Jak się do kogoś włamać ?

Status
Zamknięty.

Bartek1599

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jestem nowy na tym forum i od razu mam pytanie, mianowicie jak się do kogoś włamać tak żeby nie odkrył że to ja ? Chce się włamać do mojego kolegi który od pewnego czasu stał się strasznie złośliwy w stosunku do mnie i innych. Od razu napiszę że mam dostęp do jego komputera. Jeszcze nigdy nie hakowałem i nie mam pojęcia ani o hakowaniu ani o innych o pisaniu trojanów itp. (nawet nie znam podstaw kodów HTML czy tym podobnych). Wiem że jest to karalne ale chce to zrobić (pobawię się parę dni i przestane) ponieważ jak pisałem jest on strasznie złośliwy, więc może jak się dowie że mam władzę nad jego komputerem to się uspokoi a może będzie gorzej ale no cóż ryzyko to ryzyko. Prosił bym kogo o jakiegoś trojana i instrukcje co mam wgrać u niego a co u siebie żeby mieć władzę (przynajmniej minimalną) nad jego komputerem i jak użyć tego cuda. Ponadto dobrze by było żeby trojan ten był tak banalnie zbudowany że nie wykryje go antywirus. Oczywiście nie musi być to trojan ale ważne żeby było to coś banalne w obsłudze, nie wykrywalne przez antywirus i banalne w instalacji itp. Teraz trochę informacji : Mam internet w kablówce (Firmy TEL-KAB)on ma internet w neti, ja mam Windows 7 on Vistę, co do antywirusów i freewal to nie mam pojęcia co ma(na chwilę obecną nie wiem). Mam dostęp do jego komputera więc mogę dosyć łatwo uzyskać jego IP, proxy, maskę podsieci, jaki ma antywirus itp. więc jak coś jeszcze podać to piszcie.

Ps.Wiem że były już podobne tematy ale niestety nie znalazłem tam dokładnego wytłumaczenia jak to zrobić.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Będziesz potrzebował kominiarki , śrubokręta (krzyżaka) oraz jakiś porządny łom. Zacznijmy od tego, że prawdziwy włamywacz włamuje się w nocy (lepsza atmosfera i nastrój w sam raz dla włamywaczy). A więc tak Bierzesz auto (jeżeli nie masz to poproś mamę albo tatę żeby cię podwieźli) i jedziesz w okolice domu gdzie znajduje się komputer do którego zamierzasz się włamać. Do domu musisz niestety dość pieszo. Sprawdź najpierw czy właściciel ma psa bo jak ma to może się to, źle dla ciebie skończyć. Gdy już będziesz blisko domu postaraj się poszukać otwartego okna. Jak nie będzie to się nie załamuj wybij któreś i wejdź do środka (tylko dyskretnie (!) ) Jak będziesz w środku to idziesz na górę, na korytarzy drugie drzwi po prawej (zaraz za łazienką) koło okna stoi biurko a obok biurka komputer. Odłącz wszystkie kable ( żeby cię prąd nie popieścił) i odwróć jednostkę tyłem do siebie. Teraz najważniejsze użyjesz śrubokręta - odkręć powoli i dokładnie wszystkie śrubki i powoli zdejmij obudowę. BRAWO ! Udało się włamałeś się. Jak widzisz nie potrzeba do tego specjalistycznej wiedzy nawet HTML nie był Ci potrzebny :)

Jak pomogłem to tam na dole kliknij taki plusik w poście :D
 

Bartek1599

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Dobre ale po pierwsze to czwarte piętro więc z oknem może być problem, po drugie niestety jest pies, mały ale szczeka tak że wszystkich obudzi :). Komentarz fajny można się trochę rozweselić ... Ale ja mówię o takim włamaniu przez internet nie dosłownym ;) , ewentualnie może być trojan do zabawy np. otwieranie i zamykanie DVD, kierowanie myszką itp. Znalazłem sobie prosiaka ale niestety nie umiem go użyć bo zamiast serwer.exe jest serwer.dll czy coś :bag: domyśliłem się już że w wersji 0.7 beta 7 instalacja jest za pomocą konfiguratora (chyba)ale i tak nie działa (testowałem na swoim komputerze). Sprawdziłem też luzak-a i NetBus-a ale mają jak dla mnie za mało mi pomocnych opcji (np. brak przeglądania kopiowania i usuwania plików), testowałem też Cafeini ale nie mogę się połączyć... Macie jakieś inne propozycje programów typu prosiak albo jak go odpalić i zainstalować żeby działał ???

Ps. Grassil dostaniesz plusa za humor ...
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Grassil bardzo łądnie, krok po kroku wyjaśnił ci jak masz to zrobić. Takie grzebanie komuś w kompie za pomocą snifferów to chamstwo, problem załatw z nim sam na sam, a nie wykorzystując jego 'internetowe życie'.

BTW: pisałeś, że nie chcesz żeby dowiedział się, że to ty.

może jak się dowie że mam władzę nad jego komputerem to się uspokoi

a tu już zmieniłeś zdanie? :p
 

Bartek1599

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
1.Chodzi o to że nie chce żeby się sam dowiedział tylko ja mu powiem (oczywiście jak o tym wspomni BB) ).
2.Wiem że to chamstwo ale to co on robi też jest chamski nawet bardziej (np. ostatnio zabrał mojemu koledze grę za ponad 100 zł i gada że niema pojęcia o jaką grę chodzi ... Oczywiście mógłby iść do rodziców (mój kolega) ale wtedy on by go wyzywał od frajerów itp.
 
A

arkovianin

Guest
Nie baw się tym skoro nie potrafisz.Zablokuj go wszędzie gdzie sie da i daj sobie spokój.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Pierwszy i podstawowy problem z którym się borykasz to mylne pojęcie Hackingu. Nie powstał on po to, żeby się do kogoś włamać i coś mu tam skasować z komputera. Cel dla którego chcesz się włamać do kolegi jest dla mnie bzdurny i ja Ci pomocy na pewno nie udzielę.
 

milman

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Hahahahaha... myślisz, że jakiś hacker tu wejdzie i Ci pomoże się włamać? Chybaś oc****ał.

1. hacker nie zdradza swoich tajemnic, czyli jak to robi
2. hacker nigdy publicznie się tym nie chwali
3. hacker działa jeżeli musi


http://lmgtfy.com/?q=szkoła+hakerów

Życzę szczęścia zakompleksiony dzieciaku.
 

Bartek1599

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Mi nie chodzi o typowy włam hakerski, nie chce mieć pełnej władzy nad jego kompem, nie chce jego haseł do gier, nie chce jego numeru ani pieniędzy z karty kredytowej itp.itd. Nie mam zamiaru być zawodowym hakerem albo coś ... Chce wiedzieć jak mogę go po wkurzać, więc czy w końcu mogę od kogoś uzyskać konkretną odpowiedź jak użyć prosiaka tak żeby zadziałał albo jaki jest program podobny do prosiaka (chodzi mi o opcje), a nie złośliwe komentarze !!!
milman spier@$^aj z tego tematu jak masz zamiar mnie wyzywać, czy ja ci k^%wa coś zrobiłem ???!!!
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Nic mu nie zrobiłeś, ale denerwujące jest podejście ludzi z tym nie związanych do tematu. Nikt nie przedstawi ci tutoriala - jak zrobić na złość kumplowi via internet. Hacking nie po to powstał, ludzie którzy wiedzą sporo na ten temat w ogóle się nie udzielają, ta wiedza nie jest po to żeby komuś coś niszczyć. Powiesz, że to co chcesz zrobić to nic wielkiego - w takich celach nikt palcem nie kiwnie.

Rada ode mnie - załatw problem w 4 oczy. Aha - nie obrażaj userów bo poleci raport.
 
A

arkovianin

Guest
To jest właśnie przykład dziecka NEO.Nic na to nie poradzisz że tacy istnieją.

Bartek1599,przede wszystkim to jest karalne i chyba zdajesz sobie z tego sprawę.Jeśli już tak bardzo chcesz go wkurzyć to pobaw się programem Lomsel shutdown.Nic więcej nie zdradzę.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Hahahahaha... myślisz, że jakiś hacker tu wejdzie i Ci pomoże się włamać? Chybaś oc****ał.

1. hacker nie zdradza swoich tajemnic, czyli jak to robi
2. hacker nigdy publicznie się tym nie chwali
3. hacker działa jeżeli musi


http://lmgtfy.com/?q=szkoła+hakerów

Życzę szczęścia zakompleksiony dzieciaku.
Kim Ty jesteś, że takie rzeczy gadasz co?
Masz w ogóle pojęcie o tej grupie ludzi co?
 
Status
Zamknięty.
Do góry