Dziewczyna zażczyła sobie prezent.

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
Dziewczyna z którą jestem rozmawiając na temat prezentów na walentynki powiedziała mi, że chce dostac cos za*****cie oryginalnego i kreatywnego ;]
Licze na waszą pomoc, bo ja takich prezentów nie potrafie kupować :/
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
Słucha Marylina Mansona, lubi kolcznki, obecnie ma w brwi, pępku, wardze i w uszach i języku. Raczej nie planuje więcej.
Płyty jej nastepnej nie kupie, myślałem o gorsecie ale już ma ;]
 

majszon's

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
122
Punkty reakcji
2
A nie lepiej jej kupić kolczyk ? np. do brwi, czy tam do pępka ?
 

Midus

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
418
Punkty reakcji
22
To moze

http://allegro.pl/item900393417_czekoladowy_penis_z_bialej_czekolady_2_gi_gat.html
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
Powiedziala, ze jak chce jej kupic prezent to ma byc to cos oryginalnego ;]
 

uosobienie

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
489
Punkty reakcji
7
to moze sam cos zrob? albo przynajmniej do tego co kupisz dodaj cos wlasnego autorstwa, ale tak zeby jedno z drugim naprawde do siebie pasowalo i cos razem sugerowalo.
najlepiej przypomnij sobie cos co ostatnio wyjatkowo was smieszylo, albo glowny temat waszych ostatnich, powaznych rozmow, lub klutni... jesli to ostatnie, to mozesz za pomoca prezentu sprobowac obrocic to w zart - w granicach dobrego smaku oczywiscie (wiadomo nie kazda klutnia sie nadaje do obrocenia w zart).
kolczyki nie sa oryginalnym, a tym bardziej kreatywnym prezentem. jakakolwiek bizuteria nie jest. chyba ze wlasnej roboty (co raczej latwe by nie bylo, aby uniknac tandety), albo gdy jest poprostu zrobione w sposob niecodzienny i cos tam symbolizujacy - ale takich rzeczy sie raczej nie nosi (co moze nie jest problemem) i sa trudno dostepne, latwo trafic na tandete.
wlasciwie jesli dziewczyna prosi cie o cos oryginalnego i kreatywnego, to dziwne ze pytasz na forum. nikt tu nie wie lepiej od ciebie co jest dla niej wyjatkowo nudne i powtarzalne, czyli to czego musisz unikac przy prezencie. poza tym, co to za satysfakcja dac komus (a tym bardziej dziewczynie) kreatywny prezent, ale wymyslony przez cudza kreatywnosc?

dziewczyna rzucila na ciebie niezle wyzwanie - kreatywnosc jest wlasciwie nieograniczona. mozna sie osmieszyc. jesli kupisz cos banalnego, wyjdziesz na glupka albo ignoranta.
kreatywnosc jest jak poczucie humoru. mozna powiedziec najlepszy zart, ale w zlym momencie i nikogo nie zasmieszy. kreatywny prezent tez, aby zostal szczerze doceniony, musi byc dobrze dopasowany, musi cos soba mowic - smieszyc, i/lub zastanawiac.

jak juz na cos wpadniesz, ale nadal nie bedziesz pewny, to wtedy przyjdź i zapytaj nas o zdanie :)
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
http://www.takapaka.pl/Produkt/216/gorace_pluszaki - cos innego nie spotykane na codzień ;ś

http://www.takapaka.pl/Produkt/416/zaskakujacy_kubek_ - kubek niby klasyk ale ten jest "czarodziejski" http://www.youtube.com/watch?v=khV845wjd4E
 

uosobienie

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
489
Punkty reakcji
7
hmmm nie wiem czy ja bym sie zdecydowal na taki prezent.
a w jakim jestescie wieku?
dziewczyny lubia, jak misiek jest mily w dotyku - nie wiem czy ten jest. wyglada tez chyba nie jakos super, no ale tu glownie chodzi o te zapachy i podgrzewanie (dobrze by bylo sie upewnic czy dziewczyna bedzie go miala w czym podgrzewac, bo w garnku chyba nie mozna :p nie kazdy ma mikrofalowke).
do miska moglbys wprawdzie napisac jakis wierszyk, nie za krotki i oczywiscie znikad nie kopiowany. a w wierszyku nawiazac cos do ciepla... samo cieplo jest jednak dosc banalne i czesto spotykane w wierszach, wiec musialbys to zrobic umiejetnie i pomyslowo

kubek pomyslowy, ale znowu nie wiem czy jakos bardzo kreatywny. i czy nie tandetny (tu wazna jest wiedza o dziewczynie, jak podchodzi do takich rzeczy)

no ale zastanow sie jeszcze, niechodzi nawet o jakies niesamowite dzialanie tego co kupisz tylko powiazanie tego z czyms, np z wierszykiem, jej zdjeciem, sytuacja ktora zaaranzujesz, cokolwiek...
 

agatiu

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
466
Punkty reakcji
23
Wiek
13
Miasto
Warmińsko-Mazurskie
miałam kiedyś takie cuś na kark, co się podgrzewało w mikrofali, żeby było ciepłe. W środku był ryż, więc chyba misiek z ryżem jest w miarę wygodny w dotyku ?
co do kubka jest świetny, ale kształt chyba nie ułatwia picia. mogli by już zrobić okrągły.
 
A

Alek06

Guest
A co Was tak naprawde łaczy ?
Bo to zasadnicza kwestia jesli chodzi o wybór odpowiedniego prezentu...
 

czarnykoty1

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Dziewczyna z którą jestem rozmawiając na temat prezentów na walentynki powiedziała mi, że chce dostac cos za*****cie oryginalnego i kreatywnego ;]
Licze na waszą pomoc, bo ja takich prezentów nie potrafie kupować :/

Kup jej miśka pluszowego :p

A tak serio, moim zdaniem oryginalnym - aczkolwiek zakładam, że nie jest materialistką :p byłoby danie jej zwykłego kwiatka (ale nie kupionego, tylko takiego z pola :p), a jeśli jest materialistką diament powinnien się jej spodobać :p
oczywiście wszystko mówię pół żartem :)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
No kpina imho bo panna chce. To niech sobie kupi <_< , jeszcze wymagania przedstawia.
 

agata355

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Jeden z najbardziej stylowych i jednoczesnie pomysłowych prezentów dla kobiety, z jakim sie spotkałam, to... pokrowiec na laptopa. Brzmi może mało kreatywnie i zachecajaco, no ale to byl taki pokrowiec: http://coconti.com/produkty/41-pokrowiec-na-laptopa-lusso .

Kolezanka ze studiow taki dostala od narzeczonego i wierzcie mi, wszystkie dziewczyny w grupie sie zachwycaly :pP
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Nic nie kupuj.

Dopiero wtedy bedziesz oryginalny, nie ulegajacy presji tego marketingowego "swieta". Bleh jeszcze tylko brakuje abysmy niedlugo piekli indyka czy co tam hameryka piecze...
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
@up: dokładnie :]

Ja bym jej nic nie kupił.

To nie jest koncert życzeń - powiedz to jej i zwróć uwagę na dział w którym umieściłeś swój temat.
 

amarantowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2010
Posty
130
Punkty reakcji
2
To dzień zakochanych a nie imieniny czy coś tam ;D
Uważam, że prezent ma nie być odbiciem jej osobowości ale czymś co Was łączy.
Jak się poznaliście? Może w parku? Jaka pora roku? Jakie kwiaty wtedy kwitły?
Pomyśl jak to wszystko się zaczęło a później wszystko trzeba razem skomponować.
Może wasz wspólny portret do tego możesz kupić jej kwiatka takiego jak są w sklepach bezcłowych pluszowego.
Kwiatek standard prawda? A czy nie jest to kreatywne gdy jej dasz go z pluszu?
 

rysiasia

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
już i tak nie sprostałeś... bo jeśli miało być to coś kreatywnego to raczej czyjś pomysł wyklucza Twoją kreatywność, a zrobienie jej teraz prezentu czyjegoś pomysłu i podpisanie się pod tym to już oszustwo.
 

ramonescojones

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Z oryginalnych i kreatywnych rzeczy to mi ostatnio kurs piwosza się napotoczył, nadaje się dla dziewczyny o ile lubi piwo :) http://www.piwoznawcy.pl/prezent W sumie wydaje mi się, że coś takiego jest o wiele fajniejsze na prezent wogóle szczególnie jeśli nie mamy pomysłu.
 
Do góry