Ubrania dla pupili

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
kiedyś jak jechałam do pracy byłam świadkiem jak jeden mały piesek strasznie piszczał z zimna... chyba było mu zimno w łapki. I tak sobie pomyślałam o sowim Pyszczku, jak on się czuje na spacerze podczas takich mrozów. Postanowiłam mu kupić taki sweterek http://www.delazoo.pl/prod_id_3855.html . czy myślicie, że to jest dobry pomysł??? czy wy ubieracie swoje zwierzaki w zimie??
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Ubranka, zabawny temat :)
Ja swojego psiaka nie ubieram, bo twardziel z niego, ale moja znajoma, która ma yorka jest po prosto porobiona jeśli chodzi o psią garderobę.
Gdy zamawiałam dla swojego psa karmę w krakvet.pl wybłagała mnie, żebym do zamówienia dołożyła buciki dla jej suni (tak tego yorka nazywa). Ma-sa-kra ;]
ale cóż, kto co lubi :p
 

nika0608

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Ja mam pieska rasy Chihuahua :)
Oczywiście go ubieram, bo muszę.
Jesienią chodził w sweterku, teraz ma kurtkę i buciki, a na wiosnę już jes przygotowany świetny dresik ;)

Ubranka to super pomysł, alby piesek nie zmarzł, a szczególnie jak to mała rasa :)
Ogólnie polecam ^^
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Haha, Nikusia, to kup swojemu maluchowi jeszcze kokardkę :) np. taką. Przyda się na jakieś większe wyjscia :D nie sądzisz? :D
 

ewunia198612

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
485
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Głowno / Pabianice
Ubranka to świetny pomysł szczególnie jeśli są to pieski niskopienne :)
Mam Shih tzu i ubranko zostanie zakupione jak tylko skończy mu się kwarantanna przeszczepieniowa
 
K

kinga_sc

Guest
Po jakiego grzyba ubieracie psy o_O?
Ja tego nie kumam, moje koleżanki mają na tym fioła.
Kupują jakieś ubranka, na co to komu.
Pies ma na tyle grubą sierść że nie marznie.
Chyba, że ktoś ma nierówno pod sufitem i goli/szczyrze psa w zimie.
 

agatiu

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
466
Punkty reakcji
23
Wiek
13
Miasto
Warmińsko-Mazurskie
piesek w ubraniu wygląda słodko :lol:
tylko nie wiem, czy 40 zł to rozsądna cena za kawał materiału :niepewny:
 

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Według mnie ubrania na psach wyglądają komicznie ale jeśli ktoś ma taką potrzebę to czemu nie. Na przykład moja koleżanka kupiła swojemu psu coś takiego http://www.krakvet.pl/images/chaba/chaba_polar_kaptur.jpg wygląda to naprawdę zabawnie-szczególnie,że jej piesek jest troszkę brzydki. Co kto lubi...
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
No kaftanik jest czaderski. Możesz zrobić za jego pomogą ze swojego psa tygrysa :D nie wiem czy twojemu psu będzie to odpowiadało, ale przynajmniej bedzie mu ciepło.
A jesli już szalejesz z ciuszkami to dokup mu jeszcze butki. Ciepłość gwarantowana :D
 

Jowitka32

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
79
Punkty reakcji
0
Miasto
wielkopolska
Ja mam yorka i zimą na spacery zakładam mu polarową bluzę z kapturkiem...wygląda bosko i - co najważniejsze - jest mu ciepło :)
 
P

papryka9

Guest
Dobry pomysł:) Ja jeszcze do niedawna wszelkie potrzebne jedzenie, kosmetyki, akcesoria kupowałam w większych sklepach zoologicznych. Teraz nie miałabym na to siły- za duzo to kosztuje czasu i nerwów:) Najczęsciej wybieram krakvet.pl, mają duży wybór i dość niskie ceny
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ubieranie owczarków niemieckich czy innych dużych psów to przegięcie, ale takie Chihuahua to trzeba ubierać, chociażby w buciki bo przeciez takie maleństwo umrze na mrozie -25stopni.
Kiedyś widziałam psiaka z łapkami przymarzniętymi do chodnika, nieprzyjemny widok. Aż się serducho dzieliło na sto częsci gdy słyszałam jak piszczał :(
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Mój pies ma za krótką sierść i ubranko jak najbardziej jest wskazane i dla tego na zimę zaopatrzyłam się w kilka kurteczek ze sklepu Aperia. Jak na kurteczki ( derki) dla piesków to ceny mają bardzo fajne tak jak na inne ubranka.
 
Do góry