby twoja lejdi banalnie tańczyła to może wyslij ją na zumbę. Też jest w Fitness Parku i też zamierzam jej spróbować skoro już mam karte open.
Niesamowicie się laski ruszają :sexy:

 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Woooooow ale czad jest ta zumba, bez kitu! Sama z chęcią bym się zapisała na coś takiego! Chociaż narazie uskuteczniam bellydance i jestem na etapie wielkiej fascynacji tym tańcem, którą notabene zaraziła mnie moja nauczycielka Sara Damm. To co kobieta potrafi zrobić ze swoim ciałem to jest niesamowite!! Też chcę tak wymiatać tymi bioderkami, brzuchem i tak pięknie ruszać do tego rękoma.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Wow nawet nie wiedziałam, że jest tyle możliwości, żeby się poruszać;) Super naprawdę super;) Zumba faktycznie jest czadowa, co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości, sama chcę się zapisać na takie zajęcia;) Już nawet znalazłam odpowiednie miejsce;) Kurcze Val taniec brzucha też mnie nęci i kusi ;) może napiszesz, gdzie Sara udziela lekcji, bo już gdzieś słyszałam i czytałam, że jest ona fantastyczną nauczycielką;)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Sara prowadzi zajęcia w szkole tańca Ananday i również prywatnie. Ja osobiście chodzę na te prywatne lekcje a nie do szkoły tańca. Wejdź sobie na stronę Sary (tutaj) i tam masz wszystko dokładnie napisane, gdzie prowadzi zajęcia i w jakiej cenie. A co do tego, że jest fantastyczną nauczycielką - to fakt, ktoś Ci dobrze powiedział więc na pewno nie będziesz żałowała jak się zapiszesz na takie lekcje.
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wow, rewelacyjna ta zumba, chyba się też pod nią podepne, bo potrzeba mi tego typu ruchu ostatnio. Mam dość jogi, pilatesu i pochodnych.
W ogóle fart, że jestem z wawy, więc mogę do fitness parku się zapisać :)
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Wow, rewelacyjna ta zumba, chyba się też pod nią podepne, bo potrzeba mi tego typu ruchu ostatnio. Mam dość jogi, pilatesu i pochodnych.
W ogóle fart, że jestem z wawy, więc mogę do fitness parku się zapisać :)

E, no to fajnie, moze się na któryś zajęciach spotkamy w Fitness Parku :)
Umówimy się najwyżej na privie :)
Zumba jest rewelacyjna, byłam w zeszły czwartek, ale dostalismy w kość, ale było warto! :)
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Zumba jest genialna!
Byłam już kilka razy an zajęciach w Fitness parku i takiego czadu to już dawno nie doświadczyłam. Nawet najbardziej elektryzujace imprezy dyskotekowe sie przy zumbie chowają :D
 
Do góry