Ktory lepszy telefon?

maciek0920

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
36
mam do zakupu telefon Lg Bl20 lub samsunga S7350i ultrastyle. Ktory lepszy? Bo słyszałem ze lg ma dotykowy ekran i moze sie porysować i pożniej kłopoty są a samsung jest taki dobry? DOłączam zdjecia telefonów. Czy one się nie psują?
 

Attachments

  • Lg Bl20.jpg
    Lg Bl20.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 57
  • samsung S7350i.jpg
    samsung S7350i.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 50

Lolitka .

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2010
Posty
121
Punkty reakcji
1
Ja bym wybrała LG Bi20 , jeżeli będziesz ostrożna to nic mu się niestanie. ; ).
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Moi znajomi, którzy mają telefony LG lub Samsung często muszą oddawać je do naprawy...
Więc nie polecam w ogóle takich telefonów, nokie się nie psują i są najlepsze moim zdaniem.
 
N

nianiaSweet

Guest
Ja osobiście nie miałam problemów z telefonami LG dlatego spośród tej dwójki wzięłabym BL20, a jeśli masz obawy że sie porysuje lub zniszczy to kup mu odpowiednią osłonkę na ekran i obudowę i po kłopocie, zresztą na takie ubytki narażone są wszystkie telefony.
 
K

kinga_sc

Guest
Ja nie polecam rozsuwanych, nie mam do nich zaufania.
Polecam jeżynkę.
Przynajmniej ci nie zhackują.
I są bardzo wytrzymałe.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Może uogólniam, ale już kilka razy spotkałem się z psującymi się Samsunagami, a to pada zasięg, a to bateria szybko się rozładowuje, albo siada mikrofon jestem więc sceptycznie nastawiony do Samsungów, tak więc nie polecam ;)
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
A ja akurat mam Samsunga, ale na dotyk. Powiem, że mój telefon jest bardzo wytrzymały. Długo działa bateria, zasięg mam zawsze, nawet w miejscu gdzie inni nie mają ;) heh


A jeśli chodzi o te dwa telefony, to nie polecam rozsuwanych. Mojej koleżance raz się przy LG "zaciął ekran" czyli ta część rozsuwana. ;) Ale jak już muszą być te rozsuwane, to wybrałabym Samsung, może dlatego, że mam do niego zaufanie? Ale raczej nie, od zawsze nie lubiałam LG, ale to tylko moje zdanie ;)
 
K

kinga_sc

Guest
A ja akurat mam Samsunga, ale na dotyk. Powiem, że mój telefon jest bardzo wytrzymały. Długo działa bateria, zasięg mam zawsze, nawet w miejscu gdzie inni nie mają ;) heh


A jeśli chodzi o te dwa telefony, to nie polecam rozsuwanych. Mojej koleżance raz się przy LG "zaciął ekran" czyli ta część rozsuwana. ;) Ale jak już muszą być te rozsuwane, to wybrałabym Samsung, może dlatego, że mam do niego zaufanie? Ale raczej nie, od zawsze nie lubiałam LG, ale to tylko moje zdanie ;)
Wątpię by był wytrzymały.
Mój spadł mi z 23 piętra, lekko się obrysował i zreetował to tyle.
Twojego by nie było.
Nie są wytrzymałe.
Jeżynka łapie zasięg wszystkich możliwych sieci, nie ma Playa łapie Plusa itd...
W zależności jaki nadajnik jest w pobliżu.

Rozsuwane mają to do siebie, że taśma jak się z:cenzura: to naprawa troszkę kosztuje, a to się rzadko nie dzieje.
Miałam Shine nadaje się tylko jako lusterko.
Funkcji nie ma żadnych.
 

Wezyr

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Ja posiadam samsunga, co prawda na dotyk i jest BARDZO wytrzymaly. Porownuje go z Nokią! Samsung zaliczal upadki z dosc duzych wysokosci na kafelki itp. i NIC mu sie nie stało. Nawet sie nie wyłączył. Za to Nokia zaliczyła upadek i już obudowa zniszczone. Po jakims czasie antena sie zniszczyła - niewiem od czego ot tak po prostu. Nawet duzo go nie uzytkowalem :p Dlatego mam straszna niechęć do Nokii, lecz za to Samsung ma u mnie wielkiego PLUSA :sexy:
 
N

nianiaSweet

Guest
Myślę że upadku z wysokości nie wytrzymałoby większość telefonów, nie ważne czy to LG, Nokia czy Samsung, dlatego może skupmy się na innych wyznacznikach, które wyróżniają markę spośród innych propozycji.
 
Do góry