Za Jakim Klubem Piłkarskim Jesteście

K

Kmieciu_Ziom

Guest
Witam Was :hyhy:

chciałbym sie dowiedzieć za jakim klubem jesteście :rotfl:
 

PaOolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Ja jestem za Cracovią, którą się pisze przez "v" a nie przez "w" to tak na przyszłość :) Ale brakuje w tej ankiecie np. Wisły, która jest Mistrzem Polski <tak mi sie wydaje :zawstydzony: > a oprócz Cracovi lubie Real Madryt :D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
K

Kmieciu_Ziom

Guest
Ja jestem za Widzewem

PaOolina napisał:
Ja jestem za Cracovią, którą się pisze przez "v" a nie przez "w" to tak na przyszłość :) Ale brakuje w tej ankiecie np. Wisły, która jest Mistrzem Polski <tak mi sie wydaje :zawstydzony: > a oprócz Cracovi lubie Real Madryt :D:D:D:D:D:D:D:D:D
Sorki ale to mój kolega napisał Cracovia przez w ja tam jestem za Widzewem i mi nie przeszkadza za kim jesteś :]
Pozdrowionka :) :) :cool:
 

Helmud_Ziom

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
--==ChOjEnKi==--
Z drużyn zagranicznych: Liverpol i Real Madryt, a z Polskich widzew i Lech Poznań :] :p

Kmiecio_Ziom Pozdrowionka :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Białystok :)
ekhm... więc ja zaznaczyłam, ze za Jagą (pisze się przed dwa 'L':p) bo jestem patriotką lokalną, ale właściwie to az tacy superkul to oni nie są i chyba bardziej niż kibicować to trzeba sie za nich wstydzić... :p
 

przemyslaw90k

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
159
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
ja mam 3 ulubione zespoly:

1. Real Madryt (Real jest moim zdaniem najlespzym zespołem na świecie)
2. Liverpool FC (w moim rankingu 2 miejsce na świecie)
3. Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (moim zd. najlepszy zespół w Polsce)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
Śląsk
A ja lubi RKS Siekiera Piła :D:D:D (żart)

Z Polskich to Piast Gliwice, Groclin a zagranicznych Manchester United, Liverpool, Monaco, Juventus :) Za to niecierpie realu... :]
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
mój ukochany klub to Wisła Kraków....przypadkowa Jaga jest wporzo jak zresztą Lechia i Śląsk...szkoda że nie awansowała do ekstraklasy...moim ulubionym zawodnikiem Jagi jest Wojciech Kobeszko...lubie też Tyczkowskiego i Łatke
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
Ja tez lubie Kobeszke :)
A ŁKS to ŁKS Łomża czy Łódz?


Ale i tak najlepsza jest Victoria Jedwabne :hyhy:
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
Kobeszke to ja znam z wirtualnych boisk managerów pilkarskich: Championship Manager 03/04 i Football Manager 2005...dobry zawodnik lepszy niż na realu no i ile bramek strzelał...zawsze kupywałem go do zespołu troszke jaki prowadziłem i grał super...gdy prowadziłem reprezentacje grał w ataku razem z Pawłem Brożkiem i na mundialu każdy z nich nastrzelał 16 bramek i dzielili tron króla strzelców i Polska zdobyła mistrzostwo...widziałem kilka jego bramek z 2. ligii i uważam że spoko zawodnik....
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
No ja jeżdze czasami na mecze Jagi to widze jak graja ;)

" Kto mistrzem jest ? Jaga !
Kto wygra mecz ? Jaga ! Jaga ! Jaga !"
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
A daleko mieszkasz od jakiegos miasta co ma klub I ligowy?
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
No ja bym musial do wawy jechac na jakis I ligowy mecz ;) 250 km :D To nie masz tak daleko ;)
 
Do góry