Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

Sposoby na gładkie dłonie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
292 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#281 maximum

maximum

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 178 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 12:50

To optymalnie. Ja jednak zawsze robię osobno peeling dłoni.

• 0

#282 bridgett

bridgett

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 53 postów

Napisano 05 sierpień 2017 - 20:25

Ale czym ten peeling? Sama robisz jakiś czy kupujesz specjalny? Czy jeśli np kupię bielendy vegan friendly pomarańczowy taki ujędrniający to będzie ok czy lepiej jakiś powiedzmy nawilżający? Może głupie pytanie ale na ręce nigdy nie stosowałam peelingu :)

• 0

#283 Roselyn

Roselyn

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 170 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 12:44

może to być zwykły peeling do ciała, to w zupełności wystarczy. Możesz sobie zrobić taki domowy peeling z fusów z kawy wymieszane z oliwą.

• 0

#284 kastel

kastel

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 12:19

Używajcie systematycznie kremu do rąk HB. Działa, pomaga, robi różnice.

Oczywiście nad mocną zmianę trzeba popracować, ale ogólnie u mnie jest tak, że rano kremuję dłonie, a do końca dnia mam święty spokój.

Macie podobnie? 

• 0

#285 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 965 postów

Napisano 16 listopad 2017 - 14:14

może to być zwykły peeling do ciała, to w zupełności wystarczy. Możesz sobie zrobić taki domowy peeling z fusów z kawy wymieszane z oliwą.

Do dłoni niekoniecznie, bo kawowy działa jak bronzer. ;) Ja wolę raz na miesiąc porządną maskę złuszczającą, a potem parafinkę. :)

• 0

#286 Ewelatom

Ewelatom

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 60 postów

Napisano 05 styczeń 2018 - 10:34

Ja do dloni uzywam peelingu takiego do ciala, aktualnie mam peeling bananowy z kueshi i peelinguje dlonie za kazdym razem gdy wykonuje peeling ciala :) potem nakladam krem, mam dwa-jeden z neutrogeny szybko wchlaniajacy sie i  drugi secret soap z maslem shea o pieknym zapachu pomaranczy-taki typowo zimowy krem :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#287 rebeka306

rebeka306

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 71 postów

Napisano 28 styczeń 2018 - 12:48

Ja też jestem za peelingiem do dłoni, bo rzeczywiście na dłużej skóra zachowuje swoją gładkość. Kupuje peeling u swojej kosmetyczki, która zamawia do salonu profesjonalne kosmetyki i w tym właśnie ten peeling Baehr Beauty Concept SPA peeling do dłoni z witaminą E. Bardzo fajnie odżywia i regeneruje skórę dłoni co jest mega ważne u mnie zwłaszcza w okresie zimowym ;/ mam potwornie przesuszone dłonie. Póki co zobiłam chyba 3 razy i efekty są świetne - pomimo ostatnich mrozów, skóra zachowuje gładkość i elastyczność. I wreszcie jest przyjemna w dotyku!

• 0

#288 Monia101

Monia101

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 15:05

Oleje sa naprawdę świetne, olejowanie nie tylko włosów, ale i twarzy, dłoni całego ciała daje super rezultaty

• 0

#289 aga234

aga234

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 69 postów

Napisano 07 luty 2018 - 14:27

Ja na dłonie nie stosuję peelingu. W ciągu dnia za każdym razem jak umyję ręce - smaruję je kremem. Kilka minut przed wyjściem na dwór też. Koniecznie zimą rękawiczki!!! Na noc (zimą) stosuję maść z witaminą A, grubsza warstwa i zakładam rękawiczki bawełniane. Pomaga. Jestem uzależniona od kremów do rąk, mam je w każdym pomieszczeniu w domu + 3 w torebce, w swoim samochodzie i w chłopaka samochodzie. Uwielbiam też kupować nowe i testować. 

• 0

#290 Holiczka

Holiczka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 89 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 19:38

Ja jak robię peeling ciała to od razu na dłonie.

No i wolę naturalne mydła...

• 0

#291 madziulek1985

madziulek1985

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 244 postów

Napisano 16 październik 2018 - 09:07

Ja sobie zamawiam kosmetyki, środki higieniczne, leki z apteki internetowej i między innymi krem do rąk i paznokci, jest super https://www.doz.pl/a...paznokci_100_ml

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#292 kermelaa

kermelaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 60 postów

Napisano 04 luty 2019 - 14:38

Na tej stronie jest dobry artykuł:

https://www.pollenae...ej-pielegnacji/- jest tutaj kilka podpowiedzi w jaki sposób dbać o dłonie. Kilka rad ode mnie jako od osoby , która wiecznie miała z tym problem,ale ostatnio stan moich dłoni jest o wiele lepszy

sprzątajcie w rękawiczkach

regularnie nawilżajcie dłonie  ( polecam szczególnie kremy z mocznikiem, bo ma dobre działanie nawilżajace)

unikajcie zimna, warto jest wkładać teraz zimą rękawiczki

No i dobrze jest przynajmniej raz na tydzięn zrobić peeling dłoni, bo dzięki temu składniki odżywcze z kosmetyków będą się o wiele lepiej wchłaniały. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#293 adrika0

adrika0

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 11 kwiecień 2019 - 12:32

Mi najbardziej pomaga czyste masło shea bez żadnych dodatków (sprawdza się idealnie w przypadku bardzo suchych skórek), poza tym peelingi - tak raz w tygodniu i do tego jakiś intensywnie nawilżający krem do rąk. To w zupełności wystarczy. Chociaż jeszcze jesienią i zimą też skutecznie działało smarowanie dłoni zwykłą oliwą spożywczą, bo to świetnie natłuszczało i zabezpieczało suche dłonie

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0