Czy jesteś przesądny?

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Jeżeli czarny kot przebiegnie drogę, to trzeba trzy razy splunąć... nie to chyba na widok kominiarza..., chociaż... no sama nie wiem. Chciałam o przesądach ale wszystki mi się pomylało :p
Lepiej oddam głos wam J

 

justik18

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2005
Posty
159
Punkty reakcji
0
Miasto
Dobrodzień
hmmm jest wiele przesadow....:Dnajbardziej zna je moja babcia ale gdybym miala na wszystkkie uwazac to ja nic nie robie na tym świecie:D:D:)
 

butterfly

marzycielka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
405
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zielone wspomnienie
...o wschodzie słońca dnia trzynastego i tegoz miesiaca gdy pelnia bedzie wezmisz czarna kure i obruciwszy sie przez lewe ramie spluniesz po trzykroc spluniesz na nieubita ziemiee :hyhy:

ja nie wierze w przesądy :p ale ostatnio wiewiorka przebiegla mi droge i tegoz to dnia bylam pytana :rotfl: moze cos w tym jest?! :hyhy:

pozdrawiam
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
ja jestem przesądna w odwrotną strone czyli np
jeśli czarny kto przejczie mi drogę TO MAM PODWÓJNĄ porcję szczęścia :]
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Białystok :)
:)
A ja robie wszystko na przekór... przechodzę pod słupami, drabinami, siadam na rogu stołu, stawiam torebkę na podłodzę... bo ja lubie sobie poigrać z losem czasami ;)
 

sunshine

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Miasto
sun
a ja nie jestem pewna, chyba nie wierze w takie rzeczy, chociaz czasami magia wisi w powietrzu ...
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ha! w takim razie jak zobaczę z daleka czarnego kota, będę biegła mu na przeciw żeby mi przez dorgo przeszedł :rotfl:
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Jka książka zleci to przedepnę.Odpukam w niemalowane.Ale niewierze tak mocno w to,po prostu dla picu robię.A nuz niech tam wam bęzie.Lepiej nie ryzykować.
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
taaaaaaaa jak się wejdzie w :cenzura: to się bedzie miało szczęście ;)

z przyzwyczajenia łapię za guzik jak widzę kominiarza - i na tym polega moja przesądność ;)
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
ziomulku kochany
nie ma czegoś takiego jak PECH
to wszystko zależy od nastawienia
nei można zwalać wszystkich negatywnych rzeczy ktore sie w naszym zyciu wydarzyly na pecha :] ;) :p
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
hmm... a ja lubie sporty extremalne tylko że troche nietypowe bo lubie wszystko co jest baaaarzo niebezpieczne. już kiedyś specjalnie wpadłem na auto ale były też i lepszze sytuacje. A co do przesądów to niewierze w nie ale robie wszystko odwrotnie moze jeszcze coś niebezpiecznego sie trafi :]
hehe
 

Aron

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
Jastrzębie
Nie wierze w zadne przesady, w czym np czarny kot jest gorszy od bialego? Toż to rasizm :p A piatek 13-go to dzien jak co dzien :)
 
Do góry