Sopot noclegi

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wszystko o noclegach w Sopocie. Piszcie co polecacie
 

Felicia

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Ja szukam zazwyczaj na serwisie Urlop w Polsce. Można zrobić rezerwację, rabaty też są zachęcające, ostatnio ich Tablica ogłoszeń wspomogła moje poszukiwanie noclegu [wpisałam zapytanie z info o miejscu i czasie kiedy szukam noclegu, szybko dostałam kilka odpowiedzi od właścicieli obiektów].
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Dla bardziej aktywnych mogę polecić Wyspę Sobieszewo. To jest maleńka, cicha dzielnica Gdańska. Całkiem ciekawa i atrakcyjna turystycznie. Można sobie dojechać do Sopotu rowerkiem, jeździ też autobusy komunikacji miejskiej. Noclegi tanie.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Zawsze warto zaglądać na stronki internetowe z bazami noclegowymi w Polsce. Ja najczęściej patrzę na to co jest na noclegi.com.pl - jest wyszukiwarka, więc łatwo można znaleźć to czego się szuka i przy okazji określić, czy zależy nam na tym by mieć tv w pokoju dostęp do internetu itd. Przydatne.
 

ciapek1

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Rok temu bylismy razem z chlopakiem w swietnych pokojach goscinnych w gdyni ! Blisko morza, swietna lokalizacja i istnie domowa atmosfera , bardzo przystepne ceny! bardzo sympatyczny wlasciciel!! naprawde warto pokoje przeszly moje oczekiwania o wiele ladniejsze niz na zdjeciach a co najwazniejsze blisko przystanek, sklep spozywczy i bistro 5 m dalej!! polecam pokoje goscinne bryza gdynia
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
również polecam mniejszą miejscowość oddaloną 60km od Trójmiasta - Kąty Rybackie
Tak, bardzo fajna miejscowość. Miałam przyjemność spędzić tam 2tygodnie temu czas. Miejscowość otoczona jest Zalewem Wiślanym z jednej strony, a z drugiej Morzem Bałtyckim. Wieczorem żaby dają niesamowity koncert :] Mogę polecić rezerwat przyrody kormoranów(tylko uwaga na głowy..) i w miarę czyste plaże, pobliską wioskę Sztutowo gdzie jest obóz koncentracyjny "KL Stutthof"(daje do myślenia, może zainteresować nawet najbardziej wybrednych).

PS W Kątach Rybackich nie polecam Pensjonatu Panorama. Brudne pokoje i dziwne obiadokolacje trochę odstraszają.
 

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
jak ktoś już szuka czegoś w Sopocie, to mogę polecić także kilka hoteli.
 

dirty_majki

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
jak szukasz dobrej i taniej kwatery na Sopot to polecam Ci zajrzeć do apartamentu evinia ... sam korzystałem i jest bardzo dobrze. Wysoki standard. Blisko nad morze i do baru ale w nocy nie jest głośno. Polecam bo warto!
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Będąc w październiku na weekend w Sopocie kwatere znalazłam zaledwie pare dni przed wyjazdem, szukam na gumetree. Po raz kolejny znalazłam kwatere w przepięknym prywantnym mieszkaniu w XIX kamienicy. Pokój za dobę: 40 złotych, w samym centrum miasta, na początku Monciaka!
 
I

iwettka

Guest
Noclegów w Sopocie jest naprawdę wiele, w różnych cenach, o różnych standardach i każdy z pewnością znajdzie tam coś dla siebie - na własną kieszeń :)
 

troon

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sopot jest piękny, byłem tam kilka razy, ale ceny tam są makabryczne. Jeśli ktoś nie ma zlotej karty, to zdecydowanie polecam inne miejscowości nadmorskie.
 
E

ElArturo

Guest
Sopot jest całkiem ok, lecz warto może poszukać czegoś tańszego? Np. Władysławowo lub Jastrzębia Góra?
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
malami000 napisał:
Polecam stronę. Można tam znaleźć fajne, tanie noclegi nad morzem w całej Polsce ;)
WIdzę, że temat ucichł.... Czy możecie jeszcze zaproponować jakieś ciekawe miejsca nad morzem? Najlepiej jakoś tak blisko trójmiasta
 

WojciechW

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
W Trójmieście to może też warto odwiedzić Gdańsk. Tam bywałem w hotelu Dom Muzyka który nie jest najtańszy, ale za to bardzo komfortowy.
 

Piniata

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Polecam szukać przez Internet, na portalach z ofertami. Na miejscu można się zdziwić, jak drogie są tu hotele. A ze stron z noclegami, to ja korzystałam z nocujznami, wyszukałam tam całkiem tanie mieszkanie. Władysławowo jest podobne cenowo, a jednak wolę klimat Sopotu. W Sopocie zawsze jest co robić, do tego całe miasteczko jest piękne, pełne kamieniczek i klimatycznych knajpek ;)
 
Do góry