Clarus vc-2101

NigdyWiecej

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2009
Posty
76
Punkty reakcji
1
Poszukuję worków do odkurzacza : CLARUS VC-2101


Odkurzacz ten zakupiłem w Biedronce ale nigdzie nie mogę znaleść o nim żadnych informacji ;/ Może ktoś podać mi jakąś stronkę dotyczącą tego odkurzacza ?
 

Monika30

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Poszukuję worków do odkurzacza : CLARUS VC-2101


Odkurzacz ten zakupiłem w Biedronce ale nigdzie nie mogę znaleść o nim żadnych informacji ;/ Może ktoś podać mi jakąś stronkę dotyczącą tego odkurzacza ?

Witam ja również zakupiłam odkurzacz Clarus VC 2101 w biedronce ale niestety nie moge dostac do niego nigdzie worków ,czy wie ktos gdzie moge dostac te worki do odkurzacza.
 

NigdyWiecej

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2009
Posty
76
Punkty reakcji
1
Otóż do tego odkurzacza nie znajdziemy nigdzie worków . Dlaczego ?? Proste tu się worków nie wymienia . Z tego worka który jest w odkurzaczu poprostu wysypuje się śmieci.
 

niezlafruzia

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Myślę, ze do takiego odkurzacza będzie trudno worki dokupić. Ja bym na twoim miejscu popatrzyła jak te worki oryginalne wyglądają, bo na pewno miałeś jakieś przy zestawie, jak kupowałeś, a potem bym dobrała od jakiegoś innego odkurzacza. Z tego co wiem, to na medialux.pl maja duży wybór worków, ale nie pamiętam naprawdę czy są tam akurat do tej marki odkurzacza.
 
Do góry