Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

Sposoby na gładkie dłonie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
292 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 aliana

aliana

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 17:18

moje ręce zimą zawsze są mocno ponękane i to nie zależnie jak często je kremuje. Dopiero po zimie wracają do normy.
  • 0

#42 ikabana83

ikabana83

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 22:26

Dla mnie od lat numerem jeden jest Gerlan (marki Gehwol, tej od profesjonalnej pielęgnacji stóp), nie wyobrażam siebie zimy bez niego!
  • 0

#43 Guest_libelule_*

Guest_libelule_*
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2010 - 13:36

Teraz w Superpharm są bardzo duże promocje, można się zaopatrzyć na zimę w dobre produkty albo jeszcze przed gwiazdką prezenty kupić: http://www.superphar.../promocje/index
  • 0

#44 dudeczka

dudeczka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 389 postów

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:41

Najlepsze efekty dają zabiegi robione w salonach kosmetycznych, a zabiegi z parafiny są wprost fantastyczne. Przed świętami robiłam, bo od tego ciągłego mycia i szorowania w domu miałam strasznie wysuszone, a do tego ten mróz na dworze... Przy okazji dowiedziałam się sporo o pielęgnacji rąk i stóp. Dobra obsługa w salonie to jednak najistotniejsza sprawa ;) Dostałam nawet rabaty. Polecam :)
  • 0

#45 wioloo

wioloo

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 grudzień 2010 - 13:20

Mi podoba się krem len eva natura. Bardzo wygładza dłonie i na długo nawilża.
  • 0

#46 sadzonka

sadzonka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 125 postów

Napisano 29 grudzień 2010 - 22:54

potwierdzam miodowy kompres jest bardzo skuteczny! pomaga czasem też zwykła wazelina na dłonie :)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#47 2sxy4u

2sxy4u

Rzepa :P

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 854 postów

Napisano 30 grudzień 2010 - 20:43

jezeli nie macie mozliwosci w profesjonalnym salonie, gdzie "wyfrezuja" opuszki i wszystkie truposze to moje typy JEDEN:

1. peeling:

---składniki----
a)mydlo <w kostce, lub w plynie>
b)łyzeczka soli
c)pol lyzeczki cukru

*) wykonanie:
zamydlic rece (a) na namydlone dlonie wsypac (b) sol zluszcza i rozpuszcza obumarly naskorek:) + © cukier dziala jak scrub-gruboziarnisty:)) w polaczeniu z sola dotrzemy do kazdego zakatka szuchych lapek:))

iiiii krok

2. TAni jak barszcz w przeciwienstwie do kosmetykow OPI i gehwol i tym podobnych:)

MASKA PARAFINOWA NA DLONIE I STOPY FIRMA BIELENDA!!!! MISTRZOSTWO SWIATA ZA 11ZL! uzywac jak kremu normalnie;))
pracaowalam na dziesiatkach profesjonalnych kremikow do stop i dloni ale teraz nawet w salonie czasami uzywam tego (wiadomo ze w salonie jesli klientka nie wie co za cudo z tej bielendy to by sie wysmiala ze chce ja "natrzec" mazidłem za 11zl;p totez mam kremy z opi po 150... guzik warte :D
z bielendy-naprawde jest mistrzostwo.
zawsze polecam klientkom.
  • 0

#48 Jolcia05

Jolcia05

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 223 postów

Napisano 26 styczeń 2011 - 11:18

Ja osobiście jestem zachwycona kosmetykami z tej linii http://www.e-lek.pl/...acy,100182.html Można je dostać w tej aptece po promocyjnej cenie. Krem ten tworzy tzw. „biologiczną rękawicę”, zabezpieczającą skórę przed negatywnym działaniem środowiska oraz przyspiesza gojenie się naskórka. Warto go wypróbować...
  • 0

#49 awaria

awaria

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 02 luty 2011 - 10:24

czerona lub niebieska neutrogena :) dziala cuda :))
  • 0

#50 szlachetna

szlachetna

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 03 luty 2011 - 12:25

mój sposób na piękne dłonie i paznokcie, to olejek rycynowy - maczam w nim pazurki przez 10min ze 3 razy w tyg. Jak mam jakieś ranki to stosuję maść tormentiol, a dłonie smaruje kremem garniera (coś ponad 15zł) ale warto i rączki mam zawsze w idealnym stanie nawet podczas mrozów:)
  • 0

#51 makeupgwiazdy

makeupgwiazdy

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 04 luty 2011 - 18:43

ciekawy pomysł z moidowym kompresem ;)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#52 niebieskiedwaoka

niebieskiedwaoka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 12 luty 2011 - 15:00

Kremu do rąk używam kilka razy dziennie :)

Czasami jak używam maseczki nawilżającej do twarzy i trochę zostanie to nakładam też na dłonie, skóra jest bardzo mięciutka po tym :]

Parafina na dłonie + rękawiczki też jest bardzo dobra i można to niedrogo kupić na allegro.

Domowe sposoby, jak te wymienione na początku muszę wypróbować.
  • 0

#53 Esterella

Esterella

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 136 postów

Napisano 12 luty 2011 - 19:24

Sposób z kremem i rekawiczkami bawełnianymi jest jak dla mnie najlepszy. Moje dłonie tez są szorstkie, a po takim zabiegu odzyskują gładkość.
  • 0

#54 Walencja

Walencja

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 484 postów

Napisano 21 luty 2011 - 11:34

Parafina na dłonie + rękawiczki też jest bardzo dobra i można to niedrogo kupić na allegro.

Domowe sposoby, jak te wymienione na początku muszę wypróbować.

No to sobie muszę poszukać. A z domowych - gliceryna kosmetyczna i rękawiczki. Też gładziutke łapki będziesz mieć.
  • 1

#55 marta247

marta247

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 22 luty 2011 - 10:44

Ja zawsze na noc baaardzo dużo kremu nakładam na dłonie i ubieram rękawiczki, działa!
  • 0

#56 Loona30

Loona30

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 73 postów

Napisano 07 marzec 2011 - 12:19

Też mam problem z suchymi dłońmi, niech ta zima już się skończy... A to takie zwykłe rękawiczki są potrzebne czy jakieś specjalne?

Użytkownik Loona30 edytował ten post 07 marzec 2011 - 12:35

• 0

#57 kicia85

kicia85

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 18 marzec 2011 - 16:51

rzeczywiście takie posty są bardzo przydatne, można się dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy ;) ja też do tej pory stosowałam grubą warstwę kremu i rękawiczki bawełniane na noc. ale teraz z pewnością wypróbuje wasze sugestie ;) pozdrawiam
  • 0

#58 majkawazka

majkawazka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 305 postów

Napisano 18 marzec 2011 - 17:21

Wystarczy tylko rozgotować łyżeczkę siemienia lnianego w szklance mleka i odstawić na chwilę powstały kleik, aby przestygł. Ciepłą papkę rozprowadź na dłoniach. Przykryj gazą lub płatkami ligniny. Poczekaj około 10 minut. Zdejmij maskę i płucz dłonie letnią wodą. :)
  • 0

#59 sadzonka

sadzonka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 125 postów

Napisano 24 marzec 2011 - 20:24

ja stosuję wazelinę na dłonie.są później delikatne i nawilżone.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#60 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 25 marzec 2011 - 18:19

No własnie, najlepiej jest iśc jak wspominałam do gabinetu medycyny estetycznej,i wykonac taki profesjonalny zabieg na dłonie.Czasami kremy nie sa tutaj wystarczajace.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0