Liceum o profilu grafika komputerowa

Szyszkownikowa

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
103
Miasto
Kielce
Witam!
Jestem w ostatniej klasie gimnazjum i jak w temacie poszukuję liceów, które posiadałyby profil grafika komputerowa.
Ostatecznie może być to ograniczone do całego województwa.
Bardzo proszę o pomoc. : )
 

zbychu2

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
144
Punkty reakcji
5
W liceum Cie tego nie nauczą ;) Szukaj w technikach. W liceum mogą Cie jedynie przygotowac dobrze do matury, ale zawodu raczej Cię nie nauczą, dlatego jeśli marzysz o studiach informatyk, grafik to idź do technikum, pozdro.
 
B

benjamima

Guest
dobrą opcją jest też pójście na kurs w trakcie nauki w liceum :) są szkoły, które oferują kursy informatyczne, np AXON ( grafika komputerowa, pakiet MS Office ), co pozwala połączyć naukę w szkole ze zdobywaniem dodatkowych umiejętności ( których, nie oszukujmy się, w liceum na bank nie zdobędziesz ). Poza tym, po takim kursie otrzymuje się certyfikat, który dla pracodawcy jest dodatkową zachętą do zatrudnienia nas :]
 
F

FazZi

Guest
User zbychu2 dobrze prawi, bo w liceach nie uczą nic praktycznego tylko teoria jest tam ważna, pozostaje ci jakaś szkoła technikum lub zsz.
Chyba że jest takie liceum profilowane, ale nie jestem z CK. Wydaje mi się że tam powinno być coś takiego.
 
Do góry