Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

Sposoby na gładkie dłonie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
290 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 polinea

polinea

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 472 postów

Napisano 18 maj 2010 - 20:57

te sposoby wyglądają bardziej jak przepis kulinarny niż jak sposoby na poprawienie skórę dłoni, ale wypróbowałam już kąpieli z siemienia, samo trzymanie dłoni w tej mazi może nie jest zbyt przyjemne, ale efekt jest zadowalający, także zawsze jak zaczynam mieć przesuszoną skórę rąk to zanurzam je w siemieniu, po nim ręce są delikatniejsze i ładniejsze
  • 0

#22 Kahlua

Kahlua

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 167 postów

Napisano 19 maj 2010 - 10:32

Słuchajcie znalazłam super krem. W końcu. Słyszałam że najlepsza na dłonie jest lanolina i tym tropem trafiłam na kosmetyki aanatural. Krem z lanoliną tej marki super nawilża i wygładza. Ponoć diabetycy mający problemy z pękającą skórą go używają. Lanolina wytwarza jakąś ochronną warstwę, która chroni skórę. Pozyskuje się ją z owczej wełny, a te kosmetyki pochodzą z Nowej Zelandii, gdzie mają sporo owieczek i bardzo czyste środowisko. Naprawdę wysokiej jakości i skuteczne kosmetyki mają.
  • 0

#23 busia_żenia

busia_żenia

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 maj 2010 - 19:39

dobrym i tanim sposobem na piękne dłonie jest peeling kawowy;) po wypiciu kawki fusiastej zbieramy z dna fusy i masujemy tym dłonie:) a oprócz tego kremik ja na przykład stosuje kozie mleko ziaji.
  • 0

#24 wodniczka

wodniczka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 22 maj 2010 - 09:21

Co jakiś czas wystarczy umyć wieczorem dłonie sokiem z cytryny, osuszyć, wsmarować grubą warstwę ulubionego kremu do rąk (nic się nie stanie jak spora jego ilość się nie wchłonie), nałożyć bawełniane rękawiczki i iść spać.

Tyle :)
  • 0

#25 Lusiek276

Lusiek276

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 52 postów

Napisano 22 maj 2010 - 22:20

Nie wiem, mi na prawdę wystarczy dobry krem do rąk, teraz przerzuciłam się na delikatny Hand Care Flosleku. Jeśli idzie o kremy do rąk to do tej marki mam zaufanie :) Ale tak wogóle to od czasu do czasu fajnie jest zrobić sobie taki domowy manikiur ;P
  • 0

#26 Julka89

Julka89

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2342 postów

Napisano 23 maj 2010 - 10:17

Sposób na gładkie dłonie?

Zawsze po umyciu lekki krem do rąk na zewnętrzną część dłoni. Raz na jakiś czas kąpiel-peeling z ciepłej wody, soku z cytryny i cukru. Na noc gruba warstwa kremu głęboko nawilżającego i bawełniane rękawiczki.
Nic dodać nic ująć a rączki miękkie jak aksamit, aż chce się dotykać....
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 niezlafruzia

niezlafruzia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 76 postów

Napisano 10 czerwiec 2010 - 12:54

Podobno bardzo dobrze dla dłoni robi okład z oliwy z oliwek i cytryny. Jeszcze do niedawna wydawało mi się, że coś takiego stosuje się na wzmocnienie paznokci, ale ostatnio dowiedziałam się, że jest to też sposób na nawilżenie i odżywienie dłoni. Niektórzy dodają też listki mięty, albo jakieś inne zioła. Fajna sprawa.
  • 0

#28 Ladyinblack

Ladyinblack

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 458 postów

Napisano 26 czerwiec 2010 - 12:08

Na dłonie bardzo dobrze działa parafina, kiedyś taki krem z avonu na jej bazie, ale nie wiem, czy można go nadal kupić
  • 0

#29 Guest_kika75_*

Guest_kika75_*
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2010 - 00:35

ja żeby miec gładkie dłonie i stopy zafundowałam sobie w salonie futuro w wawie zabieg parafiną po takim zabiegu rece i stopy sa nawilżone i bardzo delikatne.
  • 0

#30 akjam89

akjam89

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 09 sierpień 2010 - 09:37

Według mnie bardzo dobry krem to Nantes: do dłoni i paznokci:) Miałam bardzo przesuszone dłonie i ten właśnie kremik sprawił, że są teraz gladkie. A no i paznokcie także wzmacnia. To mi wystarcza:)
  • 0

#31 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 13 sierpień 2010 - 15:56

Teraz w dobrych gabinetach medycyny estetycznej mozna skorzystac z szeregu takich własnie zabiegów.
takie maseczki na ręce działaja naprawde cudownie i skóra jest nie dość ze odżywiona to do tego jest gładka i rozjaśniona.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#32 BandaiWanda

BandaiWanda

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 226 postów

Napisano 14 sierpień 2010 - 14:35

Pomysł z bawełnianymi rekawiczkami na noc jest najlepszy, mam bardzo sucha skórę na dłoniach, a ten sposób jako jeden z nielicznych jest skuteczny. Skóra jest gładsza i bardziej miękka, oczywiscie jeden taki zabieg nie wystarcza.
Był taki krem z avonu (juz ktos pisał) najlepszy pod te rekawiczki własnie, ale ostatnio nie mozna go kupic.
  • 0

#33 paulus23

paulus23

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 31 sierpień 2010 - 08:56

Na gładkie dłonie najlepsza jest chyba parafina.
  • 0

#34 jmichalska24

jmichalska24

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 23 wrzesień 2010 - 14:58

Ja polecam zabieg u kosmetyczki. Jakiś czas temu zafundowałam sobie taki manicure z dodatkami, efekty są doskonałe. Teraz staram się chodzic regularnie do kosmetyczki, to znaczy przynajmniej raz w miesiącu. Mój salon to La Madame, który mogę wam spokojnie polecic (na fastdeal.pl znajdziecie rabat na zabieg). :papa:
  • 0

#35 marta247

marta247

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 13 październik 2010 - 15:23

Peeling kawowy daje rzeczywiście dobre efekty. Ostatnio zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona - bez namysłu kupiłam jeden z najtańszych kremów do rąk w Rossmanie i jestem z niego bardzo zadowolona. Już nawet nie pamiętam jego nazwy. Na pewno żadna znana marka. Za to tania i skuteczna:)
  • 0

#36 katja22

katja22

...

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2434 postów

Napisano 14 październik 2010 - 08:11

Piękne dłonie

Skóra dłoni prawie pozbawiona jest gruczołów łojowych dlatego też źle znosi zmywanie, porządki, wiatr czy niskie temperatury. Aby zapobiec szorstkim i zaczerwienionym dłoniom należy zapewnić im należytą pielęgnację.

http://www.kobieta-c...-dlonie,1,1,164 << znajdziecie tu porady co należy zrobić, żeby mieć piękne, gładkie dłonie ;)

Użytkownik katja22 edytował ten post 14 październik 2010 - 08:12

• 0

#37 DD Reporter

DD Reporter

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 październik 2010 - 11:54

Profesjonalny krem do pielegnacji rąk to krem do wysuszonych i spierzchniętych dłoni z biokompleksem lnianym z polleny eva. Krem stosowany kilka razy dziennie wygładza, lekko natłuszcza i zmiękcza naskórek dłoni. Wzmacnia paznokcie zapobiegając ich kruchości i rozdwajaniu oraz przywracając im zdrowy wygląd i blask.
  • 0

#38 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 27 październik 2010 - 17:22

Ja myśle ze jesli juz pojawiają sie takie problemy ze skórą czy to skórą twarzy czy dłoni nie mamy na co czekać i tu albo pomocny okaże sie dermatolog,albo dobry gabinet medycyny estetycznej.
  • 0

#39 ikabana83

ikabana83

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 27 listopad 2010 - 19:42

Ja nie mam niestety czasu ani cierpliwości na domowe sposoby, używam kremu Gerlan (marki Gehwol, tej od profesjonalnej pielęgnacji stóp). Kupuje go w aptece, jest rewelacyjny, ma w swoim składzie mocznik więc zmiękcza, nawilża i wzmacnia skórę.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#40 kropelka19

kropelka19

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 28 listopad 2010 - 08:59

jako mało cierpliwa również stawiam na dobry krem, na zimę rewelka jest z scholla, z łojem jelenia ( jelonek jest na tubie) na lato za tłusty ale teraz jako kurację zimową polecam
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0