Podziękowania dla nauczycielki

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Hej :) mam mała proźbe.... spadł na mnie zaszczyt wypisania zyczonek i podziękować dla naszej wychowawczyni, którą w tym roku wszyscy zegnamy wychodząc z gimnazjum.... tylko nie wiem co mam napisac!!!!!!! Pomocyy!!!! NAjlepiej, zeby te podziekowania nie były za długie.... moze macie jakis pomysł :luka:
 

Katrina

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
171
Punkty reakcji
0
A nie pomyslalas o tym zeby zrobic np. na jakiejs wiekszej kartce pocztowej duzego napisu "Dziekuje" i zeby kazdy z klasy sie podpisal? Zeby kazdy mial szanse jej podziekowac? Drugi fajny pomysl, z ktorym sie spotkalam, to taki specjalny zeszyt gdzie kazdy przykleja zdjecie i ma cala strone zeby napisac/narysowac cos od siebie? Ale nie wiem czy starczy Ci czasu. Aha, na pierwszej stronie tego zeszytu mozna wkleic tegoroczne zdjecie calej klasy i napisac jakis fajny wierszyk :)
Napisz pozniej, co tam zrobilas :)

[ Dodano: 22 Czerwiec 05, 23:07 ]
gwiazdeczka, i co wymyslilas? Czekam ciagle, az napiszesz jak to zrobilas.
Pozdrowienia.
 
K

kris1987

Guest
Hehehe, najlepiej kupcie jej wieniec pogrzebowy z napisem "ostatnie pozegnanie" hehe i po problemie, kobieto jak ja mialbym takie problemy to kuffa, chyba troszke nie w czas pisze bo juz po zakonczeniu roku i chyba cos zrobilas dla wychowy, ale mozesz przypucowac co zrobilas :D:D:D
Pozdro i milych wakacji. . . :hyhy:
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
kupilismy jej kwaitki, kartke i jakies zyczonak wpisałam.... było, mineło, nikt nie płakał hehehe :rotfl:
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
w sumie to my ja lubilismy, tylko, ze tak sie złozyło iż nasz klasa nie była zbyt zgrana i zawsze, ze wszystkim był problemy.... np. dzisiaj widziałam na ulicy mojego "kolege z klasy" to nawet cześc mi nie powiedział :dezorientacja: wstydził sie, czy co :zdegustowany: a ja mam takie coś, ze chłopakowi nigdy sie pierwsza nie "kłaniam"....
 
K

kris1987

Guest
gwiazdeczka, i tu robisz blad, meska duma, tez nie bedzie sie pierwszy klanial heheehehehe jestem za !!!!
Ale kurcze nie wiem czemu tacy jestescie, tak trudno sie odezwac :D:D :looka:
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
kris1987, no sooorryyyy ale to koleś powinien mówic dziewczynie czesć, a nie na odwrót!!! Zróbmy nowy temat do tego... hehehe w "TRUDNOŚCI ZYCIOWE" :p
 
K

kris1987

Guest
gwiazdeczka napisał:
koleś powinien mówic dziewczynie czesć, a nie na odwrót!!!

gwiazdeczka, dla mnie to bez roznicy, w sumie ja wyznaje bardziej zasade ten kto mlodszy niech mowi czesc. ale i tak mowie do nie ktorych :D, choc mam sasiadke malolate nie wiem do ktorej klasy chodzi chyba do 1 gim, i :cenzura: nie mowie jej czesc, :cenzura: daj spokoj zeby kon starszy o 4 lata mowil takiej dziewcynce pierwszy czesc, nadodatek ona wyglada jak niewinna 10 latka :p i tak sie nie odzywamy do siebie, ale mnie to nie smuci :D:D:D hehe

pozdro i milego dnia [you:2d7ceb91c0]
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
kris1987, jak bys powiedział tej swojej sąsiadce cześc to moze by sie podjarała :D hehe i potem sama by Ci mówiła ;)
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
gwiazdeczka, ja bym napisał :

Życzę dobrej renty :zdegustowany:

nie lubię m,oich nauczycielek :/ :zdegustowany:
:looka:
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
heh a ja nie lubie nikogo hehe nie zartuje :] heh nie lubie tez nauczycielek... nie wiem co miała bym im zyczyc... hmm pogody ducha na przyszłe lata... pociechy z dzieci i wnukow :]
 
Do góry